PŘIHLÁŠENÍ NA SERVER
Pro přihlášení na MIMIAUKCE.cz použijte prosím stejné přihlašovací údaje, které jste si zvolili na portálu MIMIBAZAR.cz. Stránky podporují trvalé přihlášení, pokud při odchodu nekliknete na odkaz ODHLÁSIT, budete při opětovném otevření stránek automaticky přihlášeni. Pokud se chcete zůčastnit aukce a nemáte účet na portálu MIMIBAZAR.cz, tak se musíte nejprve zaregistrovat. Aukcí se mohou zúčastni všichni platící inzerenti a neplatící inzerenti, kteří jsou registrovaní minimálně týden na MIMIBAZARU. Aukce mohou pořádat platící členové portálu MIMIBAZAR.cz a neplatící členové, kteří si objednají balíček EXTRA AUKCÍ.
NOVÉ ZBOŽÍ VÝROBCE: GALAXY |
Galaxy Elara je dámské crossové kolo s lehkým, hliníkovým rámem a odpruženou vidllicí. Ctí všechny osvědčené křivky dámského kola, pro snadné nastupování nesmí chybět nízká horní rámová trubka a samozřejmostí je i možnost připevnění nosiče nebo blatníků. Elara byla stvořena pro pohodovou jízdu do pr... více POŠTOVNÉ: 130 VYVOLÁVACÍ CENA 7.490,- Kč Vyvolávací cenu doposud nikdo nepotvrdil, pokud ji potvrdíte, můžete tak získat nabízenou věc za nejnižší možnou cenu. Aukce byla zahájena DNES ve 20:57 hodin ( trvá 17 minut ), předpokládaný konec aukce je v sobotu 27.4.2024 v 8:01 hodin ( za 1 den 10 hodin a 46 minut ) Prodávající Stanislav B. (salomonek) ID 190336 mimibazar.cz/salomonek Aukci číslo 13534429 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení) | DOPORUČIT AUKCI |
NOVÉ ZBOŽÍ |
Parametry a specifikace
Rám Hi-Ten
Vidlice Hi-Ten
Brzdy U-brake
Páky Power
Kliky jednodílné - jednopřevodník
Osa Fe
Vícekolečko pastorek 14 zubů, volnoběžka
Řetěz YBN S410
Hl. složení A-head + rotor
Představec Leadtec
Řídítka Leadtec, 720mm
Sedlovka Fe
Sedlo Nexelo
Náboje Fe, osa 10/14... více POŠTOVNÉ: 120 VYVOLÁVACÍ CENA 4.990,- Kč Vyvolávací cenu doposud nikdo nepotvrdil, pokud ji potvrdíte, můžete tak získat nabízenou věc za nejnižší možnou cenu. Aukce byla zahájena DNES ve 20:57 hodin ( trvá 17 minut ), předpokládaný konec aukce je v pondělí 29.4.2024 ve 20:53 hodin ( za 3 dny 23 hodin a 38 minut ) Prodávající Stanislav B. (salomonek) ID 190336 mimibazar.cz/salomonek Aukci číslo 13534428 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení) | DOPORUČIT AUKCI |
NOVÉ ZBOŽÍ VÝROBCE: GALAXY |
Popis GALAXY NEPTUN 20" MINT
Vesele barevná dětská kola Galaxy Ida jsou oblíbenými stálicemi v nabídce domácího výrobce. A nejvíce si je užívají malé cyklistky, pro které jsou díky nízkému rámu a ideálnímu posedu určené. Zábavná a bezpečná jízda je zaručena díky odolným komponentům a účinným ... více POŠTOVNÉ: 150 VYVOLÁVACÍ CENA 4.490,- Kč Vyvolávací cenu doposud nikdo nepotvrdil, pokud ji potvrdíte, můžete tak získat nabízenou věc za nejnižší možnou cenu. Aukce byla zahájena DNES ve 20:56 hodin ( trvá 18 minut ), předpokládaný konec aukce je v pátek 26.4.2024 ve 21:53 hodin ( za 1 den a 38 minut ) Prodávající Stanislav B. (salomonek) ID 190336 mimibazar.cz/salomonek Aukci číslo 13534427 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení) | DOPORUČIT AUKCI |
VELIKOST: 152 VÝROBCE: ADIDAS,PUMA, HUMMEL |
V této aukci nabízím krásné značkové kraťasy pro kluka....nošené na střídačku...stále pěkný stav...všechny velikost 152.
Kraťasy mají gumu a tkaničku na stažení
Adidas černé... délka 37 cm...pás šířka 26-39 cm
Adidas tmavě modré...délka 37 cm...pás šířka 26-39 cm
Puma světle modré...dél... více POŠTOVNÉ: 80 AKTUÁLNÍ CENA 299,- Kč (VYVOLÁVACÍ CENA 299,- Kč) aktuální výše minimálního přihozu je 35,- Kč Naposledy bylo přihozeno 25.4.2024 v 18:46 hodin, celkový počet příhozů 1 Aukce byla zahájena v úterý 23.4.2024 ve 13:04 hodin ( trvá 2 dny 8 hodin a 10 minut ), předpokládaný konec aukce je DNES ve 21:15 hodin ( za 7 sekund ) Prodávající Kateřina L. (Lacíkačka) ID 340511 Aukci číslo 13533968 sleduje 5 návštěvníků +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení) | DOPORUČIT AUKCI |
NOVÉ ZBOŽÍ VELIKOST: M VÝROBCE: DEAGOSTINI |
V této aukci nabízím krásný sběratelký kovový model auta "Nissan Skyline GT-R (R34) Rychle a Zběsile v měřítku 1:43
Krásná stříbrná metalízová barvička ...nové... originál balené... nepoškozené....neotevřené + časopis
ODESLÁNÍ PŘES ZÁSILKOVNU I S POJIŠTĚNÍM PROTI PŘÍPADNÉ ZTRÁTĚ ČI POŠKOZE... více POŠTOVNÉ: 80 VYVOLÁVACÍ CENA 300,- Kč Vyvolávací cenu doposud nikdo nepotvrdil, pokud ji potvrdíte, můžete tak získat nabízenou věc za nejnižší možnou cenu. Aukce byla zahájena v úterý 23.4.2024 ve 13:14 hodin ( trvá 2 dny a 8 hodin ), předpokládaný konec aukce je DNES ve 21:15 hodin ( za 7 sekund ) Prodávající Kateřina L. (Lacíkačka) ID 340511 Aukci číslo 13533973 sledují 2 návštěvníci +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení) | DOPORUČIT AUKCI |
NOVÉ ZBOŽÍ VÝROBCE: TIANDE |
Křišťálová kolagenová maska na oční víčka Collagen Active
- jasný pohled očí bez vrásek, kruhů a váčků pod očima
- Kolagenová maska zvlhčuje pokožku
- zabraňuje ztrátě vlhkosti
- MÁ LIFTINGOVÝ EFEKT
- napomáhá vyhlazování jemných vrásek
Tato speciální kolagenová maska těsně přilne n... více POŠTOVNÉ: 39 VYVOLÁVACÍ CENA 39,- Kč Vyvolávací cenu doposud nikdo nepotvrdil, pokud ji potvrdíte, můžete tak získat nabízenou věc za nejnižší možnou cenu. Aukce byla zahájena v pátek 19.4.2024 ve 21:19 hodin ( trvá 5 dnů 23 hodin a 55 minut ), předpokládaný konec aukce je DNES ve 21:15 hodin ( za 7 sekund ) Prodávající Olga M. (Olinka666) ID 34479 Aukci číslo 13533428 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení) | DOPORUČIT AUKCI |