MIMIAUKCIE.sk
♥♥♥ OD 1,-KČ, KRÁSNÉ PRUŽNÉ JEANS SKINNY BOKOVÉ ZN. JEAN´S VEL. 38/40 ♥♥
♥♥♥ OD 1,-KČ, KRÁSNÉ PRUŽNÉ JEANS SKINNY BOKOVÉ ZN. JEAN´S VEL. 38/40 ♥♥
SOUČÁSTÍ TÉTO AUKCE JSOU KRÁSNÉ NENOŠENÉ PRUŽNÉ JEANS SKINNY ZN. JEANS. ODPOVÍDAJÍCÍ VEL. 38/40, PRUŽÍ, NÍZKÝ SED. BEZ CHYBY. PRODÁVÁM KAMARÁDCE

ROZMĚRY:
DÉLKA 95CM, VNITŘNÍ 74,5CM, PAS 41/44CM, PŘEDNÍ SED 19,5CM, BOKY V MÍSTĚ ROZKROKU V KLIDU 52,5CM, NOHAVICE V MÍSTĚ ROZKROKU V KLIDU 28CM, DOLE 14CM.

KRÁSNÉ BEZ VAD.


VŠE V DETAILNÍCH FOTKÁCH.
POSÍLÁM POUZE ZÁSILKOVNA.
PROSÍM ČTĚTE PODMÍNKY PRODEJE! PŘÍHOZEM STVRZUJETE SOUHLAS S NIMI. ZBYTEČNĚ PŘEDCHÁZÍME NEUSTÁLÝM MEJLŮM, ATAKŮM NA MOJI OSOBU. DĚKUJI.
VELIKOST: 38
VÝROBCE: JEAN´S
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 85
Aukce byla úspěšně ukončena s koncovou cenou 31,- Kč
Vítěz aukce Veronika Z. (fridra) ID 96314
Účastníci aukce (posledních 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
17.1. 21:56:44 - Veronika Z. (fridra) ID 96314 nabídl(a) cenu 31,- Kč ( jeden příhoz )
14.1. 8:21:08 - Olga S. (Olefina) ID 184104 nabídl(a) cenu 26,- Kč ( jeden příhoz )
14.1. 6:52:47 - Jana U. (jančau) ID 1531 potvrdil(a) vyvolávací cenu 1,- Kč
Aukci číslo 13278419 sledují 3 návštěvníci +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Vlaďka K. (Rebekare) ID 242396 mimibazar.cz/rebekare
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena ve středu 13.1.2021 ve 23:06 hodin a skončila v neděli 17.1.2021 ve 22:44:00 hodin, celkem trvala 3 dny 23 hodin a 37 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

POSÍLÁM POUZE ZÁSILKOVNA!!!
BALÍKY CO JSOU KOMPLET UHRAZENY, VČETNĚ DOPLATKŮ BUDOU ODESLÁNY ZÍTRA.

PO NOVÉM ROCE JIŽ VE STANDARTNÍM REŽIMU, BALÍM O VÍKENDU, OMLOUVÁM SE, ALE PŘES TÝDEN NESTÍHÁM VŮBEC BALIT. VŠECHNY UHRAZENÉ BALÍČKY, DOPLATKY BUDOU ODESLÁNY V PONDĚLÍ.

BOHUŽEL JSEM SE MUSELA ROZLOUČIT S NĚKTERÝMI NAKUPUJÍCÍMI, KTEŘÍ NAKUPUJÍ MĚSÍC A PAK Z NICH JEŠTĚ DOLUJI PLATBU, JSOU URAŽENÝ. SPOLEHLIVÉ NAKUPUJÍCÍ POSÍLAJÍ PRŮBĚŽNĚ PLATBY A NEMAJÍ PROBLÉM, NECHCI TĚMTO NAKUPUJÍCÍM, KTEŘÍ SI TO NEZASLOUŽÍ, DĚLAT VÝJIMKU.

VELMI VÁM DĚKUJI ZA VAŠE NÁKUPY, KRÁSNÝ NOVÝ ROK...A HRAJTE, MÁM SPOUSTU VĚCÍ, KTERÝCH SE POTŘEBUJI ZBAVIT, MĚ SE ZAVŘENÍ OBCHODŮ NETÝKÁ, PROTO I VY TO OCEŇTE. CELÉ SVÁTKY JSEM VÁM DĚLALA ZAJÍMAVÉ AUKCE, VŠE ZA VAŠI CENU.

POSTUPNĚ DOZRÁVÁM DO SITUACE, KDY RADŠI BUDU OBLEČENÍ ROZDÁVAT, NEŽ TADY DĚLAT AUKCE, ZTRÁCÍ MI TO SMYSL PRÁVĚ KVŮLI NEFÉROVÝM KUPUJÍCÍM. ZVAŽTE, JESTLI SE CHCETE DOHADOVAT NEBO NAKUPOVAT. BUDE ZVEŘEJNĚNÝ SEZNAM NEKOREKTNÍCH NAKUPUJÍCÍCH. VŠECHNY TY, CO MĚ KDY URAZILY, JSOU SPROŚTÉ, VULGÁRNÍ BLOKUJI, PŘITOM JSEM TO JÁ, KDO JE VŽDY PRO JAKOUKOLIV DOHODU.
DĚKUJI SKVĚLÝM, SPOLEHLIVÝM NAKUPUJÍCÍM A JSEM ZA VÁS MOC RÁDA.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE ZÁSILKOVNY NORMÁLNĚ FUNGUJÍ, JSOU VYLOUČENY ZÁKONEM, BĚŽÍ NORMÁLNÍ REŽIM, POKUD BUDE NĚJAKÁ ZÁSILKOVNA UZAVŘENA Z DŮVODU JEJICH ROZHODNUTÍ, DAJÍ VÁM DO NEJBLIŽŠÍ OTEVŘENÉ ZÁSILKOVNY.
NORMÁLNĚ FUNGUJI, PROSÍM O NORMÁLNÍ CHOVÁNÍ A VČASNÉ PLATBY. AUKCE BUDOU.
VRÁCENÍ DLE PODMÍNEK PRODEJE:
POUZE ZÁSILKOVNA, POŠTA NENÍ MOŽNÁ.


ZASLANÝ OMYLEM ČESKOU POŠTOU BALÍČEK PANÍ:
Iva Mrkvanová (mrkvanka) ID 187528 NEKOMUNIKUJE, NEOPRÁVNĚNĚ SI VĚCI NECHALA. NA MÝCH AUKCÍCH BLOKACE!! NEOPRÁVNĚNÉ OBOHACENÍ, TAKOVÁ FAJN HOLKA A KRADE!!

ALENA CHOMÁTOVÁ, ODESLANÉ ŠATY V POŘÁDKU, PANÍ MI VRÁTILA ŠATY S DÍRAMI, S TÍM, ŽE JE TAK OBDRŽELA. VRÁCENY PENÍZE, PO PROZKOUMÁNÍ PODROBNÝCH FOTEK JSEM ZJISTILA, ŽE ŠATY BYLY BEZ DĚR, BLOKACE.NUTNĚ PROTO POTŘEBUJI VÁŠ MEJL, ZÁSILKOVNU S ADRESOU, TEL. ČÍSLO!!

POKUD JE NĚJAKÁ ZÁSILKOVNA ZAVŘENÁ, DAJÍ VÁM TO TAM, KTERÁ JE NEJBLÍŽ, NENÍ NUTNÉ PŘESMĚROVÁVAT.
VRATKY, REKLAMACE PŘÍJMÁM POUZE ZÁSILKOVNA.

PŘÍHOZEM STVRZUJETE PODMÍNKY PRODEJE.


POKUD CHCETE REKLAMOVAT VĚC, ŽE VAŠE PŘEDSTAVY BYLY JINÉ NEŽ JE SKUTEČNOST, POŠTOVNÉ SI HRADÍTE SAMI, PENÍZE VRACÍM ZA OBLEČENÍ, ZA POŠTOVNÉ NIKOLIV.

CHCI VÁS POŽÁDAT O VSTŘÍCNOST, SOLIDNÍ JEDNÁNÍ, JSEM PRACUJÍCÍ ČLOVĚK, JSEM RÁDA, ŽE VÁM TOUTO CESTOU MOHU NABÍDNOUT ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ PO MNĚ MÝCH BLÍZKÝCH.

AUKCE BUDOU ODESLÁNY VŽDY NÁSLEDUJÍCÍ PONDĚLÍ, ÚTERÝ, BALÍČKY BALÍM PŘES VÍKEND. POKUD BUDOU AUKCE NAPŘ. ČTVRTEK, PLATBA DOJDE DO PÁTKU, I TYTO AUKCE BUDOU ODESLANÉ PO VÍKENDU.

POKUD POTVRDÍTE AUKCI, SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI PRODEJE. PO ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI BLOKUJI NEFÉROVÉ, AROGANTNÍ KUPUJÍCÍ, DOUFÁM,ŽE I VY CHÁPETE MĚ.

NEŽ UDĚLÍTE NEG. HODNOCENÍ, KONTAKTUJTE MĚ PŘES VZKAZY MMA.

MŮŽE SE STÁT, ŽE V TAKOVÉM MNOŽSTVÍ PŘEHLÉDNU VADU, BERU JAKO REKLAMACI, PLATÍM POŠTOVNÉ OBĚ.
POKUD VĚC NESEDÍ, VŠUDE JSOU MÍRY, VĚCI UVEDENÉ JAKO NOŠENÉ, MAJÍ ZNÁMKY NOŠENÍ, CHLOUPEK, DROBNÝ ŽMOLÍK. VĚCI JSOU ČISTÉ, NEJSOU ČERSTVĚ PRANÉ, NĚKTERÉ JSOU VYPRANÉ PŘED ODESLÁNÍM, ŽÁDNÉ NEJSOU UŠMUDLANÉ, SMRADLAVÉ.


INFO O REKLAMACI,ŽE SE VÁM NELÍBÍ MATERIÁL A PODOBNĚ NEBERU. ÚDĚL NAKUPOVÁNÍ NA INTERNETU, ZA KTERÝ NEMŮŽU. NEBUDU VÁM HRADIT POŠTOVNÉ, ŽE SI VĚCI CHCETE VYZKOUŠET.
ŘÁDNĚ PROMYSLETE SVÉ PŘÍHOZY, ODPOVĚĎ TYPU PŘIHAZOVALO MI DÍTĚ, NEBO HLEDÁNÍ VAD, ABYCH VÁM HRADILA POŠTOVNÉ, NEBERU. VŠE JE ŘÁDNĚ POPSANÉ, OMĚŘENÉ.

AROGANTNÍ CHOVÁNÍ, URÁŽKY NEBERU. JAKÉKOLIV NEOPRÁVNĚNÉ ATAKY NA MOJI OSOBU ŘEŠÍM SLUŠNĚ, S GRÁCIÍ, ALE S TĚMITO KUPUJÍCÍMI SE NECHCI POTKÁVAT NA AUKCÍCH A BLOKUJI JE NA MÝCH AUKCÍCH.

ROZMYSLETE SI PŘÍHOZY, CENU SI URČUJETE VY.
JÁ PRODÁVÁM, V PODMÍNKÁCH PRODEJE MÁM UVEDENO, KDY ODESÍLÁM, PROSÍM NEPIŠTE MI DRUHÝ DEN PO ODESLÁNÍ PLATBY, JESTLI MÁM PLATBU, NEBO ZE JSTE NEDOSTALI PO 3 DNECH BALÍČEK.

ATAKY TYPU, DOKLAD URČITĚ NEMÁTE VNÍMÁM JAKO URÁŽKU MÉ OSOBY A TAKOVÉTO ÚČASNÍKY BLOKUJI NA SVÝCH AUKCÍCH. TAK JAKO ÚTOČNÉ MEJLY, URČITĚ JSTE TO NEPOSLALA A BALÍK MÁTE DORUČENÝ NEVYZVEDNUTÝ.

CHCI ZMÍNIT ÚŽASNÉ KUPUJÍCÍ, S VČASNÝMI PLATBAMI, ZA KTERÉ JSEM VELMI VDĚČNÁ...

NECHCI PROBLÉMY, KONFLIKTY, CHCI ČISTOU HLAVU, PROTO ŽÁDÁM O RESPEKT A ÚCTU, JAKOU MÁTE SAMI K SOBĚ.

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ MĚ KONTAKTUJTE PŘ
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt