MIMIAUKCIE.sk
Mikina mikinka ADIDAS modrá
Je málo nošená, přesto má na konci rukávů a kolem krku žmolíčky, bohužel se malému podařilo udělat světlé flíčky pod krkem, je do žluta tak to není moc vidět, jinak je bundička jako nová, nezničená, patentky neoprýskané, potisk nepopraskaný, barva neopraná. Materiál 30% polyester, 70%bavlna. Vel.74, 6-9m, vydrží déle. Délka 34cm, délka rukávu od krku 30cm, šíře 32cm.
VELIKOST: 74
VÝROBCE: ADIDAS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 52
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 99,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 12725234 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Silvie H. (Marionet) ID 65323 mimibazar.cz/marionet
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v úterý 13.2.2018 v 19:12 hodin a skončila v pátek 16.2.2018 ve 20:21:00 hodin, celkem trvala 3 dny 1 hodinu a 8 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Dobrý den,
jsem ráda, že se účastníte mé aukce. Vecičky co nabízím nosily moje děti, mají toho spousty, většinu nestíhájí ani unosit, kupujeme jen kvalitní značkové zboží, takže se nebojte dražit....
Před přihozením si prosím dobře rozmyslete, zda draženou věc opravdu chcete, protože váš příhoz je brán jako závazný. Pokud bude mít výherce více negativních hodnocení, vyhrazuji si právo nabídnout věc přihazujícímu pod ním.
Podívejte se také na moje další aukce, ušetříte na poštovném...

Nejsem prodejce na IČ, jedná se pouze o soukromý prodej. Nové věci, které občas prodávám, byly původně pro nás, ale nakonec na ně nedošlo nebo jsem neodhadla velikost.

PŘI NEODEBRÁNÍ VYDRAŽENÉ VĚCI PÍŠI NEGATIVNÍ HODNOCENÍ A UDĚLUJI TRESTNÝ BOD. NESPOLEHLIVÝM ÚČASTNÍKŮM ZABLOKUJI ÚČAST NA MÝCH DALŠÍCH AUKCÍCH!

Platba:
K vydražené ceně přičtu poštovné dle tarifu ČP, u levnějších věcí mohu zaslat i obyčejně, na riziko kupujícího (kromě osobního odběru), na dobírku po špatných zkušenostech nezasílám.
Upřednostňuji doporučený/cenný balíček po obdržení vaší platby na číslo mého účtu 0105213539/0300
Platbu očekávám do 5 pracovních dní, pokud potřebujete počkat na mateřskou či výplatu není po dohodě problém.

Přeji vám ať se vám zboží z aukce líbí.
Silvie
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt