MIMIAUKCIE.sk
Stříbrný řetízek
Stříbrný řetízek
  
Nošený, delší dobu ležel v šuplíku takže bude potřeba ho vyčistit
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 60
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 250,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13171372 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Jana Š. (Štěpula) ID 136216 mimibazar.cz/stepanikovajana
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v pátek 20.3.2020 v 6:21 hodin a skončila v pátek 27.3.2020 v 6:17:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 23 hodin a 55 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Dobrý den,
vítám Vás na mojí aukci.Přeji příjemné adrenalinové chvilky. Prosím Vás,abyste přihazovali pouze v případě že o zboží máte opravdu zájem,výhra je závazná.

Zboží se snažím co nejlépe popsat-veškeré vady apod.,pokud bych něco přehlídla tak se moc omlouvám-jsme jen lidé,určitě se nějak domluvíme.Reklamace typu:nesedí mi,nenaplnilo moje očekávání apod. neuznávám,stejně tak jako právě nám přivezla babička apod..Svým přihazováním určujete cenu sami,myslete na to, že vysoká cena z věci novou neudělá....

Výherci kontaktuji do 2 dnů po ukončení aukce a ve vzkazu uvádím číslo účtu k odeslání peněz.Balíčky se snažím odesílat co nejdříve po jejich připsání částky na účet a vždy píši zprávu o tom,že balíček je odeslaný.

V případě potřeby se ráda domluvím na sečkání s platbou (než přijde mateřská,výplata apod.).

K vyhrané aukci nabízím slevu 15% na věci z alb na MMB.Samozřejmě počítejte s tím,že když se doobjednáním věcí z alb na MMB výrazně zvýší váha balíku,upravuji i cenu poštovného.

Přeji hodně štěstí a spokojenost s věcičkami :-)
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt