MIMIAUKCIE.sk
KRAJKOVĚ BOTY
NOVÉ ZBOŽÍ
KRAJKOVĚ BOTY
 
Bílé, krajkové boty. Nové, nenošené. Ideální pro letní období. Vnitřní stélka cca 24cm, výše podrážky cca 3cm.
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 85
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 400,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13542142 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Vladimíra S. (astrakapout) ID 314767
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v úterý 11.6.2024 ve 14:31 hodin a skončila v pondělí 17.6.2024 ve 20:10:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 5 hodin a 38 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Dobrý den,
cenu si určujete sami, a proto beru Vaše příhozy jako závazné. Jak jistě víte, příhoz je závazný, a proto si důkladně rozmyslete, zda máte o danou aukci skutečně zájem. Vyhrané věci neměním ani nevracím finanční hotovost.
Po vyhrané aukci se Vám nejpozději do 24 hodin ozvu s podklady k platbě, obratem prosím o zaslání kontaktní adresy pro přípravu balíčku. Platbu očekávám do 3 pracovních dnů. Objednané věci zasílám až po zaplacení příslušné částky na můj účet. Balíček se budu snažit posílat co nejdříve po obdržení platby. Poštovné i balné je jednotné ve výši 85,- Kč za aukci. Zasílám přes zásilkovnu na výdejní místo, zásilkovnou na adresu je ve výši 120,- Kč. Pokud vyhrajete více aukcí v celkové hodnotě do 500,- Kč za všechny, slučuji tyto aukce do jednoho balíčku s jednotnou cenou poštovného 85,- Kč (120,- Kč)

Sledujte i mé další aukce.

Prodávané věci jsou i nové, i použité - případné vady se budu snažit co nejvíce popsat tak, aby nedocházelo k případným reklamacím.

Zboží ode mne odchází v pořádku a řádně zabalené. Za způsob doručení bohužel ručit nemůžu, to jistě chápete, a proto NEBUDU brát ohled na reklamaci z důvodu poškození zásilky. NA DOBÍRKU NEPOSÍLÁM.

Přeji všem příjemné nakupování a krásný den
Vlaďka
Reklama | Podmínky serveru | Kontakt | Jednotná kontaktní místa | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu