MIMIAUKCIE.sk
Krásná frajerská bundička - SA338-104 TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ZA VAŠI CENU !!!!!
Krásná frajerská bundička - SA338-104  TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ZA VAŠI CENU !!!!!
 
Smetanová jarní - podzimní bundička se zelenou síťovanou podšívkou. Je úžasná, krásný střih, bohužel má pár světlých malinkých flíčků - při nošení snadno přehlédnete, Flíčky na předním díle mi foťák nevzal, jsou hodně světlé, našedlé. Váš chlapeček v ní bude za frajera, je fakt hodně frajerská. Psaná vel. 4 - podle mě 104.
Rozměry: Délka 46 cm, šířka 2x43 cm, rukávek od krku 46 cm.
POMOZTE NÁM VYPRODAT VĚCIČKY CO NEJDŘÍVE, RUŠÍME E-SHOP A SKLADEM TOHO MÁME HODNĚ. KAŽDÝ VÝHERCE AUKCE SI MŮŽE VYBRAT 1 VĚC Z MMB NEBO E-SHOPU SE SLEVOU 70% !!!!! MRKNĚTE I DO DALŠÍCH AUKCÍ A E-SHOPU, TAM JE VŠE UŽ TE´D ZA POLOVIC ( KROMĚ MEDU A SVÍČEK ) DĚKUJI. PŘI VÝHŘE MIN. 3 AUKCÍ DOSTANETE AUTOMATICKY PĚKNÝ DÁREČEK NAVÍC !!!!!
VELIKOST: 104
VÝROBCE: GAP
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 95
Aukce skončila neúspěšně, vyvolávací cenu 1,- Kč nikdo nepotvrdil
Aukci číslo 13539543 nikdo nesleduje +SLEDOVAT AUKCI (pouze přihlášení)
Prodávající Josef Š. (mišulínek) ID 51317 mimibazar.cz/misulinek E-shop www.obchudekmisulinek.cz
VŠECHNY AUKCE PRODÁVAJÍCÍHO
Aukce byla zahájena v neděli 26.5.2024 v 7:52 hodin a skončila v neděli 2.6.2024 v 7:47:00 hodin, celkem trvala 6 dnů 23 hodin a 54 minut
(upozornit administrátory na porušení pravidel)
PODMÍNKY PRODEJE

PRO MÉNĚ CHÁPAVÉ ( NEBERTE TO PROSÍM OSOBNĚ, DĚKUJI ) - BALÍKOVNA NENÍ ZÁSILKOVNA, DĚKUJI MOC.

POKUD NĚCO BUDETE CHTÍT ZABALIT DO CELOFÁNU JAKO DÁREČEK - KLIDNĚ MŮŽETE NAPSAT, NENÍ TO PRO MĚ PROBLÉM, JEN SI ÚČTUJI 10,- kČ NA BALÍCÍ MATERIÁL NAVÍC.

POŠTOVNÉ UVEDENÉ U AUKCÍ JE ZA BALÍKOVNU !!!!!

POZOR !!!! POKUD SE VÁM VĚC NELÍBÍ NEBO VÁM NESEDÍ ( I KDYŽ JSOU UVEDENY MÍRY ), MŮŽETE JI VRÁTIT, ALE VRÁTÍM VÁM JEN 1 POŠTOVNÉ !!!!! NENÍ MOJE CHYBA, ŽE NĚCO NESEDNE A NEBO VÁS NEZAUJME. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

POSÍLÁM HLAVNĚ BALÍKOVNOU, JE TO LEVNĚJŠÍ, ALE JE TO JEN DO URČITÉ VELIKOSTI A VÁHY BALÍKU. VELKÉ TĚŽKÉ BALÍKY MI TAKHLE NEVEZMOU !!!! PAK JE CENA JEDNOTNÁ U VÍCE AUKCÍ, T.J. 95,- Kč.
CENA U AUKCE JE VĚTŠINOU BALÍKOVNA, PROTOŽE DOPORUČENĚ STOJÍ MNOHEM VÍC NEŽ DOSUD STÁLY A NEVYPLATÍ SE TO, MŮŽU ZASLAT I JAKO BALÍK NA POŠTU, ALE NA VŠEM SE DÁ DOMLUVIT. POKUD CHCETE POSLAT DOMŮ, NENÍ PROBLÉM, JEN DÍKY ZDRAŽENÍ POŠTY JE TO NESKUTEČNĚ DRAHÉ A NAVÍC SI PŘIPOČÍTÁM JEŠTĚ NÁKLADY 20,- K4 NA ZABALENÍ A DOPRAVCU NA POŠTU. DĚKUJI.

BALÍKOVNA JE OD 1.11.2022 75,- Kč PLUS BALNÉ 20,- Kč !!!!!!!

!!!! ZASÍLÁM POUZE POŠTOU A BALÍKOVNOU !!!! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
!!!!! ZÁSILKOVNOU NE !!!!!!!!!!

BALÍKOVNOU ZASÍLÁM 5X TÝDNĚ, POŠTOU 2X TÝDNĚ, ČASTĚJI NESTÍHÁM. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

!!!! BALÍČKY ODESÍLÁM DO TÝDNE PO PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA ÚČET, ČASTĚJI NESTÍHÁM PŘIPRAVIT, OMLOUVÁM SE VŠEM A PROSÍM O TRPĚLIVOST. DĚKUJI !!!! cHODÍM DO PRÁCE NA CELÉ DNY, PROTO PROSÍM O TRPĚLIVOST. MOC DĚKUJI.

!!!! POZOR !!!! POKUD SE MI VRÁTÍ BALÍČEK JAKO NEPŘEVZATÝ, ZNOVU HO KLIDNĚ ODEŠLU, ALE NÁKLADY NA POŠTOVNÉ SI HRADÍ KUPUJÍCÍ !!!!! NENÍ MOJÍ VINOU, ŽE POŠTA NEHÁZÍ LÍSTEČKY O ULOŽENÍ NA POŠTĚ !!!! ZAČÍNAJÍ SE MI HROMADIT NEVYZVEDNUTÉ VRATKY A NEMŮŽU SI DOVOLIT OPĚTOVNÉ ZASLÁNÍ HRADIT ZE SVÉHO. VŽDY SE MŮŽEME DOMLUVIT, ALE ZA FLÁKÁNÍ NĚKTERÝCH ÚŘEDNÍKŮ POŠTY FAKT NEMŮŽU. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

VĚCIČKY MŮŽETE VYZVEDNOUT I OSOBNĚ, ALE POKUD AUKCE SKONČÍ ZA 1,-KČ A BUDETE CHTÍT OSOBNÍ ODBĚR, BUDU PO VÁS CHTÍT ZAPLATIT 20,- KČ !!!! JSOU TO NÁKLADY NA AUKCI PLUS ČAS STRÁVENÝ VYHLEDÁNÍM VĚCIČKY. MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

URČITĚ MRKNĚTE I DO E-SHOPU - JE TAM TOHO SPOUSTA !!!!
V POPISE UVÁDÍM PŘESNÝ POPIS VĚCIČEK, POKUD BYCH NÁHODOU NĚCO PŘEHLÉDLA, URČITĚ MI NAPIŠTE A DOMLUVÍME SE. JSME JENOM LIDI A STÁT SE TO MŮŽE.

!!!!! MAMINKY PROSÍM NEŽÁDEJTE O ZASLÁNÍ OBYČEJNĚ, VŽDY POSÍLÁME POUZE DOPORUČENĚ, JE TO JISTOTA PRO VÁS I PRO NÁS, ŽE BALÍČEK DOJDE V POŘÁDKU. MOC DĚKUJI. !!!!! POŠTOVNÉ U VÍCE AUKCÍ SE VĚTŠINOU NAVYŠUJE PODLE VELIKOSTI A VÁHY BALÍČKU !!!! NENÍ TO ALE PRAVIDLO, U MALÝCH BALÍČKŮ MŮŽE ZŮSTAT POŠTOVNÉ STEJNÉ, U VĚTŠÍCH SE NAVÝŠÍ ÚMĚRNĚ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

CELOU NAŠI NABÍDKU NOVÝCH VĚCIČEK A SEKÁČKU NAJDETE NA WWW.OBCHUDEKMISULINEK.CZ.

!!!!! PROSÍM MAMINKY, POSÍLEJTE MI ADRESY, URYCHLÍTE ZASLÁNÍ BALÍČKU !!!!!! Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NESTÍHÁM PSÁT O ADRESU KAŽDÉMU HNED, HROMADÍ SE VÁS TEĎ SPOUSTY A ODESLÁNÍ BALÍČKU SE TÍM ZDRŽÍ I O DELŠÍ ČAS. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

POKUD JE OBLEČENÍ OZNAČENO JAKO NOVÉ, VŽDY SE JEDNÁ O NOVÉ ZBOŽÍ - POKUD JE VYPRANÉ, JE TO VŽDY UVEDENO. JINAK JE VŠE UVEDENO V POPISE.

POKUD NEJSOU V AUKCI UVEDENY MÍRY, MŮŽETE SI O NĚ NAPSAT, JEN PROSÍM PIŠTE V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU, POKUD MOŽNO ALESPOŇ DEN PŘEDEM, STÁVÁ SE, ŽE NEJSEM I PŮL DNE NEBO CELÝ DEN NA PC, PROTOŽE JSEM V PRÁCI, TAK AŤ NEJSTE ZKLAMANÍ, AŤ VÁM STIHNU ODPOVĚDĚT DO KONCE AUKCE. DĚKUJI.
POZOR !!!! PUNČOŠKY NEMĚŘÍM !!!!! VŠECHNO OSTATNÍ ANO, POKUD NEPORUŠÍM OBAL ZBOŽÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

♥ PŘI PLATBĚ UVÁDĚJTE PROSÍM VŽDY VS, KTERÝ VÁM NAPÍŠU DO MEJLÍKU, BEZ NĚJ SE NEDÁ PLATBA VČAS IDENTIFIKOVAT, ZVLÁŠTĚ, POKUD JE ÚČET NA JINÉ NEŽ VAŠE JMÉNO !!!!!!! ♥

♥ POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE AUKCÍ, S PLATBOU RÁDA POSEČKÁM, ALE PROSÍM, SNAŽTE SE BALÍČKY UZAVŘÍT DO 1 MĚSÍCE, JE V TOM POTOM CHAOS !!!!!! MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

♥♥ Po vyhrané aukci Vás budu kontaktovat do 48 hodin. Příhoz si pečlivě zvažte, považuji ho za závazný. Příhozy odstraňuji jen ve vyjímečných případech. V případě potřeby se můžeme domluvit na počkání s platbou. POKUD SE VÁM NEOZVU DO 2 DNŮ, ZKONTAKTUJTE MĚ PROSÍM !!!! JE MOŽNÉ, ŽE JSEM VAŠI VÝHRU PŘEHLÉDLA A ZAPOMN?
Reklama | Podmínky serveru | Kontakt | Jednotná kontaktní místa | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2024 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu