MIMIAUKCIE.sk
Ochranná jednorázová rouška New Baby
NOVÉ ZBOŽÍ
Ochranná jednorázová rouška New Baby
Ochranná 3 vrstvá rouška české značky New Baby je určená na jedno použití. Rouška je připravená udržet čistotu, hygienu a odolnost vůči bakteriím, které nás obklopují. Netkaná textilie je chráněna speciálním baktericidním a hydrofobním činidlem. Obsahuje stříbrné ionty, které ovládají bakterie pomocí trojitého mechanismu.
Antibakteriální úprava netkané textilie na bázi stříbra zabraňuje růstu bakterií na jejím povrchu. Nanočástice stříbra mají baktericidní a fungicidní aktivitu. Přirozená rovnováha bakteriální flóry na kůži těla není ovlivněna. Povrchová úprava použitá v Lam Protect je nemigrující antibakteriální látka. To znamená, že pracuje na produktu bez vytváření inhibičních oblastí (podle testu Agar-Diffusionsplattentest (SN 195 920)).
Pro zvýšení objemu bezpečnosti proti kapičkám, které přenášejí bakterie, je netkaná textilie vybavena dalším hydrofobním povlakem, který zabraňuje pronikání kapaliny dovnitř netkané struktury. V případě vlhkosti se v případě potřeby uvolňují antibakteriální stříbrné ionty, které zamezují další množení bakteriálních buněk a chrání tak naše zdraví. Rouška se upevňuje pomocí gumiček, které se založí za uši a ideálně se tak přizpůsobí tvaru obličeje. Materiá: 100% polyester.
VÝROBCE: NEW BABY
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 65
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 1,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13430011 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Denisa R. (Ruzenka0012) ID 518126 mimibazar.cz/ruzenka0012 E-shop www.prodetiarodice.eu
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena ve středu 3.8.2022 v 8:02 hodin a skončila v sobotu 6.8.2022 v 7:58:00 hodin, celkem trvala 2 dny 23 hodin a 55 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt