MIMIAUKCIE.sk
Josef Š. (mišulínek) ID 51317 100% (840500)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 633 102 8405
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 29.11.2022, 20:17 DNES
Oblast: Kyjov
VLASTNÍ AUKCE
Probíhající aukce 46
Ukončené aukce 41136
Úspěšné aukce 7895
Neúspěšné aukce 33241
Uspořádaných aukcí 41182
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 6295
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 61
Příhozů za poslední měsíc 20
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ NEZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
!!!! OD 1.11.2022 POŠTA OPĚT NEHORÁZNĚ ZDRAŽUJE, PROTO SE MŮŽE STÁT, ŽE BUDE POŠTOVNÉ VYŠŠÍ NEŽ JSTE ZVYKLÝ. NEMÍ TO MOJE VINA, JÁ TU POŠTU ZAPLATIT MUSÍ, PROTO PROSÍM NEŽÁDEJTE SLEVU. MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

!!! POKUD CHCETE ZASLAT BALÍKOVNOU, JE TO MOŽNÉ, ALE JE TO JEN DO URČITÉ VELIKOSTI A VÁHY BALÍKU. VELKÉ TĚŽKÉ BALÍKY MI TAKHLE NEVEZMOU !!!! PAK JE CENA JEDNOTNÁ U VÍCE AUKCÍ, T.J. 95,- Kč. CENA U AUKCE JE VĚTŠINOU ZA BALÍK DO RUKY NEBO DOPORUČENÝ BALÍČEK. U BALÍKOVNY STANOVÍM INDIVIDUÁLNĚ !!!! URČITĚ ALE BUDE NIŽŠÍ NEŽ JE UVEDENO U AUKCE. A MŮŽU ZASLAT I JAKO BALÍK NA POŠTU, TEN JE TAKY O NĚCO LEVNĚJŠÍ, NAPIŠTE MI HNED PO AUKCÍCH A DOMLUVÍME SE. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
K POŠTOVNÉMU SI ZAPOČÍTÁVÁM BALNÉ 20,- Kč. JSOU TO NÁKLADY NA AUKCI PLUS NÁKLADY NA NAFTU A ČAS STRÁVENÝ BALENÍM A ODESÍLÁNÍM BALÍČKŮ PLUS BALÍCÍ MATERIÁL. VŽDY S TÍM PROSÍM POČÍTEJTE I U SLOUČENÝCH AUKCÍ. DĚKUJI.

BALÍKOVNA JE OD 1.11.2022 75,- Kč PLUS BALNÉ !!!!!!!

MRKNĚTE I NA MMB, KDE PROBÍHÁ VÝPRODEJ 30,- KČ ZA KUS OBLEČENÍ A BOTKY A 100,- KČ ZA KUS BUNDY, KABÁTY, KOMBINÉZY A OTEPLOVÁKY.. OSTATNÍ PO 30,.- KČ NEBO MÉNĚ, POKUD JE CENA UVEDENA NIŽŠÍ !!!!!

!!!! ZASÍLÁM POUZE POŠTOU !!!! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

!!!! BALÍČKY ODESÍLÁM DO TÝDNE PO PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA ÚČET, DŘÍV TO BOHUŽEL NESTÍHÁM, ČASTĚJI NESTÍHÁM PŘIPRAVIT, OMLOUVÁM SE VŠEM A PROSÍM O TRPĚLIVOST. DĚKUJI !!!!

!!!! POZOR !!!! POKUD SE MI VRÁTÍ BALÍČEK JAKO NEPŘEVZATÝ, ZNOVU HO KLIDNĚ ODEŠLU, ALE NÁKLADY NA POŠTOVNÉ SI HRADÍ KUPUJÍCÍ !!!!! NENÍ MOJÍ VINOU, ŽE POŠTA NEHÁZÍ LÍSTEČKY O ULOŽENÍ NA POŠTĚ !!!! ZAČÍNAJÍ SE MI HROMADIT NEVYZVEDNUTÉ VRATKY A NEMŮŽU SI DOVOLIT OPĚTOVNÉ ZASLÁNÍ HRADIT ZE SVÉHO. VŽDY SE MŮŽEME DOMLUVIT, ALE ZA FLÁKÁNÍ NĚKTERÝCH ÚŘEDNÍKŮ POŠTY FAKT NEMŮŽU. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

VĚCIČKY MŮŽETE VYZVEDNOUT I OSOBNĚ, ALE POKUD AUKCE SKONČÍ ZA 1,-KČ A BUDETE CHTÍT OSOBNÍ ODBĚR, BUDU PO VÁS CHTÍT ZAPLATIT 20,- KČ !!!! JSOU TO NÁKLADY NA AUKCI PLUS ČAS STRÁVENÝ VYHLEDÁNÍM VĚCIČKY. MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

URČITĚ MRKNĚTE I DO E-SHOPU - JE TAM TOHO SPOUSTA !!!!
V POPISE UVÁDÍM PŘESNÝ POPIS VĚCIČEK, POKUD BYCH NÁHODOU NĚCO PŘEHLÉDLA, URČITĚ MI NAPIŠTE A DOMLUVÍME SE. JSME JENOM LIDI A STÁT SE TO MŮŽE.

!!!!! MAMINKY PROSÍM NEŽÁDEJTE O ZASLÁNÍ OBYČEJNĚ, VŽDY POSÍLÁME POUZE DOPORUČENĚ, JE TO JISTOTA PRO VÁS I PRO NÁS, ŽE BALÍČEK DOJDE V POŘÁDKU. MOC DĚKUJI. !!!!! POŠTOVNÉ U VÍCE AUKCÍ SE VĚTŠINOU NAVYŠUJE PODLE VELIKOSTI A VÁHY BALÍČKU !!!! NENÍ TO ALE PRAVIDLO, U MALÝCH BALÍČKŮ MŮŽE ZŮSTAT POŠTOVNÉ STEJNÉ, U VĚTŠÍCH SE NAVÝŠÍ ÚMĚRNĚ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

CELOU NAŠI NABÍDKU NOVÝCH VĚCIČEK A SEKÁČKU NAJDETE NA WWW.OBCHUDEKMISULINEK.CZ.

!!!!! PROSÍM MAMINKY, POSÍLEJTE MI ADRESY, URYCHLÍTE ZASLÁNÍ BALÍČKU !!!!!! Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NESTÍHÁM PSÁT O ADRESU KAŽDÉMU HNED, HROMADÍ SE VÁS TEĎ SPOUSTY A ODESLÁNÍ BALÍČKU SE TÍM ZDRŽÍ I O DELŠÍ ČAS. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

POKUD JE OBLEČENÍ OZNAČENO JAKO NOVÉ, VŽDY SE JEDNÁ O NOVÉ ZBOŽÍ - POKUD JE VYPRANÉ, JE TO VŽDY UVEDENO. JINAK JE VŠE UVEDENO V POPISE.

POKUD NEJSOU V AUKCI UVEDENY MÍRY, MŮŽETE SI O NĚ NAPSAT, JEN PROSÍM PIŠTE V DOSTATEČNÉM PŘEDSTIHU, POKUD MOŽNO ALESPOŇ DEN PŘEDEM, STÁVÁ SE, ŽE NEJSEM I PŮL DNE NEBO CELÝ DEN NA PC, PROTOŽE JSEM V PRÁCI, TAK AŤ NEJSTE ZKLAMANÍ, AŤ VÁM STIHNU ODPOVĚDĚT DO KONCE AUKCE. DĚKUJI.
POZOR !!!! PUNČOŠKY NEMĚŘÍM !!!!! VŠECHNO OSTATNÍ ANO, POKUD NEPORUŠÍM OBAL ZBOŽÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

♥ PŘI PLATBĚ UVÁDĚJTE PROSÍM VŽDY VS, KTERÝ VÁM NAPÍŠU DO MEJLÍKU, BEZ NĚJ SE NEDÁ PLATBA VČAS IDENTIFIKOVAT, ZVLÁŠTĚ, POKUD JE ÚČET NA JINÉ NEŽ VAŠE JMÉNO !!!!!!! ♥

♥ POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE AUKCÍ, S PLATBOU RÁDA POSEČKÁM, ALE PROSÍM, SNAŽTE SE BALÍČKY UZAVŘÍT DO 1 MĚSÍCE, JE V TOM POTOM CHAOS !!!!!! MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

♥♥ Po vyhrané aukci Vás budu kontaktovat do 48 hodin. Příhoz si pečlivě zvažte, považuji ho za závazný. Příhozy odstraňuji jen ve vyjímečných případech. V případě potřeby se můžeme domluvit na počkání s platbou. POKUD SE VÁM NEOZVU DO 2 DNŮ, ZKONTAKTUJTE MĚ PROSÍM !!!! JE MOŽNÉ, ŽE JSEM VAŠI VÝHRU PŘEHLÉDLA A ZAPOMNĚLA NA VÁS !!!!!! MOC NERADA, ALE UŽ SE MI TO STALO, PROSÍM O POCHOPENÍ A PŘEDEM SE OMLOUVÁM.
Podmínky byly naposledy upraveny: 23.11.2022, 7:40
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt