MIMIAUKCIE.sk
Super sandály Tamaris, kožené, béžové, na klínu - platformě, POŠTA ZDARMA
NOVÉ ZBOŽÍ
Super sandály Tamaris, kožené, béžové, na klínu - platformě, POŠTA ZDARMA
SUPER CENA! Skvělé úplně nové značkové sandály na platformě/klínu, bohužel mi jsou malé. Kožené. Popis výrobce: Další úspěšný návrh značky Tamaris. Pohodlně profilovaný svršek z přírodní kůže (useň) - semiš. Dobře vyvážený podpatek o výšce 7,5 cm. Stélka z kůže. Podešev vyrobena z kvalitní syntetický materiál. Komfortní a pohodlné. Velikost: 40. Šířka boty: G -běžná. Foto: Tamaris

Rozměry - stélka cca 26 cm, platforma pod špičkou boty cca 3-3,5 cm, celková výška boty vzadu 7,5 -8 cm.
VELIKOST: 40
VÝROBCE: TAMARIS
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 599,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13075806 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Šárka Á. (sarka-a) ID 366 mimibazar.cz/sarka-a
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena ve středu 21.8.2019 v 1:12 hodin a skončila v neděli 25.8.2019 v 18:08:00 hodin, celkem trvala 4 dny 16 hodin a 55 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

BĚHEM PRÁZDNIN ODESÍLÁM PODKLADY K PLATBĚ V DEN SKONČENÍ AUKCE, ALE AŽ VE VEČERNÍCH HODINÁCH.
-

Milí nakupující,

děkuji za váš zájem o mé aukce. U všech inzerovaných předmětů (i nových, mnou nepoužitých) se jedná o soukromý prodej, bazar, tedy prodej bez paragonu. Věci nakupujete dle mého popisu na vlastní riziko, zboží neberu zpět, nejsem komerční prodejce.

PO SKONČENÍ AUKCE, PROSÍM, VYČKEJTE PODKLADŮ K PLATBĚ. OZVU SE VÁM DO 24 HODIN OD SKONČENÍ AUKCE.

PŘI NÁKUPU VÍCE VĚCÍ SOUČASNĚ PLATÍTE POUZE JEDNO DOPRAVNÉ (vždy to vyšší). Současným nákupem se rozumí výhra v aukcích končících v tentýž den, na skončení dalších aukcí končící v jiných pozdějších termínech s podklady k platbě nečekám, případně musíte mít na později končící aukci již přihozeno - pak je domluva na počkání možná.

Akceptuji platbu převedenou na účet do 5 kalendářních dní od odeslání podkladů k platbě. Podklady k platbě (celková částka, číslo účtu a VS) budou zaslány nejpozději následující pracovní den po skončení aukce. Zásilky odesílám do 3 pracovních dní po obdržení platby. Při nedodržení pravidel mých aukcí budu nucena udělit negativní ohodnocení.

VYDRAŽENÉ VĚCI POSÍLÁM POŠTOU PO PLATBĚ PŘEDEM NA ÚČET, POŠTOVNÉ UVEDENO U AUKCE. OSOBNÍ ODBĚR NEPOSKYTUJI (pokud není výslovně uvedeno u aukce), NA DOBÍRKU NEPOSÍLÁM. Děkuji za pochopení.

Vámi udělená hodnocení vždy ráda oplatím. V případě vašeho nákupu čekám nejprve na vaše hodnocení, obratem oplácím.


Přeji příjemný den a úspěšné nákupy.
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt