MIMIAUKCIE.sk
nápady pro váš domov *** KOUPELNY ***
  
Pořízení nové koupelny nebo přestavba stávající je vždy výzvou. Pokud stavíte dům nebo renovujete koupelnu, vyvstává před vámi mnoho otázek: Jak optimálně využít každý nejmenší prostor? V jakých barvách koupelnu vymalovat? Jak vyřešit dostatečné odvětrání koupelny? Přáli byste si sprchu, koupací vanu, nebo snad obojí? V jakém stylu má být koupelnový nábytek? Jakému druhu osvětlení dáváte přednost?

V této knize zaručeně naleznete správné nápady pro nové uspořádání koupleny. Tvůrčí návrhy týkající se zařízení, materiálů, barev a správného osvětlení názorně ilustruje mnoho fotografií.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 63
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 19,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 12855283 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Petra J. (FANI) ID 15372 mimibazar.cz/fani
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v úterý 7.8.2018 v 16:25 hodin a skončila v pátek 10.8.2018 v 16:21:00 hodin, celkem trvala 2 dny 23 hodin a 55 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

PODMÍNKY PRODEJE

VÝHRA a PŘÍHOZY V AUKCI JSOU závazné, vždy si to prosím rozmyslete, neboť vyvolávací cena je vždy nastavena tak, že zcela odpovídá danému stavu věci která se draží -ale v průběhu aukce se může vyšplhat vysoko, ALE VYSOKÁ CENA Z POUŽITÉ-NOŠENÉ věcičky novou neudělá !!!

Snažím se popisovat věci co nejpřesněji, pokud tedy napíši ,že je věc nošená-opravdu není nová :))) , pokud je věc nošená minimálně nebo nenošená je to tak :)))

VĚCIČKY POSÍLÁM PO ZAPLACENÍ NA MŮJ ÚČET, PLATBU OČEKÁVÁM DO 1 TÝDNE OD VYHRANÉ AUKCE, pokud máte zájem o další věc která se teprve draží, není problém se domluvit a počkat.....

Mějte krásný den a děkuji za přečtení až sem.

Svým příhozem na aukci souhlasíte s těmito podmínkami.
Aukce je závazná, po ukončení Vám nejpozději do 2 dnů napíšu podklady pro platbu.
Výše poštovného je uvedena u každé aukce , pokud aukci "přiklepnete" souhlasíte i s cenou poštovného! Na DOBÍRKU NEZASÍLÁM! Při zaslání na Slovensko, platíte poštovné v ceně na Slovensko!

Děkuji a mnoho štěstí v aukcích
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt