MIMIAUKCIE.sk
+++Super ležérní kalhoty +++
 
Krásné,příjemné kalhoty pro volný čas, barva šedá,dovoz z dovolené,nosila jsemjen krátce . Bez vady. Hezčí než a fotu.
VELIKOST: 40
VÝROBCE: DOVOZ
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 70
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 69,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 12798772 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Ladislava Ch. (Chumka) ID 18785 mimibazar.cz/chumka
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v neděli 13.5.2018 v 19:32 hodin a skončila ve středu 16.5.2018 v 19:29:00 hodin, celkem trvala 2 dny 23 hodin a 56 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Děkuji že jste se podívali do mého albíčka,popřípadě zůčastnily aukce. Po zdělení,že jste mi odeslali penízky na účet,do 3 dnů odesílám balíček. Snažím se věci popsat co nejpodrobněji,v případě že dojde k nějaké nesrovnalosti,snažím se vyhovět oboum stranám. Nemám žádný sekáček,prodávám věci ze kterých jsme vyrostli,zhubli nebo se už nevejdeme.Poštovné účtuji dle poštov.tarifu-tj.od 60 -100kč,záleží na velikosti,váze,jak je balíček pojištěn atd.Posílám pouze doporučeně!!!! Na vlastní riziko kdo u mě žádá,nereaguji!! Prosím respektujte poštovné !!! Pokud aukci potvrdíte,souhlasíte i s poštovným !!! Je možné po domluvě s platbou počkat,vše záleží jen na vás. Pokud se týká aukcí,každý příhoz je platný,omylem jsem přihodila-prostě neberu!! !Poslední dobou se mi to stává často,proto si pořádně každý příhoz rozmyslete! ! Pamatujte prosím,že nikdy z obnošené věci neuděláte novou,i když na fotce vypadá pěkně,vše se snažím popsat,aukce většinou trvá pár dní,tak máte možnost na vše se zeptat .Po obdržení balíčku,kdy zjistíte že se vám věc nelíbí nebo nehodí a chcete věc vrátit,nebudu reagovat,můžete věc prodat dál,i použít mé fota.Při neodebrání zboží uděluji negat.hodnocení, a vždy nejdříve informuji správce MMB.Děkuji a příjemné nakupování.Laďka, (N e m ě n í m !!!! )
Po skončení aukce se Vám ozvu do 24 hodin a pošlu podklady k platbě a od Vás do 48 hodin očekávám,že se mi ozvete a písnete adresku !! Děkuji !!!!
Balíčky se snažím odeslat do 3 dnů po připsání peněz na účet,dělám 12 hod.služby, ale i tak někdy poštu nestíhám. Mějte trpělivost o opožděném poslání vás vždy budu informovat.
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt