MIMIAUKCIE.sk
Elegantní baleríny s kamínky
NOVÉ ZBOŽÍ
Elegantní baleríny s kamínky
 
Dámské elegantní baleríny s kamínky.
- materiál: kvalitní imitace broušené kůže
- výška podpatku: 1cm
- barva: černá

Délka vnitřní stélky:
Vel. 38 …. 24,4cm
VELIKOST: 38
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 89
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 149,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13530528 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Marta Š. (Martysinka) ID 72781 mimibazar.cz/martysinka
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v úterý 2.4.2024 v 10:11 hodin a skončila ve středu 3.4.2024 v 10:07:00 hodin, celkem trvala 23 hodin a 55 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Dobrý den,

děkujeme Vám za zájem o naši aukci, než se jí však zúčastníte, prosím přečtěte si pečlivě následující podmínky prodeje. Vaším příhozem potvrzujete, že s těmito podmínkami prodeje souhlasíte.

Před přihozením si dobře rozmyslete, zda o nabízenou věc máte skutečně zájem. Každý Váš příhoz bude považován za závazný a nelze ho vzít zpět - přihozením na aukci souhlasíte se zaplacením Vámi udané ceny + poštovného uvedeného u každé aukce.

Podklady pro platbu převodem Vám budou zaslány do 24 hodin od ukončení aukce. Platbu prosím proveďte nejpozději do 10-ti dnů od zaslání podkladů pro platbu, nedohodneme-li se jinak. Balíčky odesíláme zpravidla do 24 hodin po připsání úhrady na účet.

Zboží, které v aukcích nabízíme je NOVÉ, pokud není uvedeno jinak. Vše se snažíme dobře prohlédnout a pravdivě popsat a uvést co nejvíce informací včetně rozměrů. Pokud budete mít nějaké dotazy, rádi je zodpovíme.

Chcete-li ušetřit na poštovném, navštivte i náš obchod .

Rovněž berte v potaz, že vysoká vydražená cena nemusí vždy odpovídat kvalitě věcí. Záleží pouze na účastnících aukce, jaká bude výše ceny, my to bohužel nemůžeme ovlivnit!!!

Přejeme Vám příjemné dražení.
Reklama | Podmínky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktní místo | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu