MIMIAUKCIE.sk
Džínové baggy Next - kraťasy - bermudy vel. 152 /12 let
  
Džínové baggy Next, velikost 12 let - 152, světlá džínovina, typický spadlý sed, regulovatelný pas, poklopec na zip, boční a zadní kapsy, vše viz foto. Pas natažený 2x36 cm, délka 50 cm, vnitřní 20 cm, boky cca 44 cm. 100% bavlna, nutno zapošít 1 cm v rozkroku, viz foto.
VELIKOST: 152
VÝROBCE: NEXT
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 70
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 39,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 12856819 sledují 2 návštěvníci +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Šárka Á. (sarka-a) ID 366 mimibazar.cz/sarka-a
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v pátek 10.8.2018 ve 20:43 hodin a skončila ve středu 15.8.2018 ve 20:56:00 hodin, celkem trvala 5 dnů a 12 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

BĚHEM PRÁZDNIN ODESÍLÁM PODKLADY K PLATBĚ V DEN SKONČENÍ AUKCE, ALE AŽ VE VEČERNÍCH HODINÁCH.
-

Milí nakupující,

děkuji za váš zájem o mé aukce. U všech inzerovaných předmětů (i nových, mnou nepoužitých) se jedná o soukromý prodej, bazar, tedy prodej bez paragonu.

PO SKONČENÍ AUKCE, PROSÍM, VYČKEJTE PODKLADŮ K PLATBĚ. OZVU SE VÁM DO 24 HODIN OD SKONČENÍ AUKCE.

PŘI NÁKUPU VÍCE VĚCÍ SOUČASNĚ PLATÍTE POUZE JEDNO DOPRAVNÉ (vždy to vyšší). Současným nákupem se rozumí výhra v aukcích končících v tentýž den, na skončení dalších aukcí končící v jiných pozdějších termínech s podklady k platbě nečekám, případně musíte mít na později končící aukci již přihozeno - pak je domluva na počkání možná.

Akceptuji platbu převedenou na účet do 5 kalendářních dní od odeslání podkladů k platbě. Podklady k platbě (celková částka, číslo účtu a VS) budou zaslány nejpozději následující pracovní den po skončení aukce. Zásilky odesílám do 3 pracovních dní po obdržení platby. Při nedodržení pravidel mých aukcí budu nucena udělit negativní ohodnocení.

VYDRAŽENÉ VĚCI POSÍLÁM POŠTOU PO PLATBĚ PŘEDEM NA ÚČET, POŠTOVNÉ UVEDENO U AUKCE. OSOBNÍ ODBĚR NEPOSKYTUJI, NA DOBÍRKU NEPOSÍLÁM. Děkuji za pochopení.

Vámi udělená hodnocení vždy ráda oplatím. V případě vašeho nákupu čekám nejprve na vaše hodnocení, obratem oplácím.


Přeji příjemný den a úspěšné nákupy.
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt