MIMIAUKCIE.sk
Sportovní bunda - větrovka
Sportovní bunda - větrovka
 
Krásná sportovní bunda, lehoučká. Velikost psaná 140, ale je menší, proto dávám do 134. Vhodná pro kluky i holky, bez vady.
VELIKOST: 134
VÝROBCE: ALIVE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 70
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 220,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13154210 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Romana S. (cappuccino) ID 49243 mimibazar.cz/cappuccino
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v pátek 7.2.2020 ve 13:45 hodin a skončila v pátek 14.2.2020 ve 13:45:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 23 hodin a 59 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Milé maminky a tatínkové,
jsem ráda, že se účastníte mojí aukce : )))
V aukcích nabízím věci jak použité tak nové. Dobře si rozmyslete, zda máte o danou věc v aukci opravdu zájem. Potvrzením ceny nebo příhozem, souhlasíte s podmínkami koupě, které mám uvedené. Pokud budete chtít následně vyhranou věc vrátit, protože se vám nelíbí odstín, vysoká cena, nebo jste si věc představovali jinak, reklamaci neuznávám. Vždy je dost času se mě během aukce na cokoliv zeptat, ráda vaše dotazy zodpovím.

Na výhru odpovím co nejdříve, nejpozději do druhého dne. Balíčky posílám v co nejbližším termínu, většinou nárazově, vždy ale píšu info v den odchodu balíčku.
Pokud si vyberete ještě něco z mého bazárku, pošlu to samozřejmně v jednom balíčku, podle toho se počítá i poštovné. Pokud vyhrajete aukci do 10 kč, účtuji si manipulační poplatek 10 kč za takto vyhranou aukci.
PO UKONČENÍ AUKCE ZASÍLÁM PODKLADY K PLATBĚ A ŽÁDÁM VÁS O ADRESU, POKUD MI JI NEPOŠLETE, NEMOHU VÁM ANI PO PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA ÚČET BALÍČEK ZASLAT.
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt