MIMIAUKCIE.sk
Triko s průstřihy na rukávech vel. XL
Triko s průstřihy na rukávech vel. XL
  
zn. Reserved, materiál 54% polyester, 43% viskoza, 3% elastan. Je moc pěkné, bez vad, širší a volný střih, délka zad 63 cm (uprostřed zad), průramky 56 cm, dole 76 cm. PŘI KOUPI 5 KS A VÍCE VĚNUJI 1 KS TEN NEJLEVNĚJŠÍ ZDARMA a POKUD BUDE KONEČNÁ ČÁSTKA NÁKUPU 701 KČ A VÍCE, TAK PLATÍM POŠTOVNÉ.
VELIKOST: XL
VÝROBCE: RESERVED
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 59
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 59,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13082815 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Monika M. (mon) ID 299 mimibazar.cz/mon
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena ve čtvrtek 5.9.2019 ve 13:43 hodin a skončila ve středu 11.9.2019 ve 13:39:00 hodin, celkem trvala 5 dnů 23 hodin a 55 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Účast na aukcích je závazná! Příhozy neruším. V případě výhry v aukci se Vám ozvu do 48 hodin pokud nemám uvedeno jinak a o to samé prosím i Vás (obzvlášť pokud se přihlašujete). V odpovědi zasílejte svou adresu. Po skončení aukce čekám 5 pracovních dnů na platbu od Vás. Osobní odběr jen u aukcí u kterých je to uvedeno, jinak není možný! Balíčky zasílám do 3 pracovních dnů po připsání peněz na účet. Poštovné je vždy uvedeno u aukce, při více vyhraných aukcích, účtuji jen jedno poštovné, pokud je váha vyšší než 2 kg je to 110 Kč. O VÝŠI POŠTOVNÉHO A BALNÉHO NESMLOUVÁM, POKUD S NÍM NESOUHLASÍTE, NEPŘIHAZUJTE ! OBYČEJNĚ A NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Stav věcí odpovídá popisu, vyšší CENU SI URČUJETE SAMI! Vyšší cenou, ale ze staré věci novou nevykouzlíte. Věci z důvodu vámi špatně zvolené barvy, velikosti, nebo, že jste si věc představovala jinak apod. NEBERU ZPĚT (sama je také z těchto důvodů nevracím), protože NEJSEM OBCHODNÍK. Prodávám pár nových věcí, které se nám nehodí (nevhodné dary apod.) a tak na tyto věci nemůžu poskytnout záruku 2 roky, protože od nich nemám mnohdy ani účet. U věcí, které jsem zakoupila jako outlet na internetu pro svou vlastní potřebu a prodávám dál, protože mi většinou nejsou nebo mi věc nesedí, není mnohdy ani visačka, ale přesto se jedná o nové zboží (samozřejmě je NENOŠENO!)
PŘI NEODEBRANÉ AUKCI PÍŠU NEGATIVNÍ HODNOCENÍ!

Jestli s podmínkami nesouhlasíte, prosím nepřihazujte.

Děkuji za účast v mých aukcích.

Monika
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt