MIMIAUKCIE.sk
NÁDHERNÁ BUNDIČKA S RŮŽIČKAMA
NOVÉ ZBOŽÍ
NÁDHERNÁ BUNDIČKA S RŮŽIČKAMA
  
KRÁSNÁ DÍVČÍ BUNDIČKA S ODEPÍNACÍM KOŽÍŠKEM NA KAPUCI,JE CELÁ MĚKOUČKÁ-POLYESTER,UVNITŘ JE MĚKOUČKÝ HŘEJIVÝ KOŽÍŠEK,Z BOKU 2 KAPSY NA DRUKY,UVNITŘ RUKÁVŮ NÁPLET,ABY NEFOUKALO DOVNITŘ.KOŽÍŠEK OKOLO HLAVY JE RŮŽOVÝ A ČERNÝMI KONEČKY.VELIKOST PSANÁ NA 6LET-POMĚŘTE-ŠÍŘKA 38,5CM,SMĚREM K DOLNÍMU OKRAJI SE ROZŠIŘUJE NA 43CM,DÉLKA OD RAMEN DOLŮ 51,5CM,RUKÁV OD KRKU 46,5CM.JE FAKT NÁDHERNÁ-DOPORUČUJI!!!
VELIKOST: 122
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 110
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 799,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13371556 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Květoslava H. (Kveta305) ID 132551 mimibazar.cz/kveta305
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v úterý 23.11.2021 v 19:18 hodin a skončila v pátek 26.11.2021 ve 21:15:00 hodin, celkem trvala 3 dny 1 hodinu a 56 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

MILÉ MAMINKY MOC DĚKUJI ZA VAŠE OBJEDNÁVKY A ÚČAST NA MÝCH AUKCÍCH VĚŘÍM ŽE BUDETE SPOKOJENI A RÁDI SE KE MĚ S NÁKUPY VRÁTÍTE :-)

PRODEJCE :KVĚTOSLAVA HATAŠOVÁ

SÍDLO:
PŘELÍC 163, SMEČNO 273 05
TEL. 724022385 (DENNĚ OD 8.00H- 20.00H)
EMAIL:KHatasova@seznam.cz (ODPOVVÍDÁM NEJPOZDĚJI DO 24H)
IČ 44712561(NEJSEM PLÁTCE DPH)
VELKOOBCHOD A MALOOBCHOD, MALOOBCHOD S POUŽITÝM ZBOŽÍM

PLATBY ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ OČEKÁVÁM NEJPOZDĚJI DO 5TI DNÍ, POKUD POTŘEBUJETE S PLACENÍM POČKAT KONTAKTUJTE MĚ PŘEDEM NA E- MAIL,NEBO NA TELEFON.
DOKLAD NA ZBOŽÍ VÁM VLOŽÍM DO BALÍČKU NA VYŽÁDÁNÍ!!!

POŠTOVNÉ:
JE ÚČTOVÁNO DLE PLATNÉHO TARIFU ČESKÉ POŠTY
NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM!POKUD POTŘEBUJETE ZBOŽÍ CO NEJRYCHLEJI- ODEŠLU NÁSLEDUJÍCÍ DEN NA ZÁKLADĚ VÝPISU Z ÚČTU.

BALÍČKY ODESÍLÁM PO UHRAZENÍ ČÁSTKY MAX.NÁSLEDUJÍCÍ DEN CO DOJDE PLATBA, POKUD NENÍ NA MÝCH STRÁNKÁCH UVEDENO JINAK.PO PŘIJETÍ BALÍČKU PROSÍM O INFO ZDA JSTE BALÍČEK OBDRŽELY V POŘÁDKU.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

REKLAMACE ZBOŽÍ JE MOŽNÁ DLE ZÁKONA
VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU JE MOŽNÉ DO 14 DNŮ OD PŘEVZETÍ ZÁSILKY, VRACÍM ČÁSTKU ZA ZBOŽÍ BEZ POŠTOVNÉHO DO 30DNŮ OD PŘEVZETÍ ZÁSILKY.LZE VRÁTIT I ZBOŽÍ KTERÉ JIŽ BYLO POUŽITO, NEBO JIŽ NEMÁ VISAČKU ČI PŮV. OBAL- VRÁCENÁ ČÁSTKA BUDE PONÍŽENA O OPOTŘEBENÍ VÝROBKU.

ZÁRUČNÍ LHŮTA: NA VĚCI POUŽITÉ NEPLATÍ ZÁRUKA, ODPOVĚDNOST PRODÁVAJÍCÍHO SE VZTAHUJE NA VADY , KTERÉ TYTO VĚCI MĚLY PŘI PŘEVZETÍ KUPUJÍCÍM. VYJDE LI TAKOVÁ VADA NAJEVO AŽ DODATEČNĚ , JE STANOVENA DVANÁCTIMĚSÍČNÍ LHŮTA PRO VYTKNUTÍ VADY KUPUJÍCÍM A PRO UPLATNĚNÍ PRÁVA Z ODPOVĚDNOSTI ZA VADY.ODPOVĚDNOST PRODÁVAJÍCÍHO SE NEVZTAHUJE NA BĚŽNÉ OPOTŘEBENÍ A VADY POPSANÉ U KONKRÉTNÍHO INZERÁTU . NA VEŠKERÉ NOVÉ ZBOŽÍ JE POSKYTOVÁNA ZÁRUČNÍ DOBA 24 MĚSÍCŮ DLE ZÁKONA.PLAVKY A SPODNÍ PRÁDLO Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ NEMĚNÍM.
VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY POVAŽUJI ZA ZÁVAZNÉ A TO PO ODESLÁNÍ POKYNŮ PRO PLATBU, PO TÉ OČEKÁVÁM PLATBU DO 5TI DNÍ, POKUD ZBOŽÍ NEBUDE UHRAZENO UDĚLUJI NEG. OHODNOCENÍ. VŠECHNY VĚCI JSOU U INZERÁTŮ POPSANÉ VČETNĚ ROZMĚRŮ, POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY KONTAKTUJTE MĚ PŘES VZKAZY NA MMB ANEBO NA EMAILU,NEBO NA TELEFON.
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt