MIMIAUKCIE.sk
☼☼☼ DÁMSKÁ KOŽENKOVÁ BUNDA DESIGUAL ☼☼☼
NOVÉ ZBOŽÍ
☼☼☼ DÁMSKÁ KOŽENKOVÁ BUNDA DESIGUAL ☼☼☼
 
Nabízím krásnou, novou koženkovou bundu Desigual. Zapínání na zip šikmo, 2 kapsy na zip, podšívka, vyražené mandaly na rukávu a vzadu na zádech. Bez cedulek.Vel. 42
PC=3200,-kč
Rozměry: šířka= 50 cm délka= 59 cm rukáv od krku= 73 cm
Velikost: 42
Značka: DESIGUAL
VELIKOST: 42
VÝROBCE: DESIGUAL
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 110
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 1.500,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13174909 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Marcela J. (máca-1) ID 246982
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v úterý 31.3.2020 ve 14:33 hodin a skončila v pondělí 6.4.2020 ve 21:26:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 6 hodin a 52 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Dobrý den,
byla bych ráda, kdyby se mých aukcí zúčastnili jenom vážní zájemci, kteří potom aukci na konci potvrdí.Poslední dobou aukci sleduje spousta zájemců a pak nic....
Pokud na nabízené zboží nemáte peníze, prosím ani nesledujte....

Jsem ráda, že jste se zůčastnili mé aukce. Podmínky jsou jednoduché - po vaší výhře vám nejpozději do 2 dnů zašlu číslo účtu, kam pošlete penízky, a ihned po připsání částky na můj účet vám zašlu balíček na vaši adresu.
Prosím, abyste si aukci nejdříve pořádně přečetli, než začnete přihazovat, aby pak nedošlo k nějakým problémům, které jsou určitě nepříjemné.
Příhozy neruším!!!
Na platbu čekám max. 5 prac. dní, pokud se nedomluvíme jinak!!!
Zboží zpět nepřijímám!!!

Aukce od 1,-kč a aukce, které skončí na 1,-kč, nebudu slučovat s ostatními, děkuji za pochopení!!!

Na jakýkoliv dotaz vám ráda odpovím i v průběhu aukce, než začnete přihazovat.
Zboží se snažím popisovat co nejlépe, pokud je u aukce uvedeno NOVÉ ZBOŽÍ, nemusí být k nabízené věci k dispozici doklad ani visačka - jedná se o věci nenošené,
nebo pouze vyprané.Se svým příhozem souhlasíte i s výšší poštovného. Při výhře více aukcí si vyhrazuji právo upravovat částku na poštovné, nebudu doplácet ze svého, děkuji za pochopení.
Když je naopak u aukce uvedeno, že věc je nošená a nemá závažné vady, je jasné, že není 100% stav.
Pokud na mém zboží objevíte jakoukoliv závadu nebo chybu, kterou jsem mohla přehlédnout, tak neváhejte, hned se mi ozvěte a danou věc vyřešíme.
Pokud se neozvete do týdne po vyhrání aukce, vracím zboží zpět do aukce a uděluji negativní hodnocení.Zboží zpět nepřijímám.
Jsem ráda, že jste to dočetli až sem a těším se na obchůdky s vámi. Také bych vás chtěla poprosit o zprávu, zda balíček dorazil v pořádku, popř. napište hodnocení, které vám ráda oplatím.

POKUD BY SE NÁHODOU VYSKYTL PROBLÉM JSEM OCHOTNA VŠE ŘEŠIT A PROTO SI VYHRAZUJI PRÁVO ZÁKAZU UDĚLENÍ NEGATIVNÍHO HODNOCENÍ BEZ PŘEDCHOZÍHO KONTAKTU !!!!!

Marcela
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt