MIMIAUKCIE.sk
♥♥♥ OD 1,-KČ, BOKOVÉ KRAŤASY JAN´S ZN. DENIM & Co. VEL. 38/40 ♥♥♥
NOVÉ ZBOŽÍ
SOUČÁSTÍ TÉTO AUKCE JSOU JEAN´S BOKOVÉ ŠÍSLÉ KRA´TASY ZN. DENIM & Co. ORIGINÁL. NOVÉ BEZ VISAČKY, NIKDY NOBLEČENÉ.
PERFEKTNÍ K ČEMUKOLIV. OBCHODÍTE V NICH CELÉ LÉTO. VEL. UVEDENÁ UK10, 38, DLE MÉHO JSOU VĚTŠÍ, SPÍŠE VEL. 40, HODNĚ PRUŽNÉ. MĚŘTE!! NÁDHERNÝ ŠÍSLÝ DENIM, MĚKKÝ, KVALITNÍ.

ROZMĚRY:
DÉLKA 48CM, PAS 41/48CM, PŘEDNÍ SED 19,5CM, BOKY V MÍSTĚ ROZKROKU 50/61CM, NOHAVICE V TOMTO MÍSTĚ V KLIDU 26,5CM, NOHAVICE DOLE 18,5CM. SPODNÍ ČÁST.


Z DŮVODU ZVÝŠENÍ POŠTOVNÉHO JSEM NUCENA I JÁ ZVÝŠIT ČÁSTKY NA POŠTOVNÉ, NEJSOU TO PENÍZE PRO MĚ, ALE PLATÍM JE ČESKÉ POŠTĚ. VŠCHNY AUKCE JSOU OD KORUNKY, TAK MI PŘIPADÁ NA HLAVU POSTAVENÉ, ABYCH JEŠTĚ DOPLÁCELA NA POŠTOVNÉ, DĚKUJI VÁM ZA POCHOPENÍ.
VELIKOST: 40
VÝROBCE: DENIM & CO.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 100
AKTUÁLNÍ CENA 26,- Kč
aktuální výše minimálního přihozu je 25,- Kč
Konec aukce je v pondělí 22.4.2019 ve 21:59 hodin, za 2 dny 21 hodin a 4 minuty
Aktualizovat průběh aukce
Průběh aukce (posledních 10)
19.4. 16:01:51 - Vlasta J. (bublina08) ID 178277 přihodil(a) 25,- Kč a zvýšila cenu na 26,- Kč
16.4. 11:11:26 - Jana U. (jančau) ID 1531 potvrdil(a) vyvolávací cenu 1,- Kč
počet příhozů 2
Účastníci aukce (posledních 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
19.4. 16:01:51 - Vlasta J. (bublina08) ID 178277 nabídl(a) cenu 26,- Kč ( jeden příhoz )
16.4. 11:11:26 - Jana U. (jančau) ID 1531 potvrdil(a) vyvolávací cenu 1,- Kč
Aukci číslo 13017921 sleduje 6 návštěvníků +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení) | DOPORUČIT AUKCI
Prodávající Vlaďka K. (Rebekare) ID 242396 mimibazar.cz/rebekare
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v pondělí 15.4.2019 ve 23:40 hodin ( trvá 4 dny 1 hodinu a 13 minut ),
předpokládaný konec aukce je v pondělí 22.4.2019 ve 21:59 hodin ( za 2 dny 21 hodin a 4 minuty )
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

BLÍŽÍ SE ČAS, KDYŽ JE MOJE PRÁCE TAK NÁROČNÁ, ŽE JIŽ NEBUDU ZAKLÁDAT AUKCE, BUDETE INFORMOVANÉ. DĚKUJI VÁM ZA VÁŠ ČAS, VAŠE PŘÍHOZY, BYLO MI VELKÝM POTĚŠENÍM POZNAT ASPOŇ TOUTO CESTOU SKVĚLÉ POHODOVÉ HOLKY...A JSEM RÁDA, ŽE JSEM VÁM MOHLA ZPŘÍJEMNIT NEDĚLNÍ VEČERY...

PROBÍHAJÍ VELKÉ VÝPRODEJE OPRAVDU KVALITNÍCH VĚCÍ, VŠE JE ORIGINÁL, PROTO NAKUPUJTE. DĚKUJI VÁM.

DĚKUJI VÁM ZA VAŠE NÁKUPY, TÍMTO VÁS CHCI POŽÁDAT, PROSÍM, NAKUPUJTE, KDYŽ VĚCI CHCETE, POKUD CHCETE POČKAT S PLATBOU, PROSÍM O SLUŠNÉ CHOVÁNÍ, JÁ TAKÉ KDYŽ OD NĚKOHO NĚCO CHCI, SLUŠNĚ POŽÁDÁM. VŠEM SLUŠNÝM LIDEM VYCHÁZÍM MAXIMÁLNĚ VSTŘÍC.

BALÍČKY BUDOU ODESLANÉ V ÚTERÝ 23.4.

VZHLEDEM K MNOŽSTVÍ AUKCÍ VÁS PROSÍM O SHOVÍVAVOST, VŠECHNY BALÍČKY VŽDY ODESÍLÁM JEDNOU TÝDNĚ. ODESÍLÁM Z POBOČKY ČESKÉ POŠTY NA KRAJI PRAHY, KDE MŮŽU DOBŘE ZAPARKOVAT A MÁM POŠTU BLÍZKO.

DĚKUJI VÁM ZA VSTŘÍCNOST, POCHOPENÍ. JE MI POTĚŠENÍM, ŽE MÁTE ZÁJEM O MÉ AUKCE.

KRÁSNÉ VELIKONOCE.

JSEM SHOPAHOLIK. NAKUPUJI A PRODÁVÁM. OBLEČENÍ BYL VŽDY MŮJ KONÍČEK A JSEM MOC RÁDA, ŽE TOUTO CESTOU MOHU UDĚLAT SPOUSTU RADOSTI SKVĚLÝM NAKUPUJÍCÍM, ZE KTERÝCH SE ČASEM STÁVAJÍ KAMARÁDKY.


VZHLEDEM K TOMU, ŽE NASTUPUJI DO NOVÉ PRÁCE V BANKOVNÍM SEKETORU, BOHUŽEL NESTÍHÁM ZAKLÁDAT AUKCE A ODESÍLAT, NEVÍM, JAK DLOUHO BUDU V PRODEJÍCH POKRAČOVAT, DLE MÉHO OD ASI OD DUBNA, PLUS MÍNUS, MOŽNÁ DŘÍVE. NA PRODEJ MÁM OPRAVDU HODNĚ VĚCÍ PO MNĚ, PO DCERÁCH, KAMARÁDKÁCH, JEN PROSTĚ MŮJ ČAS JE OPRAVDU PRO MĚ VELMI DRAHOCENNÝ A RÁDA BYCH SE VĚNOVALA DĚTEM. KOUKEJTE, NAKUPUJTE. JSEM CHOLERIK A DĚLÁM VĚCI POŘÁDNĚ, NEBO RADŠI VŮBEC A NYNÍ NA SOBĚ POZORUJI, VIDÍM NA AUKCÍCH, ŽE NĚKTERÉ VĚCI PŘEHLÉDNU, ODESÍLÁM BALÍČKY AŽ DALŠÍ TÝDEN, BYLA BYCH MOC RÁDA, KDYBYSTE PROSÍM BYLY SHOVÍVAVÉ, URČITĚ DO BUDOUCNA AUKCE BUDOU, ALE ASI NE V TAKOVÉM MNOŽSTVÍ, JAKO DOPOSUD.

DĚKUJI VÁM ZA VÁŠ ČAS, JE MI POTĚŠENÍM SE S VÁMI SETKÁVAT PRAVIDELNĚ KAŽDOU NEDĚLI VEČER.


DĚKUJI VÁM ZA VAŠI ÚČAST. PRO INFORMACE KLIDNĚ PIŠTE, VELMI RÁDA VÁM VŠE ZODPOVÍM A OMĚŘÍM, JAK POTŘEBUJETE. VŠECHNY VĚCI JSOU BUĎ NOVÉ NEBO MINIMÁLNĚ NOŠENÉ, S VISAČKAMI!!
ZAŘADILA JSEM SEM I PRESTIŽNÍ ZNAČKY SVĚTOVÝCH NÁVRHÁŘŮ, TAK DOUFÁM, ŽE BUDETE SPOKOJENI.


ZBAVUJI SE VĚCÍ PO MNĚ,PO DĚTECH A ZBYTKY Z MMB, VŠECHNY AUKCE JSOU OD KORUNKY, VZHLEDEM K SITUACI ŽÁDÁM O RYCHLÉ PLATBY. DĚKUJI VÁM.
NECHCI PROBLÉMY, JSEM RÁDA, ŽE VÁS MÉ AUKCE POTĚŠÍ A NAKOUPÍTE ZA "VAŠI" CENU, KTEROU SI URČÍTE SAMI.

VZHLEDEM K NEUSTÁLÉMU DOPLÁCENÍ NA POŠTOVNÉM UPOZORŇUJI, ŽE DVĚ SLOUČENÉ AUKCE NAD 2KG MUSÍM POSLAT BALÍKEM DO RUKY, TEDY MINIMÁLNĚ 130,-KČ. TOTO NEJSOU PENÍZE PRO MĚ, ALE PRO ČESKOU POŠTU!!! VZHLEDEM K TOMU, ŽE MÁM VŠECHNY AUKCE OD KORUNKY, NECHCI DOPLÁCET JEŠTĚ POŠTOVNÉ!!

POKUD NĚKDO NEOBDRŽEL KOMPLETNÍ PODKLADY HNED PO SKONČENÍ AUKCÍ, OBRATEM MĚ PROSÍM, KONTAKTUJTE. POKUD MÁTE NĚJAKÉ NESROVNALOSTI V PODKLADECH, TAKÉ. DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI.

POŠLETE PROSÍM ADRESU, NA VAŠI PLATBU ČEKÁM MAX. 3 PRACOVNÍ DNY.
PRO MĚ JE NEPOCHOPITELNÉ, ŽE SI NĚKDO NAKUPUJE SPOUSTU AUKCÍ A JEŠTĚ HO MUSÍM VYZVÁT K PLATBĚ. STÁVÁ SE TO VELMI ČASTO U STEJNÝCH LIDÍ.¨

PROSÍM, RESPEKTUJTE MÉ PODMÍNKY, TAK, JAKO JÁ RESPEKTUJI KUPUJÍCÍ.
POKUD CHCETE POKRAČOVAT V NÁKUPU, UHRAĎTE VAŠE JIŽ VYHRANÉ AUKCE, V TOM PŘÍPADĚ MŮŽETE DÁLE NAKUPOVAT, CENU POŠTOVNÉHO NÁSLEDNĚ URČÍM, POŠLU PO SKONČENÍ VAŠEHO NÁKUPU, ALE ČEKAT NA PLATBU DVA TÝDNY, MĚSÍC, NEBUDU.
NĚKOLIKRÁT SE MI STALO, ŽE SI PANÍ AUKCE NEODEBRALA. MŮJ ČAS JE DRAHÝ, PRÁVĚ TAK, JAKO TEN VÁŠ, KTERÉHO SI VÁŽÍTE.

POKUD MÁTE ZÁJEM JEŠTĚ O NĚJAKÉ VĚCI, NAPIŠTE MI TO, TŘEBA JE NÁHODOU VLASTNÍM, FANTAZII SE NEBE NEKLADOU.

PRODÁVÁM VĚCI PO MNĚ, DĚTECH, KAŽDÁ ŽENA SI ZASLOUŽÍ MĚNIT ŠATNÍK, TAKŽE JSEM RÁDA, ŽE TOUTO CESTOU MŮŽU UDĚLAT DALŠÍM "HADRNICÍM", JAKO JSEM JÁ SAMA RADOST...

MOC VÁM DĚKUJI ZA VAŠE NÁKUPY....

DŮVOD MÝCH AUKCÍ JE, ŽE SE ZBAVUJI VĚCÍ PO MNĚ, MÝCH DĚTECH, KAMARÁDKÁCH, PROTO JSOU VŠECHNY AUKCE OD 1,-KČ, ABYSTE SI URČILY CENU SAMY, SE KTEROU JSTE SPOKOJENÉ, POŠTOVNÉ BERU BAJ OČKO, POKUD JÁ DOPLÁCÍM ZA POŠTOVNÉ, TAKÉ HO NENÁROKUJI OD KUPUJÍCÍCH.
NECHCI SE HÁDAT, PŘÍT, PRODÁVÁM VESMĚS VĚCI NOŠENÉ, KTERÉ JIŽ MAJÍ ZNÁMKY NOŠENÍ, NOVÉ VĚCI JSOU OZNAČENÉ. POKUD JE UVEDENO, ŽE BYLY PÁRKRÁT OBLEČENÉ, JIŽ NEJSOU "NOVÉ". BYLA BYCH MOC RÁDA, ABYCHOM SE VŽDY NA VŠEM KOMPROMISNĚ DOHODLY, NE ŽE SI JEDNA STRANA BUDE DIKTOVAT SVOU A DRUHÁ JI BUDE AKCEPTOVAT. SMYSLEM KAŽDÉHO OBCHODU JE, ABY OBĚ
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt