MIMIAUKCIE.sk
☼ ZIMNÍ ČERNÉ KOZAČKY ZN.JENNY FAIRY VEL.38 OD KORUNKY ☼
☼  ZIMNÍ ČERNÉ KOZAČKY ZN.JENNY FAIRY VEL.38 OD KORUNKY ☼
 
ZIMNÍ ČERNÉ KOZAČKY ZN.JENNY FAIRY KOZAČKY OD KORUNKY
délka kozaček : 46 cm
přes lýtko 18*2
VÝROBCE: JENNY FAIRY
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 99
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 1,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13373008 sleduje jeden návštěvník +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Andrea P. (Ajka26) ID 652688
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v neděli 28.11.2021 ve 12:36 hodin a skončila v neděli 5.12.2021 ve 12:27:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 23 hodin a 50 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Dobrý den,
posílám doporučeně jen přes zásilkovnu. Pokud bude balíček víc než 5 kg, platí se poštovné dvakrát. Obyčejně pošlu jen na Vaše riziko - zásilka není pojištěná ani dohledatelná.
Pokud máte jiné jméno, nebo přijmení v adrese, pište prosím nick na mimiaukci. Pak nevím,kdo platil za aukce a balíček nevím, komu poslat.Pište co jste vyhráli!!!!!!
Pokud nejsou míry uvedeny, ozvěte se a ráda vše přeměřím.
Věc neberu zpět kvůli tomu, že je Vám malá, velká, nesedí. Věci od korunky ,můžou mít flíček, nebo žmolky. Na věci nové konkrétně signal, který si dražíte od koruny, záruku nedávám, z hygienických důvodů. Všechny vady, na které jsem přišla, samozřejmě uvádím v popisu, ale můžu přehlédnout. Všechny věci se musí vyprat. Po skončení aukce, mě prosím kontaktujte Vy, někdo draží více dní, tak ať nemusím pořád posílat po každé vyhrané aukci zprávu. Pokud vyhrajete více aukcí, prosím napište všechny aukce, co jste vyhráli, do jedné zprávy. Za poštovné peníze nevracím. Pokud neproběhna platba do 5 dní, pokud se nedomluvíme jinak, dávám věci znovu k prodeji. Nebudu nikoho upomínat o platbě, jsme dospělí a pokud to koupit nechcete tak prosím nepřihazujte.
Děkuji moc za účast na mých aukcích a přeji hezký den.
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt