MIMIAUKCIE.sk
Dámský set triček vel. L 40-42 (cena za vše)
 
cena za vše dohromady, je symbolická, za tuto cenu nepřeměřuji, děkuji za pochopení, malinové tričko ORSAY 2x na sobě, šedé úpletové šaty s efektem bílé košile Atmosphere vel. psaná 40, pružné a poddajné, pruhované tílko Colours of the world vel L 40/42, gumička, která drží perličku jako zapínání, je vytahaná, smetanový hedvábný svetřík Eddie Bauer vel. L, složení 86% hedvábí, 12% nylon a 2% spandex, velmi příjemný
VELIKOST: L
VÝROBCE: ORSAY
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 99
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 49,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13031380 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Jana P. (Jana Prokesova) ID 2286 mimibazar.cz/janap
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v neděli 12.5.2019 v 6:40 hodin a skončila ve čtvrtek 16.5.2019 ve 22:37:00 hodin, celkem trvala 4 dny 15 hodin a 56 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Milí nakupující,

svým příhozem na aukci souhlasíte s těmito podmínkami.

Prosím přečtěte si vždy podrobný popis u nabízené věci, vždy se snažím vše dokonale popsat a najít i tu sebemenší vadu, kterou by nabízená věc mohla mít. Případné dotazy, které Vás budou zajímat, prosím napište včas ještě v průběhu aukce, ne až po jejím ukončení, to už by bylo pozdě. Konečnou cenu zboží si určujete sami svým příhozem, proto si vše včas rozmyslete a pozorně čtěte, v jakém stavu nabízená je.

Aukce je závazná, po ukončení Vám nejpozději do 48 hodin napíšu podklady pro platbu. Výše poštovného je uvedena u každé aukce, pokud aukci přiklepnete, souhlasíte tím i s cenou poštovného.

Platba za zboží musí být uskutečněna do 5ti pracovních dnů od obdržení podmínek pro platbu, pokud se předem nedohodneme jinak, samozřejmě Vám ráda vyjdu vstříc. V případě nezaplacení budu nucena udělit negativní hodnocení.

Můžete spojit vyhranou aukci a vybrat si k ní i něco z alba věcí nabízených na MMB, o tomto Vašem přání mne prosím informujte včas.

Vydraženou věc není možné vrátit, to lze pouze a jen v případě, že by nabízená věc měla přece jenom nějakou vadu, kterou jsem přehlédla.

Platbu přijímám převodem na účet vedený u Fio banky nebo poštovní poukázkou. Od zákazníků ze Slovenska i v obálce (ale zasílám na adresu někoho z jejich blízkých v ČR, případně si zákazník musí uhradit celé poštovné na Slovensko).

Přeji Vám příjemné nakupování a trochu toho adrenalinu a jsem moc ráda, že se účastníte mé aukce,

Jana
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt