MIMIAUKCIE.sk
Josef Š. (mišulínek) ID 51317 100% (574700)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 568 149 5747
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 19.7.2018, 17:10 DNES
Oblast: Kyjov
VLASTNÍ AUKCE
Probíhající aukce 33
Ukončené aukce 29735
Úspěšné aukce 5303
Neúspěšné aukce 24432
Uspořádaných aukcí 29768
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 4230
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 142
Příhozů za poslední měsíc 13
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ NEZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
♥♥ MAMINEČKY A OSTATNÍ MILÍ NAKUPUJÍCÍ !!!!!! ČTĚTE POZORNĚ !!!!!!
♥ DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM O NAŠE VĚCIČKY ♥

!!!!! OD 1.2. JE OPĚT POŠTA O DOST DRAŽŠÍ U MALÝCH ZÁSILEK, PROTO PROSÍM RESPEKTUJTE CENU POŠTY. DĚKUJI !!!!!!

MAMINKY, BOHUŽEL CHODÍM DENNĚ DO PRÁCE, PROTO NEMŮŽU REAGOVAT NA VAŠE DOTAZY OKAMŽITĚ. PROSÍM O TRPĚLIVOST, VŠE BUDU ŘEŠIT JAK BUDU MÍT ČAS. BUDU SE SNAŽIT REAGOVAT CO NEJDŘÍVE BALÍČKY BUDU POSÍLAT 1X - 2X TÝDNĚ, VŽDY V PONDĚLÍ A PAK PODLE POČTU BALÍČKŮ, ČASTĚJI TO NESTIHNU, JSEM CELÉ DNY V PRÁCI. PROSÍM O TRPĚLIVOST, MÁM TAKY RODINU A MUSÍM SE VĚNOVAT I DĚTEM. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

POŠTOVNÉ JE STANOVENO PEVNĚ U KAŽDÉ AUKCE PLUS REÁLNÉ BALNÉ. RESPEKTUJTE TO PROSÍM A NEŽÁDEJTE O SNÍŽENÍ POŠTOVNÉHO. DĚKUJI.
PŘI VÝHŘE VÍCE AUKCÍ INDIVIDUÁLNĚ STANOVÍM POŠTOVNÉ PODLE VELIKOSTI A VÁHY BALÍČKU !!!!! NEPOČÍTÁM ŽÁDNÉ POPLATKY ZA AUKCI !!!!

VĚTŠÍ BALÍČKY NAD 5 KG MŮŽU POSLAT PŘES DPD, JE TO O NĚCO LEVNĚJŠÍ NEŽ ČP. POKUD MÁTE ZÁJEM, PÍSNĚTE MI. U MENŠÍCH SE TO NEVYPLATÍ, TO JE LEVNĚJŠÍ POŠTA. DĚKUJI.

!!!!! MAMINKY PROSÍM NEŽÁDEJTE O ZASLÁNÍ OBYČEJNĚ, VŽDY POSÍLÁME POUZE DOPORUČENĚ, JE TO JISTOTA PRO VÁS I PRO NÁS, ŽE BALÍČEK DOJDE V POŘÁDKU. MOC DĚKUJI. !!!!!

CELOU NAŠI NABÍDKU NOVÝCH VĚCIČEK A SEKÁČKU NAJDETE NA WWW.OBCHUDEKMISULINEK.CZ.

!!!!! PROSÍM MAMINKY, POSÍLEJTE MI ADRESY, URYCHLÍTE ZASLÁNÍ BALÍČKU !!!!!! Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NESTÍHÁM PSÁT O ADRESU KAŽDÉMU HNED, HROMADÍ SE VÁS TEĎ SPOUSTY A ODESLÁNÍ BALÍČKU SE TÍM ZDRŽÍ I O DELŠÍ ČAS. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

POZOR !!!! NE VŠECHNY NOVÉ VĚCIČKY MAJÍ VISAČKY NEBO JSOU V ORIGINÁL SÁČKU. NĚKTERÉ CHODÍ NEZABALENÉ NEBO BEZ VISAČEK. DODÁVÁME VŽDY TAK JAK DOSTANEME. POKUD JE OBLEČENÍ OZNAČENO JAKO NOVÉ, VŽDY SE JEDNÁ O NOVÉ ZBOŽÍ - NENOŠENÉ, NEPRANÉ, NOVÉ !!!!! JINAK JE VŠE UVEDENO V POPISE.

POKUD NEJSOU V AUKCI UVEDENY MÍRY, MŮŽETE SI O NĚ NAPSAT, JEN PROSÍM PIŠTE V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU, POKUD MOŽNO ALESPOŇ DEN PŘEDEM, STÁVÁ SE, ŽE NEJSEM I PŮL DNE NEBO CELÝ DEN NA PC, TAK AŤ NEJSTE ZKLAMANÍ, AŤ VÁM STIHNU ODPOVĚDĚT DO KONCE AUKCE. DĚKUJI.
POZOR !!!! PUNČOŠKY NEMĚŘÍM !!!!! VŠECHNO OSTATNÍ ANO, POKUD NEPORUŠÍM OBAL ZBOŽÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

♥ PŘI PLATBĚ UVÁDĚJTE PROSÍM VŽDY VS, KTERÝ VÁM NAPÍŠU DO MEJLÍKU, BEZ NĚJ SE NEDÁ PLATBA VČAS IDENTIFIKOVAT, ZVLÁŠTĚ, POKUD JE ÚČET NA JINÉ NEŽ VAŠE JMÉNO !!!!!!! ♥

♥PROSÍM POČÍTEJTE S DANOU CENOU POŠTY A SVŮJ PŘÍHOZ SI PEČLIVĚ ZVAŽTE. !!!!! JSOU V NĚM ZAHRNUTY I DALŠÍ NÁKLADY. U HRANIČNÍ VÝŠKY 5 CM POČÍTÁMN VŽDY VYŠŠÍ POŠTOVNÉ !!!!! NEMŮŽU RUČIT ZA TO, ŽE SE PANÍ NA POŠTĚ HEZKY VYSPÍ A VEZME MI TO ZA NIŽŽŠÍ POŠTU, PROTO BERU VŽDY VYŠŠÍ ČÁSTKU, JINAK PODLE POŠTY PLUS BALNÉ. DĚKUJI. ♥

♥ POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE AUKCÍ, S PLATBOU RÁDA POSEČKÁM, ALE PROSÍM, SNAŽTE SE BALÍČKY UZAVŘÍT DO 1 MĚSÍCE, JE V TOM POTOM CHAOS !!!!!! MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

♥♥ Po vyhrané aukci Vás budu kontaktovat do 48 hodin. Příhoz si pečlivě zvažte, považuji ho za závazný. Příhozy odstraňuji jen ve vyjímečných případech. V případě potřeby se můžeme domluvit na počkání s platbou. POKUD SE VÁM NEOZVU DO 2 DNŮ, ZKONTAKTUJTE MĚ PROSÍM !!!! JE MOŽNÉ, ŽE JSEM VAŠI VÝHRU PŘEHLÉDLA A ZAPOMNĚLA NA VÁS !!!!!! MOC NERADA, ALE UŽ SE MI TO STALO, PROSÍM O POCHOPENÍ A PŘEDEM SE OMLOUVÁM.

♥♥ U nových věciček, pokud trčí někde nitky u prošití nebo obšití to nepovažuju za důvod reklamace a neuznávám ji !!!!! Je to jen kosmetická vadička, která lze snadno napravit, snažím se na ni upozornit předem, čtěte popis u aukce. Většinou stačí vzít nůžky a je to. Dále se může stát, že jsou nové věcičky sem tam uprášené od skladování. Může se to stát u světlých věciček jak jsou ve velkoskladech uskladněny, většinou stačí vyprat a jsou v pořádku !!!!! Opět se snažím upozornit na tuto věc i další, pokud si toho všimnu !!!! Může se stát, že něco přehlédnu, ale snažím se detailně kontrolovat. Pokud je to uprášení, opět není důvod reklamace, pokud je to flek nebo dírka, tak reklamaci uznám !!!!! Děkuji za pochopení.
Podmínky byly naposledy upraveny: 23.6.2018, 7:50
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt