MIMIAUKCIE.sk
Alena Ch. (PISTÁCIE) ID 15849 100% (592000)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 94 11 5920
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 16.8.2019, 13:26
Oblast: Tábor
Firma: Petr ZEMAN
VLASTNÍ AUKCE
Probíhající aukce 0
Ukončené aukce 14115
Úspěšné aukce 9908
Neúspěšné aukce 4207
Uspořádaných aukcí 14115
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 927
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 0
Příhozů za poslední měsíc 0
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ ZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
VYHRANÁ AUKCE JE ZÁVAZNÁ - BOHUŽEL JE VÍC A VÍC NEZAPLACENÝCH AUKCÍ ,VŠE SE DÁ ŘEŠIT , ALE POKUĎ ANI PO TÝDNU NIKDO NEREAGUJE BERU AUKCI JAKO ZMAŘENOU A PÍŠI NEGATIVNÍ HODNOCENÍ !!! PROTO SI ROZMYSLETE JESTLI VĚC OPRAVDU CHCETE NEŽ PŘIHODÍTE , DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A. ************************************************************************************************************ DĚKUJI,ZA ÚČAST NA AUKCÍCH ! VŽDY SI ČTĚTE POPIS , SNAŽÍM SE VĚC POPSAT V JAKÉM JE STAVU CO NEJPŘESNĚJI !!! ************************************************************************************************************ POŠTOVNÉ - PŘI VÝHŘE VÍCE AUKCÍ PLATÍTE NEJVYŠŠÍ POŠTOVNÉ + ZA KAŽDOU DALŠÍ AUKCI + 5 KČ !!! ************************************************************************************************************ REKLAMACE - POKUĎ NAJDETE PO ROZBALENÍ VĚCI NĚJAKÝ KAZ - NAPIŠTE ZBOŽÍ REKLAMUJI ! VYMĚNÍM ZA JINÉ NEBO VRACÍM PENÍZE ( BEZ POŠTOVNÉHO ) ČTĚTE VŽDY INZERÁT !!! EMAIL - NELÍBÍ SE MI BARVA , STŘIH .... NENÍ DŮVOD K REKLAMACI - ZBOŽÍ MÁTE MOŽNOST PRODAT !!! ***********************************************************************************************KOSMETIKA JE ZE ZRUŠENÝCH OBCHŮDKŮ - NĚKDY JSOU POŠKOZENÉ NEBO NEJSOU ORIGINÁL ZATAVENÉ - U VŠECH VÝROBKŮ NELZE ZJIŠTOVAT , JAK JE KONKRÉTNÍ ŠARŽE VYRÁBĚNÁ - EXPIRACI A POŠKOZENÍ PÍŠI U INZERÁTU !!! ZA ORIGINÁL RUČÍM !!! ********************************************************************************************** PO UKONČENÍ AUKCE SE VÁM DO 24 HODIN OZVU ! VĚCIČKY REZERVUJI MAXIMÁLNĚ 7 DNÍ, POKUĎ PLATBA NA ÚČET NEDORAZÍ PÍŠI UPOZORNĚNÍ !!! PŘI PORUŠENÍ PRAVIDEL - NEODEBRÁNÍ ZBOŽÍ ( NEZAPLACENO ) ,NEBO JÁ JSEM OMYLEM PŘIHODILA !!! PÍŠI ŠPATNÉ HODNOCENÍ !!! VĚCIČKY POSÍLÁM 1 X TÝDNĚ - ( PONDĚLÍ ), ZÁLEŽÍ NA SITUACI - NEJDÉLE TÝDEN PO ZAPLACENÍ !!! SLEDUJTE VZKAZY NA STRÁNKÁCH MMB , VŽDY PÍŠI HODNOCENÍ DEN KDY BALÍČEK ODESÍLÁM !!! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!! ************************************************************************************************ REKLAMACE - VRÁCENÍ ZBOŽÍ - MÁ PRÁVO KAŽDÝ ZÁKAZNÍK VRÁTIT JAKÉKOLIV ZBOŽÍ ZDE ZAKOUPENÉ A TO DO 14 DNÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU !!!!! PRODEJCE VRÁTÍ ZPĚT PENÍZE NA ÚČET - VRACÍ SE ČÁSTKA ZA ZBOŽÍ, SNÍŽENÁ O STORNO POPLATEK 40 KČ !
POŠTOVNÉ VŽDY HRADÍ KUPUJÍCÍ !!!!!
* VRÁCENÍ - REKLAMACE VADNÉHO ZBOŽÍ - KUPUJETE NOVÉ ZBOŽÍ, KTERÉ KONTROLUJI NAMÁTKOU, PŘI BALENÍ MI PROJDE KAŽDÝ KUS RUKOU, ALE
ZBOŽÍ NIJAK NEZKOUMÁM, NAKUPUJI JAKO NOVÉ V 1. JAKOSTI - ALE VADA SE MŮŽE NAJÍT KDEKOLIV - TOTO ZBOŽÍ MÁTE ROVNĚŽ PRÁVO REKLAMOVAT NA KONKRÉTNÍ VADU DO 14 DNÍ - PRODEJCE MŮŽE DLE VLASTNÍHO UVÁŽENÍ POSKYTNOUT SLEVU, POKUD NESOUHLASÍTE BUDE VĚC ZASLÁNA K REKLAMAČNÍMU ŘÍZENÍ NA JEHOŽ VYŘÍZENÍ JE ZE ZÁKONA 30 KALENDÁŘNÍCH DNÍ !!!! VEŠKERÉ NÁKLADY NA POŠTOVNÉ HRADÍ KUPUJÍCÍ !!!
* POKUĎ JE U INZERÁTU UVEDENÁ VADA JAKO OUTLET NEBO PROPADLÁ EXPIRACE - BEZ KRABIČKY , POŠKRABÁNO ....... - REKLAMACE SE NEVZTAHUJE !!!
VÝMĚNU ZBOŽÍ ZA JINÉ MŮŽE DLE VLASTNÍHO UVÁŽENÍ PRODEJCE UMOŽNIT, ALE NENÍ POVINEN ZBOŽÍ VÝMĚŇOVAT !!!
PŘI VÝMĚNĚ VEŠKERÉ NÁKLADY NA POŠTOVNÉ HRADÍ KUPUJÍCÍ !!!
ČTENÍ PRODEJE PODMÍNEK BERU JAKO SAMOZŘEJMÉ !!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 21.9.2016, 16:08
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt