MIMIAUKCIE.sk
VIVECA STEN - VE VYŠŠÍCH KRUZÍCH
Druhý díl série kriminálních románů Vraždy na Sandhamnu o kriminálním inspektorovi Thomasi Andreassonovi a právničce Noře Lindeové. Na Sandhamnu se ozve výstřel ze startovní pistole. První překročí startovní čáru velká plachetnice Swan, ale nečekaně zpomalí a změní směr. Někdo zastřelil kapitána, přímo na otevřeném moři. Ukáže se, že obětí je Oskar Juliander, výborný jachtař a místopředseda Švédské královské jachtařské společnosti, známý a úspěšný advokát. Thomas Andreasson a jeho policejní kolegové začínají mapovat Julianderův život. Vyšetřování je zavede mezi smetánku, do prostředí plného lží, tajností a intrik. Navíc je zavražděn další člen vedení jachtařské společnosti....

Nová kniha, 1x čtená, pevná vazba
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 55
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 130,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 12903800 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Marcela P. (smecarka) ID 170384 mimibazar.cz/smecarka
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v pátek 19.10.2018 v 9:43 hodin a skončila ve čtvrtek 25.10.2018 ve 21:45:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 12 hodin a 1 minutu
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Milé maminky,

jsem ráda, že se účastníte mých aukcí. Před příhozem si, prosím, řádně rozmyslete, zda o draženou věc máte opravdu zájem - Váš příhoz beru jako závazný!
Výherci zasílám podklady k platbě do 48 hodin po ukončení aukce, očekávám Vaši platbu do 7 dnů od podání podkladů.
V popisu vždy uvádím, zda je zboží nové či použité a v jaké je stavu - popis odpovídá dané skutečnosti. Pokud i přesto nebudete s věcmi spokojeni, můžeme se domluvit na vrácení.
Pokud výherce vyhraje víc mých aukcí, balím výhry do jednoho balíku a posílám doporučeně, pouze na vlastní žádost výherce mohu zaslat obyčejnou poštou.
V případě neodebrání aukce píšu negativní hodnocení!

Tak Vám přeji hodně štěstí a hlavně hodně výher na aukcích!

Marcela, Martin, Ondrášek a Matyášek
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt