MIMIAUKCIE.sk
+++DÁMSKÁ DELŠÍ BAVLNĚNÁ MIKKINA S KAPUCÍ VEL.S/M OD1 KČ
DÁMSKÁ DELŠÍ BAVLNNĚÁ MIKINA S KAPUCÍ VEL. S/M . BARVOU JAKO NA FOTU . JE NOŠENÁ . BEZ VADY .
DÉLLKA ZAD 82 CM
ŠÍŘE V PRŮRAMCÍCH 2X 50 CM
PAS 2X 42 CM
BOKY 2X 44 CM
VELIKOST: S
VÝROBCE: ATMOSPHERE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 55
Aukce byla úspěšně ukončena s koncovou cenou 81,- Kč
Vítěz aukce David H. (DavaMode) ID 594162
Aukci číslo 12360411 sleduje 8 návštěvníků +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Kateřina K. (Likr007) ID 198043 mimibazar.cz/likr007
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena ve čtvrtek 12.1.2017 v 10:50 hodin a skončila ve středu 18.1.2017 ve 22:06:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 11 hodin a 15 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

PODMÍNKY PRODEJE . MILÉ MAMINKY .... DĚKUJI ZA ÚČAST NA MÝCH AUKCÍCH . KAŽDÝ SVŮJ PŘÍHOZ ZVAŽTE . JE STEJNĚ ZÁVAZNÝ JAK PRO VÁS TAK I PRO MNE . TAK STEJNĚ JE DANÉ I POŠTOVNÉ ,KTERÉ JE UVEDENÉ U KAŽDÉ AUKCE .

!!!!!!! ČTĚTE !!!!!!!!!!!
MILÉ MAMINKY BOHUŽEL SE ZDE POSLEDNÍCH PÁR MĚSÍCŮ STÁVÁ ŽE VČAS NEPLATÍTE ZA VYDRAŽENÉ AUKCE !!!! BOHUŽEL MNE TÍMTO JEDNÁNÍM DOSTAVÁTE DO VELICE NEPŘÍJEMNÝCH FINANČNÍCH POTÍŽÍ !!!!!!
POKUD PŘEDEM VÍTE ŽE NEMÁTE DOSTATEK PENĚZ ABY JSTE AUKCI HNED UHARDILY . BUDTE OD TÉ SLUŠNOSTI INFORMUJTE MNE PŘEDEM . NEBO MÉ AUKCE NENAVŠTĚVUJTE !!!!!!!!!
NĚKTERÉ MAMINKY SICE SLUŠNĚ POŽÁDAJÍ ZDA MOHOU DRAŽIT DÁL , ALE DRAŽÍ O DOST DELŠÍ DOBU NEŽ SE DOMLUVÍME A ZDRŽUJÍ PLATBU . JAK JSEM ZJISTILA VYLOŽENĚ S ÚMYSLEM ŽE ZAPLATÍ AŽ JIM PŘIJDE NĚJAKÝ URČITÝ PŘÍJEM A MAJÍ VŮBEC PENÍZE NA ZAPLACENÍ !!!
ČÁSTKY ZA AUKCE KTERÉ MI ZDE MAMINKY MĚSÍC CO MĚSÍC DLUŽÍ JSOU NEMALÉ !!!!! POKUD VÁS VYZVU PO DRUHÉ . OKAMŽITĚ UHRAĎTE !! JINAK OPRAVDU UPOZORNÍM NEJEN ADMIN.ALE ZÁROVEŇ BUDU HODNOTIT NEGATIVEM ( ZA KAŽDOU ZMAŘENOU AUKCI ) A ZÁKAZEM NA MÉ STRÁNKY !!!!!!!
DÁLE POKUD CHCETE DRAŽIT VÍCE NEŽ JEDNU AUKCI . NENÍ PROBLÉM . JEN PO VÁS BUDU ŽÁDAT UHRAZENÍ AUKCE . PŘI KONEČNÉM SOUČTU DOROVNÁME VÝŠI ZA VYDRAŽENÉ KUSY A ZAROVEŇ POŠTOVNÉ !!!!!!!!
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ .PO SKONČENÍ AUKCE SE VÁM DO 24 H OZVU S PODKLADY K PLATBĚ . V PŘÍPADĚ , ŽE SI VYBERETE JEŠTĚ NĚCO Z BAZÁRKU - POŠTOVNÉ JE SAMOZŘ. JEN JEN JEDNO .
POŠTU ODESÍLÁM CCA DVAKRÁT TÝDNĚ A TO STŘEDA , PÁTEK . ZAPLACENÉ BALÍČKY ODESÍLÁM DO 4 !!!!!!!!!!! PRCOVNÍCH DNŮ , OD PŘIPSÁNÍ ČÁSTKY NA MŮJ ÚČET .
PROSÍM ČTĚTE !!!!! DOBŘE ZVAŽTE ZDA MÁTE O DRAŽENOU VĚC OPRAVDU ZÁJEM . POKUD SE STANE ŽE SI AUKCI NEODEBERETE . PÍŠI NEGATIV ZA ZMAŘENOU AUKCI , POŘÍPADĚ ŘEŠÍM S ADMIN.
V PŘÍPADĚ REKLAMACE Z JAKÉHO KOLIV DŮVODU , VYŘIZUJI DO 14 DNÍ, V PŘÍPADĚ ŽE SE MII OZVETE POZDĚJI NEBUDU JIŽ DÁLE ŘEŠIT !!!!!!!!!! U KAŽDÉ AUKCE JSOU UVEDENY MÍRY , POPSANÝ STAV. POKUD BUDUETE CHTÍT NĚCO DODOATEČNĚ POMĚŘIT , NAFOTIT ATD . RÁDA VÁMN ODEPÍŠU !!!!!!!! VRACENÍ ZBOŽÍ Z DŮVODU ŽE NAPŘ . BYL KABÁTEK NA FOTCE VYPASOVANÝ A MNĚ NENÍ NEBUDU BRÁT OHLED . NA DALŠÍ INFORMACE OHLEDNĚ AUKCÍ MÁTE 7 DNÍ . A NAKUPOVAT OBLEČENÍ PODLE FOTKY NA INTERNETU OPRAVDU NEJDE!!!!!!!!!!!!DÁLE POKUD ZDE VZNIKNE DŮVOD K REKLAMACI ŽÁDÁM VÁS O FOTO .
ZPĚTNÉ POŠTOVNÉ NEHRADÍM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PLATBU OČEKÁVÁM CCA DO 3 DNÚ .VZHLEDEM K TOMU ŽE NĚKTERÉ MAMIKY NERESPEKTUJI MÉ PODMÍNKY A ZAPLATÍ I PO NĚKOLIKA VÝZVÁCH KDY SE JIM ZACHCE , BALÍKY SE MI JEN HROMADÍ A ČÁSTKY K UHRAZENÍ NEJSOU ZROVNA MALÉ , MĚNÍM PODMÍNKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . V PŘÍPADĚ OTEVŘENÝCH OBJEDNÁVEK . BUDUD CHTÝT DO KAŽDÉHO KONCE TÝDNE MÍT UHRAZENO . PO SKONČENÍ VYHLÉDNUTÝCH AUKCÍ VÁM DOPOČÍTÁM ROZDÍL A POŠTU !!!!! OTEVŘENÉ OBJEDNÁVKY A PLACENÍ PO DVOU TÝDENCH JIŽ OPRAVDU NETOLERUJI . CHÁPU ŽE POŠTOVNÉ JE OPRAVDU DRAHÉ ALE I JÁ MUSÍM Z NĚČEHO EXISTOVAT . DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DĚKUJI ZA ÚČAST NA MÝCH AUKCÍCH A PŘEJI PŘÍJEMNÉ DRAŽENÍ ..........................KATKA
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt