MIMIAUKCIE.sk
KRÁSNÉ TRIKO - HALENKA ++SCURA++VEL L
NOVÉ ZBOŽÍ
KRÁSNÉ TRIKO - HALENKA ++SCURA++VEL  L
 
Triko je nové, bez visačky. Modrošedá barva, vepředu výrazné ornamenty. Na boku je ozdobná šnůrka. MATERIÁL 100% bavlna.
Rozměry: Délka je 77, obvod v průramku 2 x 50, obvod v pase 2 x 45, obvod v bocích 2 x 50 cm.
VELIKOST: L
VÝROBCE: SCURA
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 65
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 199,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13157800 sledují 2 návštěvníci +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Lenka K. (Lenka153624) ID 166727 mimibazar.cz/lenka153624
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v neděli 16.2.2020 v 9:48 hodin a skončila ve čtvrtek 20.2.2020 ve 20:00:00 hodin, celkem trvala 4 dny 10 hodin a 11 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Milí nakupující, děkuji za Váš zájem o nabízené zboží. Vaše příhozy jsou závazné, proto si popis a rozměry věcí dobře přečtěte.Pokud se Vám něco nelíbí, nepřihazujte. Také zvažte cenu, záleží na Vás, kam se vyšplhá. Pokud cenu vyšroubujete nesmyslně vysoko, pak si nestěžujte, že cena neodpovídá stavu vydraženého zboží.

Na platbu čekám do 5 pracovních dnů (po dohodě i déle). V případě neodebrané aukce píši (i když nerada) záporné hodnocení a blokuji Vaši účast na mých aukcích. Po ukončení aukce se vám ozvu nejdéle druhý den (většinou ale hned). Zboží odesílám doporučeně hned po připsání platby na účet, na dobírku nezasílám. O ceně poštovného a balného nesmlouvám, je vždy uvedeno.

Pokud si zásilku nevyzvednete v termínu na poště a vrátí se mi, opakovaně zašlu po domluvě a uhrazení dalšího poštovného (úložní doba pošty je 15 dní). Nevyzvednutí zásilky není v žádném případě důvodem k vrácení peněz. V případě, že na zboží čekáte déle, než je obvyklé (1-2-dny) pište, pošlu číslo zásilky, zjistíme, kde je chyba.

Máte-li nějaké dotazy k draženém zboží, ptejte se, v případě přihození je Vaše povinnost vydražené zboží zaplatit.

Osobní odběry neumožňuji, mám s nimi špatné zkušenosti.

Poštovné a balné je uvedeno u zboží, dle tarifu České pošty, jiné poplatky (např. bance) nejsou.
Vyhrané zboží NEPŘIJÍMÁM ZPĚT z důvodu, tj. že se Vám zboží nelíbí, nesedí čí je mi malé nebo naopak velké.Uvádím míry, aby se předcházelo výše uvedeným nedorozuměním.
Děkuji Vám a přeji hodně úspěchů.

Lenka
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt