MIMIAUKCIE.sk
tričko žralok tcm
VELIKOST: 110
VÝROBCE: TCM
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 65
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 1,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 12731682 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Jarmila K. (Jarmil) ID 15603 mimibazar.cz/jarmil
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena ve středu 21.2.2018 v 17:11 hodin a skončila v úterý 27.2.2018 ve 21:08:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 3 hodiny a 56 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

dobry den, dekuji, ze se ucastnite me aukce.

Zbozi je vzdy takove, jake uvadim. Po skonceni aukce vas budu kontaktovat. Balicek jsem ochotna poslat i drive, nez dorazi penizky, abych vam mohla udelat radost, co nejdrive...postovne - ridi se tarify CP, je pripocitano i balne, vc. poplatku za prichozi platbu.

Nez castku za vyhru uhradite, mrknete do meho albicka na mimibazarku ID 15603, pri odberu dvou a vice kusu zbozi neuctuji postovne, kdyz by se vam neco libilo....:-)

v pripade rozbiti ci poskozeni zbozi na ceste ci ztraty baliku - na toto se reklamace nevztahuje, nejsem komercni prodejce.

Účastí na aukci potvrzujete svůj souhlas s mými podmínkami prodeje.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO NEZÁJMU KOMUNIKOVAT ČI SE JINAK DOHODNOUT, bude prodávající požadovat po kupujícím smluvní pokutu ve výši 500,- Kč / 25 E, která Vám bude vyfakturována A SPLATNA DO 7 DNŮ ( DLE OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU §544 - 545 zák. č. 40/1964 Sb. ).Každá objednávka je závazná dle našich Obchodních podmínek. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami, zaplacením případných, výše uvedených poplatků a smluvní pokutou v této výši.Veškeré nesplacené a nezaplacené pohledávky, smluvní pokuty apod. PŘEDÁVÁME tím pádem VAŠÍ POHLEDÁVKU společnosti DEREDES s.r.o. Czech Republic, která se zabývá vymáháním pohledávek a všech nákladů s tím spojených !!!. K tomuto kroku nás bohužel nutí nevyzvednuté dobírky nebo dlouhou dobu neuhrazené objednávky.

Drzim palce, uspesne prihazovani!!!!

Jarmila a Davidek
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt