MIMIAUKCIE.sk
Krásné hračky - želva od Lamaze, housenka svítí chodí hraje Playskool .....
Krásné hračky - želva od Lamaze, housenka svítí chodí hraje Playskool .....
  
Krásné hračky - nádherná želva od Lamaze, housenka Playskool - hraje , svítí pohybuje se, tabulka - posuvná - zvířátka - bohužel nehraje, plyšová hračka do ruky - opička - cinká
VÝROBCE: LAMAZE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 80
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 120,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13543373 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Pavlína G. (gapa5309) ID 138901 mimibazar.cz/gapa5309
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena ve čtvrtek 20.6.2024 v 9:52 hodin a skončila v sobotu 22.6.2024 ve 22:00:00 hodin, celkem trvala 2 dny 12 hodin a 7 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

MILÉ MAMINKY a TATÍNKOVÉ,


Vždy se snažím danou věc co nejlépe popsat.Pokud má nějaké vady,tak jsou uvedeny v popisu. Pěkný stav věci značí, že věc je minimálně nošená.Dobrý stav věci značí,že je věc použitá, takže na ní jsou běžné známky nějakého opotřebení.
Cenu si určujete vy sami, tak je jen na Vás,kolik přihodíte a jak danou věc ohodnotíte.VÝHRA JE ZÁVAZNÁ!
Po skončení aukce mi zašlete korunky na účet 372573133/0800
V případě, že do týdne nebudete reagova na vzkaz ohledně zaplacení aukce, budu po týdnu od vzkazu považovat aukci za zmařenou.

OBRATEM MI PROSÍM POSÍLEJTE ADRESU,NA KTEROU CHCETE BALÍČEK POSLAT.
Platbu očekávám do 7 pracovních dnů-od ukončení aukce, po dohodě počkám i déle.
Balíček odesílám co nejdříve po připsání peněz na účet. Zaslat mohu i dříve - po zaslání potvrzená o zaplacení mailem.(lze při platbě přes internet)
Při neuhrazení píši špatné hodnocení.

V případě, že vyhrajete více aukcí, připočtěte k nejvyšší částce za poštovné (volím nejllevnější variantu. Za každou další vyhranou aukci částku 15,- Kč (částka za aukci, za přípravu aukce, a popř. změna poštovného - v případě více věcí nelze např.zaslat jako dopis). Při výhře 5 a více aukcí je částka za každou další vyhranou aukci pouze 6,- Kč
V případě aukcí od 1,- Kč je poštovné navýšeno o částku 6,- Kč za aukci a 10,- Kč (balné a benzín), což věřím, že pochopíte.
Pokud se vyskytne nějaká vada, kterou jsem přehlédla, což se může stát, prosím kontaktujte mě. Jsme přece jenom lidičky a domluvíme se.
O podmínkách prodeje nesmlouvám. V případě, že je nechcete respektovat. tak prosím nepřihazujte. Děkuji a přeji příjemné aukce.
Do zahraničí neposílám.
Přeji mnoho štěstí a spokojenost!!!
Reklama | Podmínky serveru | Kontakt | Jednotná kontaktní místa | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu