MIMIAUKCIE.sk
s visačkou Krásná blůzka z Primarku ♥nová vel. uk 18/46
 
Koupená v Drážďanech, je nová s visačkou, špatně zvolená velikost. Délka zad 65 cm (měřeno uprostřed zad), průramky 61 cm, pas v nejužším místě 62 cm, dole 63 cm, rukáv od krku 75 cm, materiál 100% polyester..mírně transparentní, obléká se přes hlavu, nemá žádné zapínání. Při nákupu 5 ks a více věnuji 1 ks ten nejlevnější zdarma a při konečné částce nákupu od 601 kč platím poštovné.
VELIKOST: 46
VÝROBCE: PRIMARK ATMOSPHERE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 50
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 199,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 12647539 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Monika M. (mon) ID 299 mimibazar.cz/mon
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v pátek 10.11.2017 ve 21:07 hodin a skončila v úterý 14.11.2017 ve 21:03:00 hodin, celkem trvala 3 dny 23 hodin a 55 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Bankovní spojení 1048362005/2700
Účast na aukcích je závazná! Příhozy neruším. V případě výhry v aukci se Vám ozvu do 48 hodin pokud nemám uvedeno jinak a o to samé prosím i Vás (obzvlášť pokud se přihlašujete). V odpovědi zasílejte svou adresu. Po skončení aukce čekám 5 pracovních dnů na platbu od Vás. Osobní odběr jen u aukcí u kterých je to uvedeno, jinak není možný! Balíčky zasílám do 3 pracovních dnů po připsání peněz na účet. Poštovné je vždy uvedeno u aukce, při více vyhraných aukcích, účtuji jen jedno poštovné, pokud je váha vyšší než 2 kg je to 110 Kč. O VÝŠI POŠTOVNÉHO A BALNÉHO NESMLOUVÁM, POKUD S NÍM NESOUHLASÍTE, NEPŘIHAZUJTE ! OBYČEJNĚ A NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Stav věcí odpovídá popisu, vyšší CENU SI URČUJETE SAMI! Vyšší cenou, ale ze staré věci novou nevykouzlíte. Věci z důvodu vámi špatně zvolené barvy, velikosti, nebo, že jste si věc představovala jinak apod. NEBERU ZPĚT (sama je také z těchto důvodů nevracím), protože NEJSEM OBCHODNÍK. Prodávám pár nových věcí, které se nám nehodí (nevhodné dary apod.) a tak na tyto věci nemůžu poskytnout záruku 2 roky, protože od nich nemám mnohdy ani účet. U věcí, které jsem zakoupila jako outlet na internetu pro svou vlastní potřebu a prodávám dál, protože mi většinou nejsou nebo mi věc nesedí, není mnohdy ani visačka, ale přesto se jedná o nové zboží (samozřejmě je NENOŠENO!)
PŘI NEODEBRANÉ AUKCI PÍŠU NEGATIVNÍ HODNOCENÍ!

Jestli s podmínkami nesouhlasíte, prosím nepřihazujte.

Děkuji za účast v mých aukcích.

Monika
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt