MIMIAUKCIE.sk
Monika M. (mon) ID 299 100% (95600)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 8 0 956
Záporné 0 0 0
100% - 100%
Naposledy 24.2.2020, 14:56 DNES
Oblast: Praha
VLASTNÍ AUKCE
Probíhající aukce 0
Ukončené aukce 1963
Úspěšné aukce 554
Neúspěšné aukce 1409
Uspořádaných aukcí 1963
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 998
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 0
Příhozů za poslední měsíc 0
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ NEZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
Účast na aukcích je závazná! Příhozy neruším. V případě výhry v aukci se Vám ozvu do 48 hodin pokud nemám uvedeno jinak a o to samé prosím i Vás (obzvlášť pokud se přihlašujete). V odpovědi zasílejte svou adresu. Po skončení aukce čekám 5 pracovních dnů na platbu od Vás. Osobní odběr jen u aukcí u kterých je to uvedeno, jinak není možný! Balíčky zasílám do 3 pracovních dnů po připsání peněz na účet. Poštovné je vždy uvedeno u aukce, při více vyhraných aukcích, účtuji jen jedno poštovné, pokud je váha vyšší než 2 kg je to 110 Kč. O VÝŠI POŠTOVNÉHO A BALNÉHO NESMLOUVÁM, POKUD S NÍM NESOUHLASÍTE, NEPŘIHAZUJTE ! OBYČEJNĚ A NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Stav věcí odpovídá popisu, vyšší CENU SI URČUJETE SAMI! Vyšší cenou, ale ze staré věci novou nevykouzlíte. Věci z důvodu vámi špatně zvolené barvy, velikosti, nebo, že jste si věc představovala jinak apod. NEBERU ZPĚT (sama je také z těchto důvodů nevracím), protože NEJSEM OBCHODNÍK. Prodávám pár nových věcí, které se nám nehodí (nevhodné dary apod.) a tak na tyto věci nemůžu poskytnout záruku 2 roky, protože od nich nemám mnohdy ani účet. U věcí, které jsem zakoupila jako outlet na internetu pro svou vlastní potřebu a prodávám dál, protože mi většinou nejsou nebo mi věc nesedí, není mnohdy ani visačka, ale přesto se jedná o nové zboží (samozřejmě je NENOŠENO!)
PŘI NEODEBRANÉ AUKCI PÍŠU NEGATIVNÍ HODNOCENÍ!

Jestli s podmínkami nesouhlasíte, prosím nepřihazujte.

Děkuji za účast v mých aukcích.

Monika
Podmínky byly naposledy upraveny: 16.2.2018, 16:16
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt