MIMIAUKCIE.sk
Lehoučké tenisky NIKE EUR 26,5, 15,5 cm
Lehoučké tenisky NIKE EUR 26,5, 15,5 cm
nošené, ale pěkné, klasické tenisky, jsou lehoučké, vel. US 9,5C, UK 9, EUR 26,5, 15,5 cm, délka celé stélky je 17 cm, na nohu 15,5 cm
VELIKOST: 26
VÝROBCE: NIKE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 87
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 50,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13539082 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Jana P. (Jana Prokesova) ID 2286 mimibazar.cz/janap
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena ve čtvrtek 23.5.2024 v 7:27 hodin a skončila ve čtvrtek 30.5.2024 v 7:23:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 23 hodin a 55 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Milí nakupující,

svým příhozem na aukci souhlasíte s těmito podmínkami.

Prosím přečtěte si vždy podrobný popis u nabízené věci, vždy se snažím vše dokonale popsat a najít i tu sebemenší vadu, kterou by nabízená věc mohla mít. Případné dotazy, které Vás budou zajímat, prosím napište včas ještě v průběhu aukce, ne až po jejím ukončení, to už by bylo pozdě. Konečnou cenu zboží si určujete sami svým příhozem, proto si vše včas rozmyslete a pozorně čtěte, v jakém stavu nabízená je.

Aukce je závazná, po ukončení Vám nejpozději do 48 hodin napíšu podklady pro platbu. Výše poštovného je uvedena u každé aukce, pokud aukci přiklepnete, souhlasíte tím i s cenou poštovného.

Platba za zboží musí být uskutečněna do 5ti pracovních dnů od obdržení podmínek pro platbu, pokud se předem nedohodneme jinak, samozřejmě Vám ráda vyjdu vstříc. V případě nezaplacení budu nucena udělit negativní hodnocení.

Můžete spojit vyhranou aukci a vybrat si k ní i něco z alba věcí nabízených na MMB, o tomto Vašem přání mne prosím informujte včas.

Vydraženou věc není možné vrátit, to lze pouze a jen v případě, že by nabízená věc měla přece jenom nějakou vadu, kterou jsem přehlédla.

Platbu přijímám převodem na účet vedený u Fio banky nebo poštovní poukázkou. Od zákazníků ze Slovenska i v obálce (ale zasílám na adresu někoho z jejich blízkých v ČR, případně si zákazník musí uhradit celé poštovné na Slovensko).

Přeji Vám příjemné nakupování a trochu toho adrenalinu a jsem moc ráda, že se účastníte mé aukce,

Jana
Reklama | Podmínky serveru | Kontakt | Jednotná kontaktní místa | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu