MIMIAUKCIE.sk
Plyšový batůžek krteček
Plyšový batůžek krteček
 
Prodám krásný batůžek pro mrnata. Sice je hodně používaný, ale stále udělá parádu. Dcera už vyrostla, tak posílám dále. Batůžek se dá i prát.
VÝROBCE: ZDENĚK MILER
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 69
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 20,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13357157 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Veronika Buchtová (buchticka23) ID 418280
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v pondělí 11.10.2021 v 6:47 hodin a skončila ve čtvrtek 14.10.2021 v 6:43:00 hodin, celkem trvala 2 dny 23 hodin a 55 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Dobrý den,předem chci poděkovat,že se zúčastníte na mých aukcích.

V první řadě chci upozornit,že příhozy jsou závazné a proto,pokud se mi do 5ti dnů neozvete nebo bude aukce zmařena,píšu negativní hodnocení.Než potvrdíte nebo přihodíte,tak to 2x potvrzujete,takže si to opravdu pořádně promyslete,pokud danou věc chcete.Pokud potřebujete počkat do výplaty/mateřské není problém,počkám.Ale musíte mi dát vědět!!!Jsme lidi a vždy se můžeme domluvit.

Prosím o respektování udaného poštovného!!Je v tom započítané poštovné+balné.Pokud je balíček velký,zasílám jako balík do ruky,ale jsme lidi a po rozumné dohodě jsem ochotná přistoupit na vaši žádost a poslat jako doporučený balíček.Při výhře více aukcí vyžaduji respektování možného zvýšení poštovného,které se může změnit díky velikosti a váhy balíčku!!!!O ceně poštovného nemíním diskutovat!!!Poštovné udává hlavně pošta.Rozhodně neposílám obyčejně.Jakmile je to doporučeně,tak se dá balíček najít do pár minut,než když je to obyčejně,který se dohledává i několik dní.

Po vyhrání na mé aukci se vám nejpozději do 48h ozvu s podklady na poslání peněz.Prosím,jakmile pošlete platbu,napište mi adresu.Hodněkrát se mi stává,že mi peníze dorazí na účet,ale ještě 2 dny čekám,než mi pošlete adresu.Čím dřív mi ji pošlete,tím dříve vám mohu balíček poslat.

Děkuji za pochopení a přeji příjemné aukcování Verča
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt