MIMIAUKCIE.sk
Prodám do aukce nový originál zabalený Lil Solid 2.0 PC 890,-kč + zdarma krabička cigaret Fiit
NOVÉ ZBOŽÍ
Prodám do aukce  nový originál zabalený Lil Solid 2.0 PC 890,-kč + zdarma krabička cigaret Fiit
  
Prodám do aukce za super cenu, nový originál zabalený Lil Solid 2.0 i s dárkovou taškou, v barvě cosmicka modrá, sešly se mě dva PC 890,-kč (přidám zdarma k němu krabičku cigaret Fiit). Přihazujte a budete spokojeni, podívejte se na mé další aukce, možnost sloučení aukci, pošta 99,-kč nebo zásilkovna 89,-kč.
Vhodný i jako dárek originál zabalen
Popis produktu:
Společnost Philip Morris International (PMI), prostřednictvím své dceřiné společnosti Philip Morris ČR a.s., dnes uvedla na trh bezdýmné zařízení společnosti KT&G, lil SOLID 2.0, které v České republice představila značka IQOS. Společně s ním uvádí také nové tabákové náplně Fiit.

lil SOLID 2.0 představuje novou generaci zařízení typu „vše v jednom“, které díky technologii rovnoměrného nahřívaní tabáku neprodukuje žádný kouř, ale pouze aerosol. Společnost PMI tak významně rozšiřuje stávající portfolio svých bezdýmných výrobků na českém trhu.
Doporučená maloobchodní cena zařízení lil SOLID se základním příslušenstvím je 890 Kč, doporučená maloobchodní cena tabákových náplní Fiit je 97 Kč.
VÝROBCE: LIL SOLID 2.0
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 89
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 380,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13475482 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Petra P. (Mamináč4949) ID 309277 mimibazar.cz/maminac4949
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v úterý 28.3.2023 v 18:11 hodin a skončila v úterý 4.4.2023 v 19:10:00 hodin, celkem trvala 7 dnů a 58 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

Milé maminky a nakupující, vítám vás na aukci, přihazujte a budete určitě spokojeni.Věci jsou většinou po mé rodině, některé nove, nebo koupené zde a nesedí velikostí, popřípadě jsou malé či velké, nebo prostě už neupotrebime.Věci se snažím popsat dle skutečnosti jejich stavu.
Pokud byste měli jakékoli dotazy na cokoliv, budu se snažit odpověďet co nejdříve, jelikož mám postiženého synka kterému se musim věnovat časově.Tak pokud nebudu reagovat hned, neni to schválně.
Penize za vyhranou aukci očekávám na účtě do 3.pracovních dnů, pokud se jinak nedomluvíme.Není problém počkat po dohodě, např.do mateřské, či vyplaty.Na dobírku a do zahraničí neposilam.Věci zpět neberu, snažím se vše poctivě popsat v inzeratu, popřípadě odpovim na vaše dotazy.. balíčky a zásilky odesílám jen doporučeně, přes Českou Poštu a nově i přes zásilkovnu .Svym příhozem, potvrzujete podmínky aukce..tedy i poštovné a balné.Pokud nesouhlasíte s podmínkami aukce, tak neprihazujte..Lze i po domluvě sloučit aukce, balíčky do jednoho poštovného, max jeden týden.
Po skončení aukce se vám co nejdříve ozvu s platebními podminkami.
Přeji vám hodně štěstí při aukcovani s pozdravem Petra a Tadeasek.
Reklama | Podmínky serveru | Kontakt | Jednotné kontaktní místo | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu