MIMIAUKCIE.sk
♥♥♥ OD 1,-KČ, NÁDHERNÝ DLOUHÝ PRUŽNÝ TOP RŮŽE ZN. ASOS 36/38 ♥♥
NOVÉ ZBOŽÍ
♥♥♥ OD 1,-KČ, NÁDHERNÝ DLOUHÝ PRUŽNÝ TOP RŮŽE ZN. ASOS 36/38   ♥♥
  
SOUČÁSTÍ TÉTO AUKCE JE NÁDHERNÉ TÍLKO, TOP S RŮŽEMI ZN. ASOS, VEL. UVEDENÁ 38, ODPOVÍDAJÍCÍ VEL. 36/38, HODNĚ PRUŽÍ, ZAJÍMAVĚ ŘEŠENÝ VZADU, DCERA NEMĚLA ANI JEDNOU NA SOBĚ, VIZ. ŠTÍTEK, NOVÝ BEZ VISAČKY..

ROZMĚRY.
DÉLKA 77CM, ŠÍŘE POD PRŮRAMKY 41/49CM,


VŠE V DETAILNÍCH FOTKÁCH.
POSÍLÁM POUZE ZÁSILKOVNA.
PROSÍM ČTĚTE PODMÍNKY PRODEJE! PŘÍHOZEM STVRZUJETE SOUHLAS S NIMI. ZBYTEČNĚ PŘEDCHÁZÍME NEUSTÁLÝM MEJLŮM, ATAKŮM NA MOJI OSOBU. DĚKUJI.
VELIKOST: 36
VÝROBCE: ASOS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 85
Aukce byla úspěšně ukončena s koncovou cenou 41,- Kč
Vítěz aukce IRENA CH. (Irisek134) ID 647232
Účastníci aukce (posledních 10)
Pokud bude někdo obesílat účastníky aukce nabídkami, bude mu pozastaven účet.
13.6. 21:21:24 - IRENA CH. (Irisek134) ID 647232 nabídl(a) cenu 41,- Kč ( 5 příhozů )
13.6. 21:20:50 - Jana R. (Januška) ID 5897 nabídl(a) cenu 36,- Kč ( 4 příhozy )
Aukci číslo 13325662 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Vlaďka K. (Rebekare) ID 242396 mimibazar.cz/rebekare
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v pátek 11.6.2021 ve 2:00 hodin a skončila v neděli 13.6.2021 ve 21:23:24 hodin, celkem trvala 2 dny 19 hodin a 22 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

MÉ AUKCE BUDOU NEJPOZDĚJI DO KONCE ČERVNA, MOŽNÁ I DŘÍV. DĚKUJI, S ÚCTOU.

S ÚČINNOSTÍ OD 24.4.2021, BALÍČKY S VYŠŠÍ HODNOTOU JAK 300,-KČ JE NUTNÉ PŘIPOJISTIT, Z DŮVODU ZTRÁTY BALÍČKŮ, PROTO ZVAŽTE TOTO PŘIPOJIŠTĚNÍ, V PŘÍPADĚ ZTRÁTY VÁM VRÁTÍM JEN ČÁSTKU 365KČ. POJIŠTĚNÝ BALÍČEK DO 5KG 110KČ. JE TO NA KAŽDÉM Z VÁS, DÁVÁM VÁM NA VÝBĚR, BOHUŽEL SE TO NYNÍ TAK STÁVÁ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.


STRIKTNĚ ŽÁDÁM O PLATBY DO 2DNŮ OD ODESLÁNÍ PODKLADŮ. PROSÍM DODRŽUJTE MÉ PODMÍNKY PRODEJE!!
PO JAKÉMKOLIV PROBLÉMU S KUPUJÍCÍM SE SNAŽÍM BÝT VŽDY VSTŘÍCNÁ, NEGATIVNÍ HODNOCENÍ ŘEŠÍM V KLIDU, BLOKACÍ NA MÝCH AUKCÍCH.

POKUD HRAJETE Z JINÉHO ÚČTU NEŽ POSÍLÁTE PENÍZE, PIŠTE DŮRAZNĚ, VÁŠ NICK, JMÉNO NA MMA, JMÉNO ZE KTERÉHO JDOU PENÍZE.

PIŠTE NÁHRADNÍ ZÁSILKOVNU.¨
TO, ŽE MI UDĚLÍTE NEG. HODNOCENÍ JE VAŠE VIZITKA, NE MOJE. :-)
NEGATIVNÍ NEVYROVNANÉ JEDINCE TU OPRAVDU NECHCI.


VELMI VÁM DĚKUJI ZA VAŠE NÁKUPY, KRÁSNÝ NOVÝ ROK...A HRAJTE, MÁM SPOUSTU VĚCÍ, KTERÝCH SE POTŘEBUJI ZBAVIT, MĚ SE ZAVŘENÍ OBCHODŮ NETÝKÁ, PROTO I VY TO OCEŇTE. CELÉ SVÁTKY JSEM VÁM DĚLALA ZAJÍMAVÉ AUKCE, VŠE ZA VAŠI CENU.

POSTUPNĚ DOZRÁVÁM DO SITUACE, KDY RADŠI BUDU OBLEČENÍ ROZDÁVAT, NEŽ TADY DĚLAT AUKCE, ZTRÁCÍ MI TO SMYSL PRÁVĚ KVŮLI NEFÉROVÝM KUPUJÍCÍM. ZVAŽTE, JESTLI SE CHCETE DOHADOVAT NEBO NAKUPOVAT. BUDE ZVEŘEJNĚNÝ SEZNAM NEKOREKTNÍCH NAKUPUJÍCÍCH. VŠECHNY TY, CO MĚ KDY URAZILY, JSOU SPROŚTÉ, VULGÁRNÍ BLOKUJI, PŘITOM JSEM TO JÁ, KDO JE VŽDY PRO JAKOUKOLIV DOHODU.
DĚKUJI SKVĚLÝM, SPOLEHLIVÝM NAKUPUJÍCÍM A JSEM ZA VÁS MOC RÁDA.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE ZÁSILKOVNY NORMÁLNĚ FUNGUJÍ, JSOU VYLOUČENY ZÁKONEM, BĚŽÍ NORMÁLNÍ REŽIM, POKUD BUDE NĚJAKÁ ZÁSILKOVNA UZAVŘENA Z DŮVODU JEJICH ROZHODNUTÍ, DAJÍ VÁM DO NEJBLIŽŠÍ OTEVŘENÉ ZÁSILKOVNY.
NORMÁLNĚ FUNGUJI, PROSÍM O NORMÁLNÍ CHOVÁNÍ A VČASNÉ PLATBY. AUKCE BUDOU.
VRÁCENÍ DLE PODMÍNEK PRODEJE:
POUZE ZÁSILKOVNA, POŠTA NENÍ MOŽNÁ.


ZASLANÝ OMYLEM ČESKOU POŠTOU BALÍČEK PANÍ:
Iva Mrkvanová (mrkvanka) ID 187528 NEKOMUNIKUJE, NEOPRÁVNĚNĚ SI VĚCI NECHALA. NA MÝCH AUKCÍCH BLOKACE!! NEOPRÁVNĚNÉ OBOHACENÍ, TAKOVÁ FAJN HOLKA A KRADE!!

ALENA CHOMÁTOVÁ, ODESLANÉ ŠATY V POŘÁDKU, PANÍ MI VRÁTILA ŠATY S DÍRAMI, S TÍM, ŽE JE TAK OBDRŽELA. VRÁCENY PENÍZE, PO PROZKOUMÁNÍ PODROBNÝCH FOTEK JSEM ZJISTILA, ŽE ŠATY BYLY BEZ DĚR, BLOKACE.NUTNĚ PROTO POTŘEBUJI VÁŠ MEJL, ZÁSILKOVNU S ADRESOU, TEL. ČÍSLO!!

POKUD JE NĚJAKÁ ZÁSILKOVNA ZAVŘENÁ, DAJÍ VÁM TO TAM, KTERÁ JE NEJBLÍŽ, NENÍ NUTNÉ PŘESMĚROVÁVAT.
VRATKY, REKLAMACE PŘÍJMÁM POUZE ZÁSILKOVNA.

PŘÍHOZEM STVRZUJETE PODMÍNKY PRODEJE.


POKUD CHCETE REKLAMOVAT VĚC, ŽE VAŠE PŘEDSTAVY BYLY JINÉ NEŽ JE SKUTEČNOST, POŠTOVNÉ SI HRADÍTE SAMI, PENÍZE VRACÍM ZA OBLEČENÍ, ZA POŠTOVNÉ NIKOLIV.

CHCI VÁS POŽÁDAT O VSTŘÍCNOST, SOLIDNÍ JEDNÁNÍ, JSEM PRACUJÍCÍ ČLOVĚK, JSEM RÁDA, ŽE VÁM TOUTO CESTOU MOHU NABÍDNOUT ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ PO MNĚ MÝCH BLÍZKÝCH.

AUKCE BUDOU ODESLÁNY VŽDY NÁSLEDUJÍCÍ PONDĚLÍ, ÚTERÝ, BALÍČKY BALÍM PŘES VÍKEND. POKUD BUDOU AUKCE NAPŘ. ČTVRTEK, PLATBA DOJDE DO PÁTKU, I TYTO AUKCE BUDOU ODESLANÉ PO VÍKENDU.

POKUD POTVRDÍTE AUKCI, SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI PRODEJE. PO ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI BLOKUJI NEFÉROVÉ, AROGANTNÍ KUPUJÍCÍ, DOUFÁM,ŽE I VY CHÁPETE MĚ.

NEŽ UDĚLÍTE NEG. HODNOCENÍ, KONTAKTUJTE MĚ PŘES VZKAZY MMA.

MŮŽE SE STÁT, ŽE V TAKOVÉM MNOŽSTVÍ PŘEHLÉDNU VADU, BERU JAKO REKLAMACI, PLATÍM POŠTOVNÉ OBĚ.
POKUD VĚC NESEDÍ, VŠUDE JSOU MÍRY, VĚCI UVEDENÉ JAKO NOŠENÉ, MAJÍ ZNÁMKY NOŠENÍ, CHLOUPEK, DROBNÝ ŽMOLÍK. VĚCI JSOU ČISTÉ, NEJSOU ČERSTVĚ PRANÉ, NĚKTERÉ JSOU VYPRANÉ PŘED ODESLÁNÍM, ŽÁDNÉ NEJSOU UŠMUDLANÉ, SMRADLAVÉ.


INFO O REKLAMACI,ŽE SE VÁM NELÍBÍ MATERIÁL A PODOBNĚ NEBERU. ÚDĚL NAKUPOVÁNÍ NA INTERNETU, ZA KTERÝ NEMŮŽU. NEBUDU VÁM HRADIT POŠTOVNÉ, ŽE SI VĚCI CHCETE VYZKOUŠET.
ŘÁDNĚ PROMYSLETE SVÉ PŘÍHOZY, ODPOVĚĎ TYPU PŘIHAZOVALO MI DÍTĚ, NEBO HLEDÁNÍ VAD, ABYCH VÁM HRADILA POŠTOVNÉ, NEBERU. VŠE JE ŘÁDNĚ POPSANÉ, OMĚŘENÉ.

AROGANTNÍ CHOVÁNÍ, URÁŽKY NEBERU. JAKÉKOLIV NEOPRÁVNĚNÉ ATAKY NA MOJI OSOBU ŘEŠÍM SLUŠNĚ, S GRÁCIÍ, ALE S TĚMITO KUPUJÍCÍMI SE NECHCI POTKÁVAT NA AUKCÍCH A BLOKUJI JE NA MÝCH AUKCÍCH.

ROZMYSLETE SI PŘÍHOZY, CENU SI URČUJETE VY.
JÁ PRODÁVÁM
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Nastavení soukromí | Kontakt