MIMIAUKCIE.sk
Suprová košile XL
 
Nabízím do aukce tuto jednou použitou, ale v super stavu košili, prosím měřte: průramky v klidu
2 x 52 cm, délka je 70 cm, délka rukávu od ramene je 65 cm. Rukávky jsou rolovací, je tam knoflíček k regulaci. Základní barva je světle modrá.
Zahrajte si-.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 80
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 1,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 12356431 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Jana S. (Srďa) ID 217836
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v neděli 8.1.2017 v 17:15 hodin a skončila ve středu 11.1.2017 ve 22:07:00 hodin, celkem trvala 3 dny 4 hodiny a 51 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Milé maminky a slečny,

dříve, než přihodíte na mých aukcích ,si prosím pečlivě vše přečtěte,snažím se vše poctivě nafotit a popsat.Může se stát,že něco přehlédnu - ne ovšem úmyslně.
Proto než napíšete hodnocení mi prosím v tomto případě napište a problém vyřešíme.
Po ukončení aukce se ozvu co nejdříve, nejdéle však do 48 hodin.Po obdržení mého mailu se mi také prosím brzy ozvěte,nerada se upomínám.

Na platbu čekám 5 pracovních dní, pak bohužel a nerada píšu špatné hodnocení,ale jsem také názoru,že se můžeme domluvit
Pokud se vyskytl nějaký problém a nemůžete zrovna platbu provést, počkám,ale po domluvě.

Pokud budete hrát více aukcí, berte prosím na zřetel, že za každou další vyhranou aukci přičítám 20 Kč jako další náklady za koupi aukce a poplatky bance. V tomto případě upravuji i poštovné, pokud možno podle aktuálního ceníku a váhy zboží.Toto se týká aukcí , které nejsou od korunky.
Aukce od 1 Kč neslučuji s ostatními. To znamená, že účtuji celé poštovné a balné uvedené u každé korunové aukce a zasílám v jednom společném balíku. Pokud budete chtít poslat více korunových aukcí na rozdílné adresy, prosím o info předem, domluvíme se na úpravě poplatků.Týká se to především drahých a málo nošených věcí, kompletů, nebo i nových věcí. Zadarmo opravdu nedávám, děkuji za pochopení.
Pokud budete hrát korunové i nekorunkové aukce, je možno se domluvit předem na poštovném a balném. Pokud se nezeptáte, budete pak muset respektovat částku, kterou Vám naúčtuji. Po skončení aukce nebudu již řešit.

Není-li něco jasné, ptejte se prosím dříve, než začnete hrát, předejdeme tak případnému nedorozumění. Řeším to stále dokola,ale vždy až po aukci, proto prosím o info předem.!!
Balíčky posílám do 7 pracovních dní od připsání peněz.
Děkuji že jste navštívily mé aukce a přeji úspěšné aukcování a hodně štěstí v nich.-.))
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt