MIMIAUKCIE.sk
TRIKO S PASTELKAMI, VEL. 110 (4-5 let)
NOVÉ ZBOŽÍ
  
NOVÉ, DOVOZ ANGLIE, 100 % BAVLNA, PASTELKY V KRÁSNÝCH ZÁŘIVÝCH BARVÁCH
VELIKOST: 110
VÝROBCE: SUGAR SQUAD
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 55
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 99,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 12725236 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Petra P. (Petraproks) ID 6172 mimibazar.cz/petrapro
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v úterý 13.2.2018 v 19:13 hodin a skončila v sobotu 17.2.2018 ve 21:18:00 hodin, celkem trvala 4 dny 2 hodiny a 4 minuty
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Nazdárek všichni aukcující:-)

díky všem, že se mých aukcí účastníte.
Tím, že se aukcí účastníte a přihazujete, předpokládám, že jste přečetli podmínky prodeje a souhlasíte s nimi.
Danou vydraženou věc nejpozději do 7 dnů zaplatíte a odeberete, pokud se nedomluvíme jinak. Vaše příhozy jsou závazné, proto si dobře rozmyslete, zda opravdu o věc máte zájem. Příhozy neanuluji.
Peníze z aukcí nevracím, pokud si špatně přeměříte, přečtete popis apod. Pokud má věc vadu, kterou jsem přehlédla,vrátím Vám celou částku, za kterou jsem věc vydražila, po navrácení věcičky zpět. HRADÍM I POŠTOVNÉ, KTERÉ PLATÍTE, PŘI POSÍLÁNÍ ZPĚT. Slevy neposkytuji.
Nikdo vás nenutí přihazovat vysoké částky a vydražit věci za nehorázné sumy:-). Vysoká cena z obnošené věci novou neudělá. Nepřihazujte, pokud o danou věc nemáte doopravdy zájem.

Po skončení aukce se Vám co nejdříve ozvu s platebními podmínkami a budu ráda, když se ozvete a pošlete vaši adresu. Nesedím na netu denně, neurgujte mne, prosím, o číslo účtu. Vždy se Vám ozvu, o víkendech většinou nebývám doma a nemám přístup na rychlý net jak v Ratměřicích:-)

POKUD NECHCETE ČEKAT NA PODKLADY K PLATBĚ A NEVYBÍRÁTE JIŽ ŽÁDNÉ DALŠÍ ZBOŽÍ Z MMB, ZAŠLETE ČÁSTKU S POŠTOVNÝM NA Č. Ú. 1353531012/3030 , V.S. VAŠE ID NA MMB, PŘÍPADNĚ DO POZNÁMKY PRO JEDNODUŠŠÍ IDENTIFIKACI NAPIŠTE SVOJE JMÉNO.


Balíčky posílám POUZE DOPORUČENĚ a vždy hromadně až přijde více plateb, nejpozději do 14 PRACOVNÍCH DNÍ od obdržení platby.
CENY POŠTOVNÉHO (OD 18.11.2017):
- poštovné se odvíjí od velikosti vyhrané věci a počtu vyhraných aukcí a u aukce je dané poštovné pouze za tu 1 věc, kterou dražíte. Pokud vyhrajete více aukcí, poštovné bude jiné. Orientační ceny poštovného:
MALÝ BALÍK - 60 KČ.
OBUV - 85 KČ
VELKÝ BALÍK - 95,- KČ
MEGA BALÍK - HMOTNOST KOLEM 2 KG - 135,- KČ

PROSÍM, NESMLOUVEJTE U VÝŠE POŠTOVNÉHO, JEDNA VĚC JE CENA ZASLÁNÍ, KTEROU SI ÚČTUJE POŠTA, 2. VĚC JSOU NÁKLADY NA SAMOTNÉ ZABALENÍ A POSLÁNÍ.

ODESLANÉ BALÍČKY VŽDY UVEŘEJŇUJI NA MMB VE VZKAZECH, PROSÍM, ČTĚTE. NA EMAILY, KDY JSEM ODESÍLALA, KDY BUDU ODESÍLAT APOD. NEODPOVÍDÁM, VZHLEDEM K TOMU, ŽE VŽDY JE ODESLÁNÍ, VČETNĚ PODACÍHO ČÍSLA UVEŘEJNĚNO NA MMB.

DĚKUJI ZA RESPEKTOVÁNÍ PODMÍNEK A PŘEJI VŠEM PŘÍJEMNÉ NÁKUPY.
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt