MIMIAUKCIE.sk
4pack KALHOTKY DÁMSKÉ SHORTS uk16
NOVÉ ZBOŽÍ
4pack KALHOTKY DÁMSKÉ SHORTS uk16
 
PARÁDNÍ 4pack BAVLNĚNÝCH SHORTS KALHOTEK ..... MIX BAREV / MIX VZOREK ..... SLOŽENÍ : 95% COTTON, 5% ELASTAN ..... NOVÉ ZBOŽÍ V ORIGINÁL BALENÍ ..... Uvedená vel. UK16/EUR44

Omlouvám se, ale toto zboží nepřeměřuji ..... zatím vždy velikostně naší EUR odpovídalo :)
VELIKOST: 44
VÝROBCE: GEORGE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 65
Aukce byla úspěšně ukončena s koncovou cenou 51,- Kč
Vítěz aukce Antonie Š. (Macer) ID 270926
Aukci číslo 13349477 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Terezia K. (teres) ID 29964 mimibazar.cz/teres
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v úterý 14.9.2021 v 16:51 hodin a skončila v pondělí 20.9.2021 ve 21:35:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 4 hodiny a 43 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Dobrý den, děkuji za Váš zájem v mých aukcích :c)

Nejdřív však věnujte pár minutek a přečtěte si podmínky:
PŘÍHOZY JSOU ZÁVAZNÉ !!! Před příhozem si prosím přečtěte popis, přeměřte a svůj příhoz zvažte. Vzkazy že chcete příhoz odstranit nerespektuji !
Jestli věc opravdu nechcete tak prosím nepřihazujte. Když si věc nevezmete za cenu kterou jste potvrdili a vyhráli aukci - budu nucena napsat špatné hodnocení+trestný bodík.

Pokud vyhrajete mojí aukci, tak Vás budu co nejdříve kontaktovat (nejpozději do 24hodin). Na zaplacení máte kalendářních 7dní !!! po domluvě není problém i déle. Výmluvy typu platím složenkou a to trvá "neberu", složenky se připisují do 3dnů a fakt nemám zapotřebí obtěžovat adminy s řešením babského handrkování.

Zboží zásadně neposílám na dobírku !!!

Poštovné se snažím účtovat dle platných tarifů České pošty, balné účtuji jen ve vyjímečných případech. Obyčejné zásilky zasílám pouze na Vaše riziko a jedná se o zásilky které mají max. 2cm na výšku.

Věcičky na aukcích jsou většinou nové, outlety a jiné kousky z VO z Anglie. Sem tam jsou na aukcích hadříky po našich třech cácorkách. Většinou se snažím vše přesně popsat v popisu.

Pokud Vám vydražená věc po nákupu nepadne atd. není problém ji zaslat zpět. V takovém případě je vrácena v případě platby předem celá částka po odečtení storno poplatku 80 Kč do 3 kalendářních dnů převodem na učet a to až po obdržení vráceného zboží prodejcem.


Děkuji a přeji hodně štěstí :c)
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt