MIMIAUKCIE.sk
lego duplo závod
lego duplo závod
vše je na fotkách
VÝROBCE: LEGO
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 100
Aukce byla úspěšně ukončena s koncovou cenou 205,- Kč
Vítěz aukce Barbora P. (barapia) ID 602941
Aukci číslo 13132440 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající anna s. (a.svihorova) ID 299672 mimibazar.cz/asvihorova
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v neděli 8.12.2019 ve 20:16 hodin a skončila ve středu 11.12.2019 ve 20:13:00 hodin, celkem trvala 2 dny 23 hodin a 56 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Dobrý den

děkuji za účast na mé aukci, v případě že si zboží vydražíte zasílám podklady k platbě nejpozději do druhého dne od ukončení aukce. Zboží odesílám vždy v pondělí, momentálně marodím a pár týdnů ještě budu, není v mých možnostech odesílat častěji. Pokud platba přijde v pátek, o víkendu balím a v pondělí odešlu, bohužel pokud platba dorazí v pondělí, odešlu až následující pondělí. Pokud z nějakého důvodu potřebujete balíček poslat dříve,nejprve mě kontaktujte a pak se domluvíme.

Pokud platba nepřijde do sedmi dnů od zaslání podkladů, píši negativní hodnocení, pokud zboží chcete ale potřebujete s platbou počkat, není problém se domluvit, ale kontaktujte mě dříve než začnete dražit.

Prosím nezapomínejte na poslání adresy, leží mi tu zaplacené balíčky které nevím kam poslat, následné shánění adres je zbytečné zdražování pro mě i vás.

Pokud není uvedeno jinak jedná se o věci po mých dětech, věci z kamarádčina bazárku nejsou prané, případné flíčky apod. se nekouším odstranit, myslím že vyvolávací cena je dost nízká aby si případný výherce vypral sám:o)

Poštovné které je uvedené u každé aukce je neměnné, není v něm zahrnuta jen platba české poště, ale i balící materiál, poplatek za aukci apod. V případě vyhraných více aukcí, platí to nejvyšší poštovné plus 5,- kč za každou další aukci.

Pokud na zboží objevíte vadu na kterou jsem předem neupozornila, kontaktujte mě a určitě se domluvíme na výměně nebo dodatečné slevě. Vše se s nažím pečlivě prohlédnout a popsat, ale může se stát že něco přehlédnu.

pokud máte jakékoliv další dotazy neváhejte poslat vzkaz

Přeji hodně úspěšných nákupů:o)

Anna
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt