MIMIAUKCIE.sk
Nádherné plavky + krajkový neon top-podprsenka vel. 48/50 pc 618,-
NOVÉ ZBOŽÍ
 
plavky Janina vel48
nové s visačkou, pc 429,- uvnitř všitá vystuž.sport,podprsenka dole do širší gumy, široká posouvací ramínka

neonová sport.podprsenka, top, s výstuží na prsou, kterou lze snadno vyndat a lze nosit bez, není průhledná, pod krajkou ještě látka,jinak vzadu mat. jako na plavkách lze nosit i u vody, jako vrchní díl plavek, já nosím běžně i na doma v létě je fajn
vel.XL48/50
nová s polov.visačkou pc byla 189,-

celkem obojí původně 618,- nyní pouze 155,- za obojí
VELIKOST: 48
VÝROBCE: JANINA
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 75
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 155,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13048571 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající ANNA T. (madelh) ID 202316
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v sobotu 15.6.2019 v 17:36 hodin a skončila v pátek 21.6.2019 ve 22:00:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 4 hodiny a 23 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

BOHUŽEL NÁM OD NOVÉHO ROKU 2018 POŠTA ZVEDÁ POŠTOVNÉ O 6,- , MUSÍM TEDY I JÁ ZVEDNOUT MINIMÁLNÍ POŠTOVNÉ NA 65,- A VÍCE DLE OBSAHU A VÁHY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ


POKUD AUKCE SKONČÍ ZA 1,- DALŠÍ AUKCE K VYHRAŽENÉ AUKCI ZA 1,- NESLUČUJI !!!! PŘI JINÉ VYDRAŽENÉ ČÁSTCE KROMĚ 1,- NENÍ PROBLÉM.

Letní balíčky s více šaty neslučuji, zasílám vždy v jednom balíčku každý zvlášť, děkuji za pochopení.

POŠTOVNÉ JE DO VÝHRY 500,- VČETNĚ POŠTOVNÉHO, NAD 500,- DOPORUČUJI BALÍČEK PŘIPOJISTIT, TO PŘIPOČÍTÁM DODATEČNĚ K POŠTOVNÉMU,POKUD ODMÍTNETE A BALÍČEK SE ZTRATÍ,DOSTANETE BOHUŽEL JEN 500,- A TO I KDYBY VĚC BYLA ZA 1000,- NEBO 2000,- ZÁKLADNÍ POŠTOVNÉ JE ZKRÁTKA POŠTOU POJIŠTĚNÉ POUZE V HODNOTĚ 500,- VÝŠE SE MUSÍ PŘIPLÁCET,VŽDY VÁS INFORMUJI A ZEPTÁM SE VÁS.

Vyhrazuji si právo rušit příhozy při více negat. hodnoceních nebo dát zcela zákaz.
TAKÉ SI VYHRAZUJI PRÁVO ZRUŠIT AUKCI PŘED PRVNÍM PŘÍHOZEM.
Na potvrzení aukce máte vždy minimálně 6 dní.DĚKUJI VÁM ZA ÚČAST NA MÝCH AUKCÍ.PODKLADY ODESÍLÁM DRUHÝ DEN,ZPRAVIDLA VEČER,NEJPOZDĚJI DO 24 H.
PLATBU OČEKÁVÁM DO 7 MI DNŮ NA SVÉM ÚČTU,NESTANE-LI SE TAK,PÍŠI NEGATIV A VĚC VRACÍM ZPĚT DO AUKCE, POTÉ UŽ PENÍZE NEPOSÍLEJTE,POKUD SE I TAK STANE,ŽE ODEŠLETE PO TÉTO DOBĚ,VRÁTÍM VÁM PENÍZE AUTOMATICKY ZPĚT A TO BEZ POPLATKU 5KČ. BANCE!!!! Z JINÉ BANKY NEŽ MÉ STRHNU ZA POPL.BANCE 7,- KČ,NEBOŤ TYTO PENÍZE MI BANKY STRHÁVÁ !!! SAMOZŘEJMĚ POKUD MI NAPÍŠETE PŘED SKONČENÍM AUKCE A DOHODNEME SE PŘEDEM O POZDĚJŠÍ PLATBĚ,NENÍ V TOM PROBLÉM.
POKUD BUDETE REKLAMOVAT,TAK POUZE IHNED OD OBDRŽENÍ,KDE POŠTOVNÉ PLATÍTE VY.
VĚCI,KTERÉ NEJSOU OZNAČENY JAKO NOVÉ,JSOU NĚJAKÝM ZPŮSOBEM NOŠENY,JE TEDY POTŘEBA JE VYPRAT, JÁ VĚCI NEPERU,ANI NEŽEHLÍM / a to ani nové / BOHUŽEL TO NENÍ Z ČAS.DŮVODŮ MOŽNÉ A PAK PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE SI VĚCI STEJNĚ KAŽDÝ PŘEPERE SÁM . NA NOŠENÉ VĚCI NEBERU REKLAMACI JAKO CHLOUPEK,NEBO ŽMOLÍK,TEČKU,ODĚR ČI NĚJAKÝ PIDI FLÍČEK,NOŠENÁ VĚC UŽ NIKDY NEBUDE NOVÁ,TAK S TÍM PROSÍM POČÍTEJTE!!!!!!!!
CO SE TÝČE NOVÉ - OUTLETOVÉ VĚCI BEZ CEDULKY I TA MŮŽE BÝT ŠPINAVÁ OD MANIPULACE, ZKOUŠENÍ V OBCHODĚ NEBO PO PŘEPRAVĚ, MŮŽE STÁT, ŽE SE OBJEVÍ PÁRNUTÍ ČI ZATRŽENÍ, TAK S TÍM PROSÍM POČÍTEJTE.
POKUD SE STANE,ŽE NĚCO PŘEHLÉDNU,MŮŽEME SE DOMLUVIT NA SLEVĚ.

PŘI VÍCE VYHRANÝCH AUKCÍ PLATÍ NEJVYŠŠÍ POŠTOVNÉ Z NICH + 10 KČ. POPL.ZA KAŽDOU DALŠÍ sloučenou-VYHRANOU AUKCI. Objemné věci jako kabáty, boty, zimní bundy dávám do balíčku jeden kus,k nim nepribaluji, vyjma lehoučkých věcí, ostatní do jiného balíčku s jiným poštovným, pošlu tedy ve dvou balících, tak počítejte s dvojím poštovným, o konečné ceně vás budu informovat. SLUČOVAT LZE MAX. 5 DNÍ POTÉ NUTNO UHRADIT.POKUD NESOUHLASÍTE S VÝŠÍ POŠTOVNÉHO, NEPŘIHAZUJTE !!!
PO ŠPATNÝCH ZKUŠENNOSTECH OBYČEJNĚ NEZASÍLÁM !!! A NA DOBÍRKU POCHOPITELNĚ TAKÉ NE, COŽ JE AUTOMATICKÉ.
OMLOUVÁM SE,ALE VĚCI OSOBNĚ TAKÉ NEPŘEDÁVÁM !!!!
HODNĚ ŠTĚSTÍ VÁM VŠEM.
KAŽDÝ PŘÍHOZ BERU JAKO ZÁVAZNÝ A TEDY JE NERUŠÍM!!!!
VYHRAZUJI SI PRÁVO RUŠIT PŘÍHOZY, NEBO CELÝ PRODEJ PŘI VÍCE NEGATIVNÍCH HODNOCENÍ !!!!!!!
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt