MIMIAUKCIE.sk
!!! ZIMNÍ VÝPRODEJ !!!! Roláček vel. cca 104 - SA1579-104
!!! ZIMNÍ VÝPRODEJ !!!! Roláček vel. cca 104 - SA1579-104
  
Nošený, chybí cedulka se složením i velikostí. Odhaduji na 104. Je tenší, hodně pružný, hladký a jemný. Má pidižmolíčky, jinak bez vad. Délka 45 cm, šířka 2x28 cm v klidu, rukáv od krku 48 cm. Mrkněte do dalších aukcí a na MMB, kde najdete další velkou spoustu krásných věciček s velkými slevami !!!!
VELIKOST: 104
VÝROBCE: KOOPER
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 75
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 1,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13145632 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Josef Š. (mišulínek) ID 51317 mimibazar.cz/misulinek E-shop www.obchudekmisulinek.cz
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v neděli 19.1.2020 v 8:08 hodin a skončila v neděli 26.1.2020 v 8:02:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 23 hodin a 54 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

!!!!! POZOR - DŮLEŽITÉ !!!!! BOHUŽEL ČP POŠTA OD 1.1. OPĚT ZDRAŽUJE, BUDU NUCENA PŘIHLÉDNOUT K TĚMTO CENÁM, PROSÍM NEŽÁDEJET PO MĚ SNÍŽENÍ POŠTOVNÉHO, JÁ MUSÍM POŠTU ZAPLATIT A NEMŮŽU JI HRADIT ZE SVÉHO NA ÚKOR MÝCH DĚTÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. !!!!!!!


♥♥ MAMINEČKY A OSTATNÍ MILÍ NAKUPUJÍCÍ !!!!!! ČTĚTE POZORNĚ !!!!!!
♥ DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NAŠE VĚCIČKY ♥

!!!! PRÁVĚ PROBÍHÁ V AUKCÍCH TOTÁLNÍ VÝPRODEJ NAŠEHO E-SHOPU !!!!! CENY JSOU SPÍŠE SYMBOLICKÉ A PROTO VELMI NÍZKÉ !!!!!! STAV JE PŘESNĚ POPSANÝ V POPISE, V PŘÍPADĚ NEJASNOSTÍ PROSÍM PIŠTE VČAS, CHODÍM DO PRÁCE, MÁM I RODINU, TAK JSEM TU JEN OBČAS. DĚKUJI VŠEM ZA POCHOPENÍ A KLIDNĚ PŘIHAZUJTE, MYSLÍM, ŽE NEBUDETE ZKLAMANÍ - MRKNĚTE I NA HODNOCENÍ, KTERÉ NAPOVÍ.


BALÍČKY POSÍLÁM 1X TÝDNĚ - V ÚTERÝ, PŘÍPADNĚ I ČASTĚJI !!! POKUD CHCETE UŠETŘIT NA POŠTOVNÉM, MŮŽETE SI DOVYBÍRAT Z DALŠÍCH AUKCÍ, ALBÍČKA NEBO E-SHOPU. POŠTOVNÉ U MALÝCH VĚCÍ ZŮSTANE STEJNÉ, U VĚTŠÍCH BALÍČKŮ SE ÚMĚRNĚ ( NE PŘEHNANĚ ) NAVYŠUJE PLUS 10,- KČ BALNÉ. RESPEKTUJTE PROSÍM PODMÍNKY A NESNIŽUJTE SAMI ODESLANOU ČÁSTKU. DĚKUJI VŠEM ZA RESPEKTOVÁNÍ.

!!!!! MAMINKY PROSÍM NEŽÁDEJTE O ZASLÁNÍ OBYČEJNĚ, VŽDY POSÍLÁME POUZE DOPORUČENĚ, JE TO JISTOTA PRO VÁS I PRO NÁS, ŽE BALÍČEK DOJDE V POŘÁDKU. MOC DĚKUJI. !!!!!

CELOU NAŠI NABÍDKU NOVÝCH VĚCIČEK A SEKÁČKU NAJDETE NA WWW.OBCHUDEKMISULINEK.CZ.

!!!!! PROSÍM MAMINKY, POSÍLEJTE MI ADRESY, URYCHLÍTE ZASLÁNÍ BALÍČKU !!!!!! Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NESTÍHÁM PSÁT O ADRESU KAŽDÉMU HNED, HROMADÍ SE VÁS TEĎ SPOUSTY A ODESLÁNÍ BALÍČKU SE TÍM ZDRŽÍ I O DELŠÍ ČAS. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

POZOR !!!! NE VŠECHNY NOVÉ VĚCIČKY MAJÍ VISAČKY NEBO JSOU V ORIGINÁL SÁČKU. NĚKTERÉ CHODÍ NEZABALENÉ NEBO BEZ VISAČEK. DODÁVÁME VŽDY TAK JAK DOSTANEME. POKUD JE OBLEČENÍ OZNAČENO JAKO NOVÉ, VŽDY SE JEDNÁ O NOVÉ ZBOŽÍ - NENOŠENÉ, NEPRANÉ, NOVÉ !!!!! JINAK JE VŠE UVEDENO V POPISE.

POKUD NEJSOU V AUKCI UVEDENY MÍRY, MŮŽETE SI O NĚ NAPSAT, JEN PROSÍM PIŠTE V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU, POKUD MOŽNO ALESPOŇ DEN PŘEDEM, STÁVÁ SE, ŽE NEJSEM I PŮL DNE NEBO CELÝ DEN NA PC, TAK AŤ NEJSTE ZKLAMANÍ, AŤ VÁM STIHNU ODPOVĚDĚT DO KONCE AUKCE. DĚKUJI.
POZOR !!!! PUNČOŠKY NEMĚŘÍM !!!!! VŠECHNO OSTATNÍ ANO, POKUD NEPORUŠÍM OBAL ZBOŽÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

♥ PŘI PLATBĚ UVÁDĚJTE PROSÍM VŽDY VS, KTERÝ VÁM NAPÍŠU DO MEJLÍKU, BEZ NĚJ SE NEDÁ PLATBA VČAS IDENTIFIKOVAT, ZVLÁŠTĚ, POKUD JE ÚČET NA JINÉ NEŽ VAŠE JMÉNO !!!!!!! ♥

♥ POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE AUKCÍ, S PLATBOU RÁDA POSEČKÁM, ALE PROSÍM, SNAŽTE SE BALÍČKY UZAVŘÍT DO 1 MĚSÍCE, JE V TOM POTOM CHAOS !!!!!! MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

♥♥ Po vyhrané aukci Vás budu kontaktovat do 48 hodin. Příhoz si pečlivě zvažte, považuji ho za závazný. Příhozy odstraňuji jen ve vyjímečných případech. V případě potřeby se můžeme domluvit na počkání s platbou. POKUD SE VÁM NEOZVU DO 2 DNŮ, ZKONTAKTUJTE MĚ PROSÍM !!!! JE MOŽNÉ, ŽE JSEM VAŠI VÝHRU PŘEHLÉDLA A ZAPOMNĚLA NA VÁS !!!!!! MOC NERADA, ALE UŽ SE MI TO STALO, PROSÍM O POCHOPENÍ A PŘEDEM SE OMLOUVÁM.

♥♥ U nových věciček, pokud trčí někde nitky u prošití nebo obšití to nepovažuju za důvod reklamace a neuznávám ji !!!!! Je to jen kosmetická vadička, která lze snadno napravit, snažím se na ni upozornit předem, čtěte popis u aukce. Většinou stačí vzít nůžky a je to. Dále se může stát, že jsou nové věcičky sem tam uprášené od skladování. Může se to stát u světlých věciček jak jsou ve velkoskladech uskladněny, většinou stačí vyprat a jsou v pořádku !!!!! Opět se snažím upozornit na tuto věc i další, pokud si toho všimnu !!!! Může se stát, že něco přehlédnu, ale snažím se detailně kontrolovat. Pokud je to uprášení, opět není důvod reklamace, pokud je to flek nebo dírka, tak reklamaci uznám !!!!! Děkuji za pochopení.
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt