MIMIAUKCIE.sk
ANNA T. (madelh) ID 202316 100% (305400)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 56 13 3057
Záporné 0 0 3
100% 100% 99.90%
Naposledy 27.1.2022, 4:48 DNES
VLASTNÍ AUKCE
Probíhající aukce 30
Ukončené aukce 17498
Úspěšné aukce 7986
Neúspěšné aukce 9512
Uspořádaných aukcí 17528
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 290
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 3
Příhozů za poslední měsíc 1
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ NEZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
BOHUŽEL NÁM OD NOVÉHO ROKU 2018 POŠTA ZVEDÁ POŠTOVNÉ O 6,- , MUSÍM TEDY I JÁ ZVEDNOUT MINIMÁLNÍ POŠTOVNÉ NA 65,- A VÍCE DLE OBSAHU A VÁHY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ


POKUD AUKCE SKONČÍ ZA 1,- DALŠÍ AUKCE K VYHRAŽENÉ AUKCI ZA 1,- NESLUČUJI !!!! PŘI JINÉ VYDRAŽENÉ ČÁSTCE KROMĚ 1,- NENÍ PROBLÉM.

Letní balíčky s více šaty neslučuji, zasílám vždy v jednom balíčku každý zvlášť, děkuji za pochopení.

POŠTOVNÉ JE DO VÝHRY 500,- VČETNĚ POŠTOVNÉHO, NAD 500,- DOPORUČUJI BALÍČEK PŘIPOJISTIT, TO PŘIPOČÍTÁM DODATEČNĚ K POŠTOVNÉMU,POKUD ODMÍTNETE A BALÍČEK SE ZTRATÍ,DOSTANETE BOHUŽEL JEN 500,- A TO I KDYBY VĚC BYLA ZA 1000,- NEBO 2000,- ZÁKLADNÍ POŠTOVNÉ JE ZKRÁTKA POŠTOU POJIŠTĚNÉ POUZE V HODNOTĚ 500,- VÝŠE SE MUSÍ PŘIPLÁCET,VŽDY VÁS INFORMUJI A ZEPTÁM SE VÁS.

Vyhrazuji si právo rušit příhozy při více negat. hodnoceních nebo dát zcela zákaz.
TAKÉ SI VYHRAZUJI PRÁVO ZRUŠIT AUKCI PŘED PRVNÍM PŘÍHOZEM.
Na potvrzení aukce máte vždy minimálně 6 dní.DĚKUJI VÁM ZA ÚČAST NA MÝCH AUKCÍ.PODKLADY ODESÍLÁM DRUHÝ DEN,ZPRAVIDLA VEČER,NEJPOZDĚJI DO 24 H.
PLATBU OČEKÁVÁM DO 7 MI DNŮ NA SVÉM ÚČTU,NESTANE-LI SE TAK,PÍŠI NEGATIV A VĚC VRACÍM ZPĚT DO AUKCE, POTÉ UŽ PENÍZE NEPOSÍLEJTE,POKUD SE I TAK STANE,ŽE ODEŠLETE PO TÉTO DOBĚ,VRÁTÍM VÁM PENÍZE AUTOMATICKY ZPĚT A TO BEZ POPLATKU 5KČ. BANCE!!!! Z JINÉ BANKY NEŽ MÉ STRHNU ZA POPL.BANCE 7,- KČ,NEBOŤ TYTO PENÍZE MI BANKY STRHÁVÁ !!! SAMOZŘEJMĚ POKUD MI NAPÍŠETE PŘED SKONČENÍM AUKCE A DOHODNEME SE PŘEDEM O POZDĚJŠÍ PLATBĚ,NENÍ V TOM PROBLÉM.
POKUD BUDETE REKLAMOVAT,TAK POUZE IHNED OD OBDRŽENÍ,KDE POŠTOVNÉ PLATÍTE VY.
VĚCI,KTERÉ NEJSOU OZNAČENY JAKO NOVÉ,JSOU NĚJAKÝM ZPŮSOBEM NOŠENY,JE TEDY POTŘEBA JE VYPRAT, JÁ VĚCI NEPERU,ANI NEŽEHLÍM / a to ani nové / BOHUŽEL TO NENÍ Z ČAS.DŮVODŮ MOŽNÉ A PAK PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE SI VĚCI STEJNĚ KAŽDÝ PŘEPERE SÁM . NA NOŠENÉ VĚCI NEBERU REKLAMACI JAKO CHLOUPEK,NEBO ŽMOLÍK,TEČKU,ODĚR ČI NĚJAKÝ PIDI FLÍČEK,NOŠENÁ VĚC UŽ NIKDY NEBUDE NOVÁ,TAK S TÍM PROSÍM POČÍTEJTE!!!!!!!!
CO SE TÝČE NOVÉ - OUTLETOVÉ VĚCI BEZ CEDULKY I TA MŮŽE BÝT ŠPINAVÁ OD MANIPULACE, ZKOUŠENÍ V OBCHODĚ NEBO PO PŘEPRAVĚ, MŮŽE STÁT, ŽE SE OBJEVÍ PÁRNUTÍ ČI ZATRŽENÍ, TAK S TÍM PROSÍM POČÍTEJTE.
POKUD SE STANE,ŽE NĚCO PŘEHLÉDNU,MŮŽEME SE DOMLUVIT NA SLEVĚ.

PŘI VÍCE VYHRANÝCH AUKCÍ PLATÍ NEJVYŠŠÍ POŠTOVNÉ Z NICH + 10 KČ. POPL.ZA KAŽDOU DALŠÍ sloučenou-VYHRANOU AUKCI. Objemné věci jako kabáty, boty, zimní bundy dávám do balíčku jeden kus,k nim nepribaluji, vyjma lehoučkých věcí, ostatní do jiného balíčku s jiným poštovným, pošlu tedy ve dvou balících, tak počítejte s dvojím poštovným, o konečné ceně vás budu informovat. SLUČOVAT LZE MAX. 5 DNÍ POTÉ NUTNO UHRADIT.POKUD NESOUHLASÍTE S VÝŠÍ POŠTOVNÉHO, NEPŘIHAZUJTE !!!
PO ŠPATNÝCH ZKUŠENNOSTECH OBYČEJNĚ NEZASÍLÁM !!! A NA DOBÍRKU POCHOPITELNĚ TAKÉ NE, COŽ JE AUTOMATICKÉ.
OMLOUVÁM SE,ALE VĚCI OSOBNĚ TAKÉ NEPŘEDÁVÁM !!!!
HODNĚ ŠTĚSTÍ VÁM VŠEM.
KAŽDÝ PŘÍHOZ BERU JAKO ZÁVAZNÝ A TEDY JE NERUŠÍM!!!!
VYHRAZUJI SI PRÁVO RUŠIT PŘÍHOZY, NEBO CELÝ PRODEJ PŘI VÍCE NEGATIVNÍCH HODNOCENÍ !!!!!!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 2.1.2018, 21:14
© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt