MIMIAUKCIE.sk
Riflové 3/4 vel. 152
Riflové 3/4 vel. 152
  
Nošené, nádherné, super sedí. Bez vad. Pas 2x36 cm, délka 55 cm. Mrkněte do dalších aukcí a na MMB, kde najdete spoustu krásných věciček.
VELIKOST: 152
VÝROBCE: NEW LOOK
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 75
VYVOLÁVACÍ CENA 50,- Kč
Konec aukce je ve čtvrtek 2.4.2020 v 9:59 hodin, za 2 dny 1 hodinu a 27 minut
Aktualizovat průběh aukce
Aukci číslo 13173157 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení) | DOPORUČIT AUKCI
Prodávající Josef Š. (mišulínek) ID 51317 mimibazar.cz/misulinek E-shop www.obchudekmisulinek.cz
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena ve čtvrtek 26.3.2020 v 9:04 hodin ( trvá 4 dny 22 hodin a 26 minut ),
předpokládaný konec aukce je ve čtvrtek 2.4.2020 v 9:59 hodin ( za 2 dny 1 hodinu a 27 minut )
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

!!!! BALÍKY BUDOU ODCHÁZET KAŽDÝ TÝDEN VŽDY VE ČTVRTEK NEBO V PÁTEK !!!! POKUD PLATBA DORAZÍ AŽ PO ODESLÁNÍ, ODEJDE BALÍČEK V DALŠÍ VÁRCE !!!!

NA MMB PRÁVĚ PROBÍHÁ SLEVA 50% NA VŠECHNO OBLEČENÍ A OBUV - I NOVÉ, MŮŽETE SI PŘIBRAT DO BALÍČKU, KLIDNĚ VYBÍREJTE I Z E-SHOPU, I TAM VÁM ODEČTU POLOVINU Z CENY ZBOŽÍ. MOC DĚKUJI A PŘEJI PŘÍJEMNÝ NÁKUP.

!!!!! MAMINKY PROSÍM NEŽÁDEJTE O ZASLÁNÍ OBYČEJNĚ, VŽDY POSÍLÁME POUZE DOPORUČENĚ, JE TO JISTOTA PRO VÁS I PRO NÁS, ŽE BALÍČEK DOJDE V POŘÁDKU. MOC DĚKUJI. !!!!!

CELOU NAŠI NABÍDKU NOVÝCH VĚCIČEK A SEKÁČKU NAJDETE NA WWW.OBCHUDEKMISULINEK.CZ.

!!!!! PROSÍM MAMINKY, POSÍLEJTE MI ADRESY, URYCHLÍTE ZASLÁNÍ BALÍČKU !!!!!! Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NESTÍHÁM PSÁT O ADRESU KAŽDÉMU HNED, HROMADÍ SE VÁS TEĎ SPOUSTY A ODESLÁNÍ BALÍČKU SE TÍM ZDRŽÍ I O DELŠÍ ČAS. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

POZOR !!!! NE VŠECHNY NOVÉ VĚCIČKY MAJÍ VISAČKY NEBO JSOU V ORIGINÁL SÁČKU. NĚKTERÉ CHODÍ NEZABALENÉ NEBO BEZ VISAČEK. DODÁVÁME VŽDY TAK JAK DOSTANEME. POKUD JE OBLEČENÍ OZNAČENO JAKO NOVÉ, VŽDY SE JEDNÁ O NOVÉ ZBOŽÍ - NENOŠENÉ, NEPRANÉ, NOVÉ !!!!! JINAK JE VŠE UVEDENO V POPISE.

POKUD NEJSOU V AUKCI UVEDENY MÍRY, MŮŽETE SI O NĚ NAPSAT, JEN PROSÍM PIŠTE V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU, POKUD MOŽNO ALESPOŇ DEN PŘEDEM, STÁVÁ SE, ŽE NEJSEM I PŮL DNE NEBO CELÝ DEN NA PC, TAK AŤ NEJSTE ZKLAMANÍ, AŤ VÁM STIHNU ODPOVĚDĚT DO KONCE AUKCE. DĚKUJI.
POZOR !!!! PUNČOŠKY NEMĚŘÍM !!!!! VŠECHNO OSTATNÍ ANO, POKUD NEPORUŠÍM OBAL ZBOŽÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

♥ PŘI PLATBĚ UVÁDĚJTE PROSÍM VŽDY VS, KTERÝ VÁM NAPÍŠU DO MEJLÍKU, BEZ NĚJ SE NEDÁ PLATBA VČAS IDENTIFIKOVAT, ZVLÁŠTĚ, POKUD JE ÚČET NA JINÉ NEŽ VAŠE JMÉNO !!!!!!! ♥

♥ POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE AUKCÍ, S PLATBOU RÁDA POSEČKÁM, ALE PROSÍM, SNAŽTE SE BALÍČKY UZAVŘÍT DO 1 MĚSÍCE, JE V TOM POTOM CHAOS !!!!!! MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

♥♥ Po vyhrané aukci Vás budu kontaktovat do 48 hodin. Příhoz si pečlivě zvažte, považuji ho za závazný. Příhozy odstraňuji jen ve vyjímečných případech. V případě potřeby se můžeme domluvit na počkání s platbou. POKUD SE VÁM NEOZVU DO 2 DNŮ, ZKONTAKTUJTE MĚ PROSÍM !!!! JE MOŽNÉ, ŽE JSEM VAŠI VÝHRU PŘEHLÉDLA A ZAPOMNĚLA NA VÁS !!!!!! MOC NERADA, ALE UŽ SE MI TO STALO, PROSÍM O POCHOPENÍ A PŘEDEM SE OMLOUVÁM.

♥♥ U nových věciček, pokud trčí někde nitky u prošití nebo obšití to nepovažuju za důvod reklamace a neuznávám ji !!!!! Je to jen kosmetická vadička, která lze snadno napravit, snažím se na ni upozornit předem, čtěte popis u aukce. Většinou stačí vzít nůžky a je to. Dále se může stát, že jsou nové věcičky sem tam uprášené od skladování. Může se to stát u světlých věciček jak jsou ve velkoskladech uskladněny, většinou stačí vyprat a jsou v pořádku !!!!! Opět se snažím upozornit na tuto věc i další, pokud si toho všimnu !!!! Může se stát, že něco přehlédnu, ale snažím se detailně kontrolovat. Pokud je to uprášení, opět není důvod reklamace, pokud je to flek nebo dírka, tak reklamaci uznám !!!!! Děkuji za pochopení.
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt