MIMIAUKCIE.sk
Luxusní pláťáky Zara ROZMĚR >86
NOVÉ ZBOŽÍ
Luxusní pláťáky Zara ROZMĚR >86
ZARA
VELIKOST: 86
100% bavlna, lehoučké, nohavička se dají stáhnout dole šňůrkou
PŮVODNÍ CENA 599,- Kč
VÝROBCE: ZARA
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 99
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 100,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13207596 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Lenka D. (sandra) ID 160 mimibazar.cz/lenkad
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v úterý 23.6.2020 ve 12:01 hodin a skončila v úterý 30.6.2020 v 11:56:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 23 hodin a 54 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

CENA
Ceny zboží jsou uvedeny včetně DPH, bez poštovného.
REZERVACE
Rezervace zboží trvá 7 dní, po dohodě lze prodloužit.
PLATBA ZA ZBOŽÍ
Zboží můžete uhradit pouze bankovním převodem - po přijetí částky na účet je zboží odesláno.
CENA DOPRAVY: uvedena u aukce
DOBA DOPRAVY: Po připsání platby odesílám zboží do 7-10 pracovních dnů - ve výjimečných případech (nemoc, dovolená, může být doba delší)
ZÁRUKA, REKLAMACE
Poskytujeme k NOVÝM produktům záruku 24 měsíců od data prodeje. Záruka se vztahuje na vady materiálu nebo na použití chybného technologického procesu při výrobě tohoto produktu a nelze ji zaměňovat s obvyklou životností výrobku.
Při uplatňování reklamace předkládá kupující prodávajícímu kompletní výrobek a kopii dokladu o koupi výrobku a písemný popis závady, na niž záruku uplatňuje. Vše zašle prodejci. NEZASÍLEJTE VRÁCENÉ ČI REKLAMOVANÉ ZBOŽÍ NA DOBÍRKU!
Nebude-li při opravě shledána vada, na niž se záruka vztahuje, hradí náklady spojené s výkonem servisního technika kupující.
VRÁCENÍ PENĚZ:
Reklamované zboží, a to nové i použité, pošlete zpět na adresu odesilatele, po posouzení reklamace vám bude buď zaslán nový výrobek nebo vráceny peníze na vámi udaný účet BEZ POŠTOVNÉHO!
GARANTUJEME VRÁCENÍ PENĚZ BEZ POŠTOVNÉHO ZA NEPOŠKOZENÉ ZBOŽÍ VRÁCENÉ V PŮVODNÍM OBALU DO 2 TÝDNŮ OD ZASLÁNÍ.
POUŽITÉ VĚCI
Snažím se přesně popsat jejich stav, proto pozorně čtěte popis aukce. Může se samozřejmě stát, že něco přehlédnu. Pokud kupující najde vadu, o níž se v popisu aukce nemluví, má právo na vrácení peněz po vrácení vydraženého produktu. Fotíme věci, které máme k dispozici, může se ale stát, že je barva zkreslená (blesk, odrazy). Proto pokud si nejste jisti nebo vám na barvě záleží, přeptejte se! reklamaci kvůli barvě jsme sice zaznamenali za celou dobu pouze jedinou, ale i to ukazuje, že se to stát může
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt