MIMIAUKCIE.sk
Kateřina K. (Likr007) ID 198043 100% (661100)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 921 152 6611
Záporné 0 0 0
100% 100% 100%
Naposledy 23.1.2018, 16:37 DNES
Oblast: Litoměřice
Firma: Kateřina Krejzová
VLASTNÍ AUKCE
Probíhající aukce 49
Ukončené aukce 19667
Úspěšné aukce 18792
Neúspěšné aukce 875
Uspořádaných aukcí 19716
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 14
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 0
Příhozů za poslední měsíc 0
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ NEZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
PODMÍNKY PRODEJE . MILÉ MAMINKY .... DĚKUJI ZA ÚČAST NA MÝCH AUKCÍCH . KAŽDÝ SVŮJ PŘÍHOZ ZVAŽTE . JE STEJNĚ ZÁVAZNÝ JAK PRO VÁS TAK I PRO MNE . TAK STEJNĚ JE DANÉ I POŠTOVNÉ ,KTERÉ JE UVEDENÉ U KAŽDÉ AUKCE .

!!!!!!! ČTĚTE !!!!!!!!!!!
MILÉ MAMINKY BOHUŽEL SE ZDE POSLEDNÍCH PÁR MĚSÍCŮ STÁVÁ ŽE VČAS NEPLATÍTE ZA VYDRAŽENÉ AUKCE !!!! BOHUŽEL MNE TÍMTO JEDNÁNÍM DOSTAVÁTE DO VELICE NEPŘÍJEMNÝCH FINANČNÍCH POTÍŽÍ !!!!!!
POKUD PŘEDEM VÍTE ŽE NEMÁTE DOSTATEK PENĚZ ABY JSTE AUKCI HNED UHARDILY . BUDTE OD TÉ SLUŠNOSTI INFORMUJTE MNE PŘEDEM . NEBO MÉ AUKCE NENAVŠTĚVUJTE !!!!!!!!!
NĚKTERÉ MAMINKY SICE SLUŠNĚ POŽÁDAJÍ ZDA MOHOU DRAŽIT DÁL , ALE DRAŽÍ O DOST DELŠÍ DOBU NEŽ SE DOMLUVÍME A ZDRŽUJÍ PLATBU . JAK JSEM ZJISTILA VYLOŽENĚ S ÚMYSLEM ŽE ZAPLATÍ AŽ JIM PŘIJDE NĚJAKÝ URČITÝ PŘÍJEM A MAJÍ VŮBEC PENÍZE NA ZAPLACENÍ !!!
ČÁSTKY ZA AUKCE KTERÉ MI ZDE MAMINKY MĚSÍC CO MĚSÍC DLUŽÍ JSOU NEMALÉ !!!!! POKUD VÁS VYZVU PO DRUHÉ . OKAMŽITĚ UHRAĎTE !! JINAK OPRAVDU UPOZORNÍM NEJEN ADMIN.ALE ZÁROVEŇ BUDU HODNOTIT NEGATIVEM ( ZA KAŽDOU ZMAŘENOU AUKCI ) A ZÁKAZEM NA MÉ STRÁNKY !!!!!!!
DÁLE POKUD CHCETE DRAŽIT VÍCE NEŽ JEDNU AUKCI . NENÍ PROBLÉM . JEN PO VÁS BUDU ŽÁDAT UHRAZENÍ AUKCE . PŘI KONEČNÉM SOUČTU DOROVNÁME VÝŠI ZA VYDRAŽENÉ KUSY A ZAROVEŇ POŠTOVNÉ !!!!!!!!
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ .PO SKONČENÍ AUKCE SE VÁM DO 24 H OZVU S PODKLADY K PLATBĚ . V PŘÍPADĚ , ŽE SI VYBERETE JEŠTĚ NĚCO Z BAZÁRKU - POŠTOVNÉ JE SAMOZŘ. JEN JEN JEDNO .
POŠTU ODESÍLÁM CCA DVAKRÁT TÝDNĚ A TO STŘEDA , PÁTEK . ZAPLACENÉ BALÍČKY ODESÍLÁM DO 4 !!!!!!!!!!! PRCOVNÍCH DNŮ , OD PŘIPSÁNÍ ČÁSTKY NA MŮJ ÚČET .
PROSÍM ČTĚTE !!!!! DOBŘE ZVAŽTE ZDA MÁTE O DRAŽENOU VĚC OPRAVDU ZÁJEM . POKUD SE STANE ŽE SI AUKCI NEODEBERETE . PÍŠI NEGATIV ZA ZMAŘENOU AUKCI , POŘÍPADĚ ŘEŠÍM S ADMIN.
V PŘÍPADĚ REKLAMACE Z JAKÉHO KOLIV DŮVODU , VYŘIZUJI DO 14 DNÍ, V PŘÍPADĚ ŽE SE MII OZVETE POZDĚJI NEBUDU JIŽ DÁLE ŘEŠIT !!!!!!!!!! U KAŽDÉ AUKCE JSOU UVEDENY MÍRY , POPSANÝ STAV. POKUD BUDUETE CHTÍT NĚCO DODOATEČNĚ POMĚŘIT , NAFOTIT ATD . RÁDA VÁMN ODEPÍŠU !!!!!!!! VRACENÍ ZBOŽÍ Z DŮVODU ŽE NAPŘ . BYL KABÁTEK NA FOTCE VYPASOVANÝ A MNĚ NENÍ NEBUDU BRÁT OHLED . NA DALŠÍ INFORMACE OHLEDNĚ AUKCÍ MÁTE 7 DNÍ . A NAKUPOVAT OBLEČENÍ PODLE FOTKY NA INTERNETU OPRAVDU NEJDE!!!!!!!!!!!!DÁLE POKUD ZDE VZNIKNE DŮVOD K REKLAMACI ŽÁDÁM VÁS O FOTO .
ZPĚTNÉ POŠTOVNÉ NEHRADÍM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PLATBU OČEKÁVÁM CCA DO 3 DNÚ .VZHLEDEM K TOMU ŽE NĚKTERÉ MAMIKY NERESPEKTUJI MÉ PODMÍNKY A ZAPLATÍ I PO NĚKOLIKA VÝZVÁCH KDY SE JIM ZACHCE , BALÍKY SE MI JEN HROMADÍ A ČÁSTKY K UHRAZENÍ NEJSOU ZROVNA MALÉ , MĚNÍM PODMÍNKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . V PŘÍPADĚ OTEVŘENÝCH OBJEDNÁVEK . BUDUD CHTÝT DO KAŽDÉHO KONCE TÝDNE MÍT UHRAZENO . PO SKONČENÍ VYHLÉDNUTÝCH AUKCÍ VÁM DOPOČÍTÁM ROZDÍL A POŠTU !!!!! OTEVŘENÉ OBJEDNÁVKY A PLACENÍ PO DVOU TÝDENCH JIŽ OPRAVDU NETOLERUJI . CHÁPU ŽE POŠTOVNÉ JE OPRAVDU DRAHÉ ALE I JÁ MUSÍM Z NĚČEHO EXISTOVAT . DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DĚKUJI ZA ÚČAST NA MÝCH AUKCÍCH A PŘEJI PŘÍJEMNÉ DRAŽENÍ ..........................KATKA
Podmínky byly naposledy upraveny: 28.9.2016, 3:45
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt