MIMIAUKCIE.sk
Dárkový set
NOVÉ ZBOŽÍ
Dárkový set
 
Nádherná luxusní dárková sada zn. CARPISA klobouk černý zdobený, šátek čtvercový lehounký černý teplé rukavice krémová barva vše nové vhodné jako dárek, součástí této sady je také výsuvný označený pořadač na kreditní karty, který lze upevnit za opasek, okraje v kabelce...,klobouk obvod-52cm opasek ,ptejte se na cokoliv zodpovím:-)
VELIKOST: XL
VÝROBCE: CAPRISA
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 100
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 300,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13116050 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Jana V. (morydnb) ID 430890 mimibazar.cz/morydnb
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v pátek 8.11.2019 ve 20:26 hodin a skončila ve čtvrtek 14.11.2019 ve 20:23:00 hodin, celkem trvala 5 dnů 23 hodin a 56 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Milé maminky, tatínkové, babičky a všichni Ti kteří máte zájme o moje zboží.....
POKUD SE VÁM DANÝ KOUSEK LÍBÍ ,AUKCUJTE V KLIDU BEZ OBAV ŽE DO MATEŘSKÉ NEBO DO VÝPLATY JE DALEKO RÁDA VÁM S PLATBOU POČKÁM :-) STAČÍ TO NAPSAT NA ROVINU ŽÁDNÉ VÝMLUVY ,POCHOPÍM TO A POČKÁM :-)

Vítejte na mých aukcích :-)

1 Věci, které nabízím jsou ve stavu, který popisuji.Popis je stručný jsou uvedeny nejdůležitější informace o oblečení,materiálové složení nepopisuji u každého produktu je vyfocena cedulka .Ráda ovšem doplním informace které vás zajímají a nejsou uvedeny, klidně se ptejte. Oblečení je nové s cedulkama ,Outlet bez cedulek nebo je oblečení minimálně nošené. stav oblečení vždy uvádím.

2. Před přihozením si dobře rozmyslete, zda věc opravdu chcete. Přihozením na aukci souhlasíte se zaplacením Vámi udané ceny a poštovným!

3. V případě problému se lze domluvit na jeho řešení. Vyhrazuji si právo zákazu udělení negativního hodnocení bez předchozího kontaktu.

4. Pokud chcete dražit více aukcí , vyjdu Vám samozřejmě vstříc. V případě většího zájmu o mé zboží počítejte s vyšším poštovným .V celkové částce je zahrnuto poštovné, balné, cena za aukci , náklady na dojezd na poštu a práci.U korunkových aukcí účtuji poplatek za sloučení aukcí ,který se odvíjí podle počtu vyhraných aukcí.Max 20,- za každou další vyhranou aukci . Max. po týdnu od první vyhrané aukce uzavírám vyhrané aukce a posílám podklady k platbě . Dále nový nákup.

5. Pokyny k platbě zasílám nejpozději do 48 hodin od ukončení aukce.

6. Peníze na účet očekávám do 7 dnů, pokud se nedomluvíme jinak.

7. V případě, že se výherce na mou výzvu neozve po dobu 7 dnů píši max dvě upozornění poté uděluji negativní hodnocení.

8. Pokud Vám přijde balíček poškozen – nepřebírejte jej. Balíčky jsou odesílány doporučeně.

9. Pokud je zboží poškozené napište ihned ,pozdní reklamace nepřijímám !!!

10.Dobře zvažte potvrzení aukce ,přečtěte popis,velikost ....pečlivě změřte pokud aukci vyhrajete a zjistíte že vám nesedí .....oblečení nepřijímám zpět . Před potvrzením aukce vám ráda doplním míry a zodpovím dotazy.

11. Poštovné nevracím ! Pouze podle okolností vždy na domluvě !

12. Neposílám do zahraničí

13. neposílám obyčejně

POZOR DŮLEŽITÉ!!!
POKUD BUDE PLATBA NA ÚČTU NA JINÉ JMÉNO NEŽ MÁTE UVEDENO U VYHRANÉ AUKCE A VY MI TO NENAPÍŠETE NEBUDU DOHLEDÁVAT!!!
POSÍLÁM PŘES ZÁSILKONVU
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt