MIMIAUKCIE.sk
Jana S. (Srďa) ID 217836 99.84% (593400)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 642 57 5949
Záporné 1 0 15
99.84% 100% 99.75%
Naposledy 30.3.2023, 22:02 DNES
Oblast: Šumperk
VLASTNÍ AUKCE
Probíhající aukce 8
Ukončené aukce 16086
Úspěšné aukce 9045
Neúspěšné aukce 7041
Uspořádaných aukcí 16094
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 990
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 2
Příhozů za poslední měsíc 1
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ NEZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
POVOLIT MOŽNOST ZASÍLÁNÍ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
Milé maminky a slečny,

než přihodíte na mých aukcích , pečlivě si prosím vše přečtěte,snažím se nabízené kousky poctivě nafotit a popsat. Může se stát,že něco neúmyslně přehlédnu. Prosím tedy v případě, že objevíte nějakou mnou nepopsanou vad, o info na mail a určitě problém vyřešíme.
Po ukončení aukce se ozvu co nejdříve, nejdéle však do 48 hodin.Po obdržení mého mailu se mi také prosím brzy ozvěte,nerada se upomínám.
Jestliže se rozhodnete hrát více aukcí, berte prosím na zřetel, že nejsem povinna aukce slučovat podle vaší představy, tedy za korunu, pokud tak skončí, nebo jen za jedno poštovné bez dalších povolených poplatků
Pokud nebudete respektovat mou úpravu platebních podmínek, myšleno navýšení poštovného, většího obalového materiálu, včetně poplatků za další aukce, budu posílat každý balíček zvlášť za poštovné a balné uvedené pod každou aukcí..Dle celostátně daných obchodních podmínek je to naprosto regulérní.
Chcete-li hrát více aukcí, samy mi dejte vědět, že budete hrát dále. A rovněž, jestli chcete společný balíček nebo každý zvlášť.V tomto případě pak prosím po ukončení o úhradu do dvou dnů, nemohu skladovat hromádky věcí nekonečně dlouho, je to pak nepřehledné.
Aukce slučuji nejdéle týden, pak požádám o úhradu, jestliže se nedomluvíme jinak.
Jsou ale aukce, kde si rozhodnu, zda vůbec budu slučovat, především u některých nových a dražších věcí. Máte-li jakýkoli dotaz ohledně mír, ptejte se prosím dostatečně dříve před ukončením aukce, jinak neakceptuji to, že Vám něco nepadne nebo z jiného důvodu není vhod.

Na platbu čekám 3 dny, pokud nebudete reagovat, dávám negativ, uzavírám přístup do mých aukcí a vkládám zpět do aukce. Po dohodě je možno domluvit se na pozdější platbě. Balíčky odesílám max do 7 pracovních dní po připsání částky. Podací lístek schovávám ještě dalších 7 dní po této maximální lhůtě, poté už nebudu ručit za ztrátu zásilky ani hradit ztrátu. Informujte se tedy sami už po 7 dnech po úhradě !!! V této době vždy dohledám.
Pokud bych nestihla termín, napíši , mám těch aukcí í hodně a někdy posílám opravdu v krajním termínu. .Osobní odběr a posílání přes zásilkovny z časových důvodů pro mě není možný. Obyčejně po špatných zkušenostech nezasílám. Rovněž nepoužívám službu poštovních balíkoven, respektujte prosím mé podmínky! Děkuji za pochopení
Příjemné aukcování a hodně štěstí v nich.-.)
Podmínky byly naposledy upraveny: 14.11.2022, 17:56
Reklama | Podmínky serveru | Kontakt | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti |
Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu