MIMIAUKCIE.sk
Luxusní chlupatý povlak na polštář
NOVÉ ZBOŽÍ
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 55
Aukce byla úspěšně ukončena s koncovou cenou 149,- Kč
Vítěz aukce Lada H. (školačka) ID 50200
Účastníci aukce (posledních 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
10.3. 22:30:28 - Lada H. (školačka) ID 50200 potvrdil(a) vyvolávací cenu 149,- Kč
Aukci číslo 12746011 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající MARTINA K. (malaparadnice) ID 63423 mimibazar.cz/malaparadnice E-shop www.malaparadnice.com
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v sobotu 10.3.2018 v 19:32 hodin a skončila v úterý 13.3.2018 v 19:29:00 hodin, celkem trvala 2 dny 23 hodin a 56 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Dobrý den maminky, nakupující . . .

Zboží které vydražíte získáte za Vámi vydraženou cenu a tím se tedy zavazujete zaplatit danou částku kterou jste si sám/a zvolil/a běhěm dražby potvrzováním příhozů. Podklady pro platbu zasílám do 24 hod.

Zboží zasílám po připsání dané částky + poštovného na můj účet. Výše poštovného je uvedena u každé aukce, "přiklepnutím " ceny aukce souhlasíte i s cenou poštovného,(poštovné se snažím odhadnout co nejlépe a nejblíž k tomu skutečnému avšak není to vždycky přesné).

Pokud do 3 dnů neobdržím platbu na účet, (pokud se nedohodneme jinak), budu vás muset zrušit jako výherce aukce a uděluji záporné hodnocení pro nespolehlivost. Samozřejmě po dohodě je možno dobu splatnosti prodloužit.

Věci se snažím nafotit a popsat tak aby odpovídali své kvalitě a stavu který popisuji u každé aukce. Pokud by jste měli dotazy na některou věc pište, ráda dotazy zodpovím.

Jinak si míry a vše přeměřte, peníze za věcičky nevracím. Jinak věcičky jsou většinou nošené, takže je třeba s tím počítat. Nejsou nové. Pokud je věc nová tak bych to uvedla i v aukci.

A pokud by se jednalo o nějakou elektroniku či hračku a uvedu že je funkční a náhodou by Vám došla zcela nefunkční, tak potom není problém penízky vratit. Ale vždycky posílám vše funkční.

Přeji hodně štěstí v dražení.
Martina
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt