MIMIAUKCIE.sk
❤️ OD 1,-KČ, LUXUSNÍ MEGAPRUŽNÉ NÁDHERNÉ ŠATY ZN. TOPSHOP VEL. XS/M ❤️
SOUČÁSTÍ TÉTO AUKCE JSOU OPRAVDU DOKONALÉ ŠATY DL. RUKÁV, VISKOZA, HLADKÁ, MEGAPRUŽNÁ, KOUPENÉ LEDEN 2019 V PRAZE V TOPSHOPU. LUXUSNÍ, DVAKRÁT NA SOBĚ. KRÁSNÝ KOUSEK, STRAŠNĚ PŘÍJEMNÉ NA NOŠENÍ.

ÚŽASNÉ!! VEL. UVEDENÁ 34, ODPOVÍDAJÍCÍ VEL. XS i S, KLIDNĚ I M, HODNĚ PRUŽNÉ. PŘIZPŮSOBÍ SEE DLE POTŘEBY. ÚŽASNÝ HLADKÝ MATERIÁL.
JAKO NOVÉ!! BEZ CHYBY!!!

ROZMĚRY:
DÉLKA 81CM, ŠÍŘE POD PRŮRAMKY 44/56CM, RUKÁV OD KRKU/OD PRŮRAMKU 65/45CM
Z DŮVODU ZVÝŠENÍ POŠTOVNÉHO JSEM NUCENA I JÁ ZVÝŠIT ČÁSTKY NA POŠTOVNÉ, NEJSOU TO PENÍZE PRO MĚ, ALE PLATÍM JE ČESKÉ POŠTĚ. VŠCHNY AUKCE JSOU OD KORUNKY, TAK MI PŘIPADÁ NA HLAVU POSTAVEENÉ, ABYCH JEŠTĚ DOPLÁCELA NA POŠTOVNÉ, DĚKUJI VÁM ZA POCHOPENÍ.
VELIKOST: 36
VÝROBCE: TOPSHOP
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 100
Aukce byla úspěšně ukončena s koncovou cenou 61,- Kč
Vítěz aukce Romana K. (Veronica.K.) ID 44541
Průběh aukce (posledních 10)
17.3. 21:06:24 - Minimální příhoz byl snížen na 5,- Kč
17.3. 19:34:41 - Minimální příhoz byl snížen na 8,- Kč
17.3. 17:29:49 - Romana K. (Veronica.K.) ID 44541 přihodil(a) 10,- Kč a zvýšila cenu na 61,- Kč
17.3. 8:28:23 - Minimální příhoz byl snížen na 10,- Kč
16.3. 22:58:01 - Olga S. (Olefina) ID 184104 přihodil(a) 50,- Kč a zvýšila cenu na 51,- Kč
16.3. 14:06:50 - Veronika P. (veronika a Lilly Ann) ID 48361 potvrdil(a) vyvolávací cenu 1,- Kč
počet příhozů 3
Účastníci aukce (posledních 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
17.3. 17:29:49 - Romana K. (Veronica.K.) ID 44541 nabídl(a) cenu 61,- Kč ( jeden příhoz )
16.3. 22:58:01 - Olga S. (Olefina) ID 184104 nabídl(a) cenu 51,- Kč ( jeden příhoz )
16.3. 14:06:50 - Veronika P. (veronika a Lilly Ann) ID 48361 potvrdil(a) vyvolávací cenu 1,- Kč
Aukci číslo 12999622 sledují 2 návštěvníci +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Vlaďka K. (Rebekare) ID 242396 mimibazar.cz/rebekare
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v sobotu 16.3.2019 v 10:05 hodin a skončila v neděli 17.3.2019 ve 22:51:00 hodin, celkem trvala 1 den 12 hodin a 45 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Z DŮVODU PROBLÉMŮ S ODESÍLÁNÍM VZKAZŮ VEČER PO AUKCÍCH OBDRŽÍTE PODKLADY V PONDĚLÍ 11.3., KDO NEOBDRŽÍ, PIŠTE SI PROSÍM, PIŠTE RADŠI TADY PŘES VZKAZY. VELMI VÁM DĚKUJI ZA VAŠI ÚČAST.

JSEM SHOPAHOLIK. NAKUPUJI A PRODÁVÁM. OBLEČENÍ BYL VŽDY MŮJ KONÍČEK A JSEM MOC RÁDA, ŽE TOUTO CESTOU MOHU UDĚLAT SPOUSTU RADOSTI SKVĚLÝM NAKUPUJÍCÍM, ZE KTERÝCH SE ČASEM STÁVAJÍ KAMARÁDKY.


VZHLEDEM K TOMU, ŽE NASTUPUJI DO NOVÉ PRÁCE V BANKOVNÍM SEKETORU, BOHUŽEL NESTÍHÁM ZAKLÁDAT AUKCE A ODESÍLAT, NEVÍM, JAK DLOUHO BUDU V PRODEJÍCH POKRAČOVAT, DLE MÉHO OD ASI OD DUBNA, PLUS MÍNUS, MOŽNÁ DŘÍVE. NA PRODEJ MÁM OPRAVDU HODNĚ VĚCÍ PO MNĚ, PO DCERÁCH, KAMARÁDKÁCH, JEN PROSTĚ MŮJ ČAS JE OPRAVDU PRO MĚ VELMI DRAHOCENNÝ A RÁDA BYCH SE VĚNOVALA DĚTEM. KOUKEJTE, NAKUPUJTE. JSEM CHOLERIK A DĚLÁM VĚCI POŘÁDNĚ, NEBO RADŠI VŮBEC A NYNÍ NA SOBĚ POZORUJI, VIDÍM NA AUKCÍCH, ŽE NĚKTERÉ VĚCI PŘEHLÉDNU, ODESÍLÁM BALÍČKY AŽ DALŠÍ TÝDEN, BYLA BYCH MOC RÁDA, KDYBYSTE PROSÍM BYLY SHOVÍVAVÉ, URČITĚ DO BUDOUCNA AUKCE BUDOU, ALE ASI NE V TAKOVÉM MNOŽSTVÍ, JAKO DOPOSUD.

DĚKUJI VÁM ZA VÁŠ ČAS, JE MI POTĚŠENÍM SE S VÁMI SETKÁVAT PRAVIDELNĚ KAŽDOU NEDĚLI VEČER.


DĚKUJI VÁM ZA VAŠI ÚČAST. PRO INFORMACE KLIDNĚ PIŠTE, VELMI RÁDA VÁM VŠE ZODPOVÍM A OMĚŘÍM, JAK POTŘEBUJETE. VŠECHNY VĚCI JSOU BUĎ NOVÉ NEBO MINIMÁLNĚ NOŠENÉ, S VISAČKAMI!!
ZAŘADILA JSEM SEM I PRESTIŽNÍ ZNAČKY SVĚTOVÝCH NÁVRHÁŘŮ, TAK DOUFÁM, ŽE BUDETE SPOKOJENI.


ZBAVUJI SE VĚCÍ PO MNĚ,PO DĚTECH A ZBYTKY Z MMB, VŠECHNY AUKCE JSOU OD KORUNKY, VZHLEDEM K SITUACI ŽÁDÁM O RYCHLÉ PLATBY. DĚKUJI VÁM.
NECHCI PROBLÉMY, JSEM RÁDA, ŽE VÁS MÉ AUKCE POTĚŠÍ A NAKOUPÍTE ZA "VAŠI" CENU, KTEROU SI URČÍTE SAMI.

VZHLEDEM K NEUSTÁLÉMU DOPLÁCENÍ NA POŠTOVNÉM UPOZORŇUJI, ŽE DVĚ SLOUČENÉ AUKCE NAD 2KG MUSÍM POSLAT BALÍKEM DO RUKY, TEDY MINIMÁLNĚ 130,-KČ. TOTO NEJSOU PENÍZE PRO MĚ, ALE PRO ČESKOU POŠTU!!! VZHLEDEM K TOMU, ŽE MÁM VŠECHNY AUKCE OD KORUNKY, NECHCI DOPLÁCET JEŠTĚ POŠTOVNÉ!!

POKUD NĚKDO NEOBDRŽEL KOMPLETNÍ PODKLADY HNED PO SKONČENÍ AUKCÍ, OBRATEM MĚ PROSÍM, KONTAKTUJTE. POKUD MÁTE NĚJAKÉ NESROVNALOSTI V PODKLADECH, TAKÉ. DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI.

POŠLETE PROSÍM ADRESU, NA VAŠI PLATBU ČEKÁM MAX. 3 PRACOVNÍ DNY.
PRO MĚ JE NEPOCHOPITELNÉ, ŽE SI NĚKDO NAKUPUJE SPOUSTU AUKCÍ A JEŠTĚ HO MUSÍM VYZVÁT K PLATBĚ. STÁVÁ SE TO VELMI ČASTO U STEJNÝCH LIDÍ.¨

PROSÍM, RESPEKTUJTE MÉ PODMÍNKY, TAK, JAKO JÁ RESPEKTUJI KUPUJÍCÍ.
POKUD CHCETE POKRAČOVAT V NÁKUPU, UHRAĎTE VAŠE JIŽ VYHRANÉ AUKCE, V TOM PŘÍPADĚ MŮŽETE DÁLE NAKUPOVAT, CENU POŠTOVNÉHO NÁSLEDNĚ URČÍM, POŠLU PO SKONČENÍ VAŠEHO NÁKUPU, ALE ČEKAT NA PLATBU DVA TÝDNY, MĚSÍC, NEBUDU.
NĚKOLIKRÁT SE MI STALO, ŽE SI PANÍ AUKCE NEODEBRALA. MŮJ ČAS JE DRAHÝ, PRÁVĚ TAK, JAKO TEN VÁŠ, KTERÉHO SI VÁŽÍTE.

POKUD MÁTE ZÁJEM JEŠTĚ O NĚJAKÉ VĚCI, NAPIŠTE MI TO, TŘEBA JE NÁHODOU VLASTNÍM, FANTAZII SE NEBE NEKLADOU.

PRODÁVÁM VĚCI PO MNĚ, DĚTECH, KAŽDÁ ŽENA SI ZASLOUŽÍ MĚNIT ŠATNÍK, TAKŽE JSEM RÁDA, ŽE TOUTO CESTOU MŮŽU UDĚLAT DALŠÍM "HADRNICÍM", JAKO JSEM JÁ SAMA RADOST...

MOC VÁM DĚKUJI ZA VAŠE NÁKUPY....

DŮVOD MÝCH AUKCÍ JE, ŽE SE ZBAVUJI VĚCÍ PO MNĚ, MÝCH DĚTECH, KAMARÁDKÁCH, PROTO JSOU VŠECHNY AUKCE OD 1,-KČ, ABYSTE SI URČILY CENU SAMY, SE KTEROU JSTE SPOKOJENÉ, POŠTOVNÉ BERU BAJ OČKO, POKUD JÁ DOPLÁCÍM ZA POŠTOVNÉ, TAKÉ HO NENÁROKUJI OD KUPUJÍCÍCH.
NECHCI SE HÁDAT, PŘÍT, PRODÁVÁM VESMĚS VĚCI NOŠENÉ, KTERÉ JIŽ MAJÍ ZNÁMKY NOŠENÍ, NOVÉ VĚCI JSOU OZNAČENÉ. POKUD JE UVEDENO, ŽE BYLY PÁRKRÁT OBLEČENÉ, JIŽ NEJSOU "NOVÉ". BYLA BYCH MOC RÁDA, ABYCHOM SE VŽDY NA VŠEM KOMPROMISNĚ DOHODLY, NE ŽE SI JEDNA STRANA BUDE DIKTOVAT SVOU A DRUHÁ JI BUDE AKCEPTOVAT. SMYSLEM KAŽDÉHO OBCHODU JE, ABY OBĚ STRANY BYLY SPOKOJENÉ.
POKUD SI BERETE VÍCE VĚCÍ, POSÍLÁM NEPATRNĚ NAVÝŠENÉ POŠTOVNÉ.
POŠTOVNÝM SE TAKÉ SNAŽÍM PŘEDCHÁZET SITUACÍM, ŽE V MOMENTĚ, KDY VYAUKCUJETE VĚC ZA KORUNKU, JÁ DOPLÁCÍM ZA POŠTOVNÉ, TÍMTO JE TO PRO MĚ NESMYSLNÉ, DOUFÁM, ŽE I VY CHÁPETE MĚ.
VELMI VÁM DĚKUJI ZA RESPEKT, SHOVÍVAVOST A BUDU RÁDA, KDYŽ BUDOU NAKUPUJÍCÍ SPOKOJENI.
MÝM CÍLEM NENÍ VYDĚLÁVAT, ALE ZBAVOVAT SE VĚCÍ, PROTO VÁS PROSÍM, ABYSTE SI MÉHO ČASU VÁŽILY ASPOŇ TOLIK, JAKO SI VÁŽÍTE SVÉHO.
MÍRY A MĚŘENÍ, SNAŽÍM SE OMĚŘIT CO NEJLÉPE, JAK JSEM ZVYKLÁ, POKUD MĚŘÍTE JINAK, TAK PRO JISTOTU OD DALŠÍCH AUKCÍCH PO 30.4. 2017 BUDU FOTIT I S METREM. NIKOHO NECHCI ANI BALAMUTIT, ANI NIJAK ŠIDIT. KAŽDÝ MĚŘÍME V JINÉM MÍSTĚ.
POKUD MI NAKUPUJÍCÍ PŘESNĚ POPÍŠE VADY, KTERÉ MÁM V POPISCÍCH, A PÍŠE, ŽE
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt