MIMIAUKCIE.sk
Přechodová bunda Next 1,5-2,5 roku
naše oblíbená přechodová bundička, nosily obě mé dcery na střídačku s jinými, šedá manžestrová se světle růžovou fleecovou podšívkou uvnitř celé bundy, má slabší vatování, ale nechá se nosit i v mírné zimě, je hodně nošená, má na několika místech červenohnědé skvrny, snažila jsem se je vyfotit, ale při nošení nejsou nijak moc znát, nikdo si jich nevšiml, vzadu na spodní části je porušené nařasení, ale celkem symetricky, takže to taky není do očí bijící, uvnitř na fleecu žmolečky, na konci levého rukávu je prodření na lemu s dírečkou 3x3 mm, na hřiště a na lítačku bude suprová, vel. je psaná 2-3 roky, my ji měly o půl roku dříve, š. 31-37 cm (je nařasená), rukáv od ramene 33,5 cm a od krku 41 cm, spodní rukáv 27,5 cm, rozpětí obou rukávů je 81 cm, délka 35 cm (od kraje ramene po boku dolů), svrchu 100% bavlna a podšívka 100% polyester
VELIKOST: 92
VÝROBCE: NEXT
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 79
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 49,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 12677233 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Jana P. (Jana Prokesova) ID 2286 mimibazar.cz/janap
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena ve čtvrtek 7.12.2017 ve 14:05 hodin a skončila v neděli 10.12.2017 ve 20:02:00 hodin, celkem trvala 3 dny 5 hodin a 56 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Milí nakupující,

svým příhozem na aukci souhlasíte s těmito podmínkami.

Prosím přečtěte si vždy podrobný popis u nabízené věci, vždy se snažím vše dokonale popsat a najít i tu sebemenší vadu, kterou by nabízená věc mohla mít. Případné dotazy, které Vás budou zajímat, prosím napište včas ještě v průběhu aukce, ne až po jejím ukončení, to už by bylo pozdě. Konečnou cenu zboží si určujete sami svým příhozem, proto si vše včas rozmyslete a pozorně čtěte, v jakém stavu nabízená je.

Aukce je závazná, po ukončení Vám nejpozději do 48 hodin napíšu podklady pro platbu. Výše poštovného je uvedena u každé aukce, pokud aukci přiklepnete, souhlasíte tím i s cenou poštovného.

Platba za zboží musí být uskutečněna do 5ti pracovních dnů od obdržení podmínek pro platbu, pokud se předem nedohodneme jinak, samozřejmě Vám ráda vyjdu vstříc. V případě nezaplacení budu nucena udělit negativní hodnocení.

Můžete spojit vyhranou aukci a vybrat si k ní i něco z alba věcí nabízených na MMB, o tomto Vašem přání mne prosím informujte včas.

Vydraženou věc není možné vrátit, to lze pouze a jen v případě, že by nabízená věc měla přece jenom nějakou vadu, kterou jsem přehlédla.

Platbu přijímám převodem na účet vedený u Fio banky nebo poštovní poukázkou. Od zákazníků ze Slovenska i v obálce (ale zasílám na adresu někoho z jejich blízkých v ČR, případně si zákazník musí uhradit celé poštovné na Slovensko).

Přeji Vám příjemné nakupování a trochu toho adrenalinu a jsem moc ráda, že se účastníte mé aukce,

Jana
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt