MIMIAUKCIE.sk
Pánské boxerky vel.L - Puma a Softsail
NOVÉ ZBOŽÍ
Pánské boxerky vel.L - Puma a Softsail
 
Nabízím do aukce dvoje pánské boxerky, modré Pumy jsou mírně nošeny, velikost je psána S, ale jsou větší, spíše M-L, Softsail jsou nové, velikost psána XL, jsou naopak menší, spíše L. Posílám balíkovnou.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 85
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 50,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13524674 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Jana S. (Srďa) ID 217836 mimibazar.cz/srda
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v neděli 25.2.2024 v 19:24 hodin a skončila ve čtvrtek 29.2.2024 ve 22:02:00 hodin, celkem trvala 4 dny 2 hodiny a 37 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Milé maminky a slečny,

než přihodíte na mých aukcích , pečlivě si prosím vše přečtěte,snažím se nabízené kousky poctivě nafotit a popsat. Může se stát,že něco neúmyslně přehlédnu. Prosím tedy v případě, že objevíte nějakou mnou nepopsanou vad, o info na mail a určitě problém vyřešíme.
Po ukončení aukce se ozvu co nejdříve, nejdéle však do 48 hodin.Po obdržení mého mailu se mi také prosím brzy ozvěte,nerada se upomínám.
Jestliže se rozhodnete hrát více aukcí, slučuji pouze v rámci 1 týdne, za každou další aukci si připočítávám 10 Kč.
Chcete-li hrát více aukcí, samy mi dejte vědět, že budete hrát dále.
Máte-li jakýkoli dotaz ohledně mír, ptejte se prosím dostatečně dříve před ukončením aukce, jinak neakceptuji to, že Vám něco nepadne nebo z jiného důvodu není vhod.
Na platbu čekám 3 dny od odeslání pokynů k platbě, pokud nebudete reagovat, dávám negativ, uzavírám přístup do mých aukcí a vkládám zpět do aukce. Balíčky odesílám max do 5 pracovních dní po připsání částky.
Zasílám balíkovnou, případně poštou, ne zásilkovnou.
Pokud bych nestihla termín, napíši ,inzeruji i jinde, mám toho moc-.Osobní odběr pro mě není možný. Respektujte prosím mé podmínky! Děkuji za pochopení
Příjemné aukcování a hodně štěstí v nich.-.)
Reklama | Podmínky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktní místo | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu