MIMIAUKCIE.sk
Vlaďka K. (Rebekare) ID 242396 100% (314000)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 677 220 3142
Záporné 0 0 2
100% 100% 99.94%
Naposledy 22.3.2019, 19:05 DNES
Oblast: Praha - město
VLASTNÍ AUKCE
Probíhající aukce 37
Ukončené aukce 9959
Úspěšné aukce 6937
Neúspěšné aukce 3022
Uspořádaných aukcí 9996
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 69
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 0
Příhozů za poslední měsíc 0
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ NEZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
Z DŮVODU PROBLÉMŮ S ODESÍLÁNÍM VZKAZŮ VEČER PO AUKCÍCH OBDRŽÍTE PODKLADY V PONDĚLÍ 11.3., KDO NEOBDRŽÍ, PIŠTE SI PROSÍM, PIŠTE RADŠI TADY PŘES VZKAZY. VELMI VÁM DĚKUJI ZA VAŠI ÚČAST.

JSEM SHOPAHOLIK. NAKUPUJI A PRODÁVÁM. OBLEČENÍ BYL VŽDY MŮJ KONÍČEK A JSEM MOC RÁDA, ŽE TOUTO CESTOU MOHU UDĚLAT SPOUSTU RADOSTI SKVĚLÝM NAKUPUJÍCÍM, ZE KTERÝCH SE ČASEM STÁVAJÍ KAMARÁDKY.


VZHLEDEM K TOMU, ŽE NASTUPUJI DO NOVÉ PRÁCE V BANKOVNÍM SEKETORU, BOHUŽEL NESTÍHÁM ZAKLÁDAT AUKCE A ODESÍLAT, NEVÍM, JAK DLOUHO BUDU V PRODEJÍCH POKRAČOVAT, DLE MÉHO OD ASI OD DUBNA, PLUS MÍNUS, MOŽNÁ DŘÍVE. NA PRODEJ MÁM OPRAVDU HODNĚ VĚCÍ PO MNĚ, PO DCERÁCH, KAMARÁDKÁCH, JEN PROSTĚ MŮJ ČAS JE OPRAVDU PRO MĚ VELMI DRAHOCENNÝ A RÁDA BYCH SE VĚNOVALA DĚTEM. KOUKEJTE, NAKUPUJTE. JSEM CHOLERIK A DĚLÁM VĚCI POŘÁDNĚ, NEBO RADŠI VŮBEC A NYNÍ NA SOBĚ POZORUJI, VIDÍM NA AUKCÍCH, ŽE NĚKTERÉ VĚCI PŘEHLÉDNU, ODESÍLÁM BALÍČKY AŽ DALŠÍ TÝDEN, BYLA BYCH MOC RÁDA, KDYBYSTE PROSÍM BYLY SHOVÍVAVÉ, URČITĚ DO BUDOUCNA AUKCE BUDOU, ALE ASI NE V TAKOVÉM MNOŽSTVÍ, JAKO DOPOSUD.

DĚKUJI VÁM ZA VÁŠ ČAS, JE MI POTĚŠENÍM SE S VÁMI SETKÁVAT PRAVIDELNĚ KAŽDOU NEDĚLI VEČER.


DĚKUJI VÁM ZA VAŠI ÚČAST. PRO INFORMACE KLIDNĚ PIŠTE, VELMI RÁDA VÁM VŠE ZODPOVÍM A OMĚŘÍM, JAK POTŘEBUJETE. VŠECHNY VĚCI JSOU BUĎ NOVÉ NEBO MINIMÁLNĚ NOŠENÉ, S VISAČKAMI!!
ZAŘADILA JSEM SEM I PRESTIŽNÍ ZNAČKY SVĚTOVÝCH NÁVRHÁŘŮ, TAK DOUFÁM, ŽE BUDETE SPOKOJENI.


ZBAVUJI SE VĚCÍ PO MNĚ,PO DĚTECH A ZBYTKY Z MMB, VŠECHNY AUKCE JSOU OD KORUNKY, VZHLEDEM K SITUACI ŽÁDÁM O RYCHLÉ PLATBY. DĚKUJI VÁM.
NECHCI PROBLÉMY, JSEM RÁDA, ŽE VÁS MÉ AUKCE POTĚŠÍ A NAKOUPÍTE ZA "VAŠI" CENU, KTEROU SI URČÍTE SAMI.

VZHLEDEM K NEUSTÁLÉMU DOPLÁCENÍ NA POŠTOVNÉM UPOZORŇUJI, ŽE DVĚ SLOUČENÉ AUKCE NAD 2KG MUSÍM POSLAT BALÍKEM DO RUKY, TEDY MINIMÁLNĚ 130,-KČ. TOTO NEJSOU PENÍZE PRO MĚ, ALE PRO ČESKOU POŠTU!!! VZHLEDEM K TOMU, ŽE MÁM VŠECHNY AUKCE OD KORUNKY, NECHCI DOPLÁCET JEŠTĚ POŠTOVNÉ!!

POKUD NĚKDO NEOBDRŽEL KOMPLETNÍ PODKLADY HNED PO SKONČENÍ AUKCÍ, OBRATEM MĚ PROSÍM, KONTAKTUJTE. POKUD MÁTE NĚJAKÉ NESROVNALOSTI V PODKLADECH, TAKÉ. DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI.

POŠLETE PROSÍM ADRESU, NA VAŠI PLATBU ČEKÁM MAX. 3 PRACOVNÍ DNY.
PRO MĚ JE NEPOCHOPITELNÉ, ŽE SI NĚKDO NAKUPUJE SPOUSTU AUKCÍ A JEŠTĚ HO MUSÍM VYZVÁT K PLATBĚ. STÁVÁ SE TO VELMI ČASTO U STEJNÝCH LIDÍ.¨

PROSÍM, RESPEKTUJTE MÉ PODMÍNKY, TAK, JAKO JÁ RESPEKTUJI KUPUJÍCÍ.
POKUD CHCETE POKRAČOVAT V NÁKUPU, UHRAĎTE VAŠE JIŽ VYHRANÉ AUKCE, V TOM PŘÍPADĚ MŮŽETE DÁLE NAKUPOVAT, CENU POŠTOVNÉHO NÁSLEDNĚ URČÍM, POŠLU PO SKONČENÍ VAŠEHO NÁKUPU, ALE ČEKAT NA PLATBU DVA TÝDNY, MĚSÍC, NEBUDU.
NĚKOLIKRÁT SE MI STALO, ŽE SI PANÍ AUKCE NEODEBRALA. MŮJ ČAS JE DRAHÝ, PRÁVĚ TAK, JAKO TEN VÁŠ, KTERÉHO SI VÁŽÍTE.

POKUD MÁTE ZÁJEM JEŠTĚ O NĚJAKÉ VĚCI, NAPIŠTE MI TO, TŘEBA JE NÁHODOU VLASTNÍM, FANTAZII SE NEBE NEKLADOU.

PRODÁVÁM VĚCI PO MNĚ, DĚTECH, KAŽDÁ ŽENA SI ZASLOUŽÍ MĚNIT ŠATNÍK, TAKŽE JSEM RÁDA, ŽE TOUTO CESTOU MŮŽU UDĚLAT DALŠÍM "HADRNICÍM", JAKO JSEM JÁ SAMA RADOST...

MOC VÁM DĚKUJI ZA VAŠE NÁKUPY....

DŮVOD MÝCH AUKCÍ JE, ŽE SE ZBAVUJI VĚCÍ PO MNĚ, MÝCH DĚTECH, KAMARÁDKÁCH, PROTO JSOU VŠECHNY AUKCE OD 1,-KČ, ABYSTE SI URČILY CENU SAMY, SE KTEROU JSTE SPOKOJENÉ, POŠTOVNÉ BERU BAJ OČKO, POKUD JÁ DOPLÁCÍM ZA POŠTOVNÉ, TAKÉ HO NENÁROKUJI OD KUPUJÍCÍCH.
NECHCI SE HÁDAT, PŘÍT, PRODÁVÁM VESMĚS VĚCI NOŠENÉ, KTERÉ JIŽ MAJÍ ZNÁMKY NOŠENÍ, NOVÉ VĚCI JSOU OZNAČENÉ. POKUD JE UVEDENO, ŽE BYLY PÁRKRÁT OBLEČENÉ, JIŽ NEJSOU "NOVÉ". BYLA BYCH MOC RÁDA, ABYCHOM SE VŽDY NA VŠEM KOMPROMISNĚ DOHODLY, NE ŽE SI JEDNA STRANA BUDE DIKTOVAT SVOU A DRUHÁ JI BUDE AKCEPTOVAT. SMYSLEM KAŽDÉHO OBCHODU JE, ABY OBĚ STRANY BYLY SPOKOJENÉ.
POKUD SI BERETE VÍCE VĚCÍ, POSÍLÁM NEPATRNĚ NAVÝŠENÉ POŠTOVNÉ.
POŠTOVNÝM SE TAKÉ SNAŽÍM PŘEDCHÁZET SITUACÍM, ŽE V MOMENTĚ, KDY VYAUKCUJETE VĚC ZA KORUNKU, JÁ DOPLÁCÍM ZA POŠTOVNÉ, TÍMTO JE TO PRO MĚ NESMYSLNÉ, DOUFÁM, ŽE I VY CHÁPETE MĚ.
VELMI VÁM DĚKUJI ZA RESPEKT, SHOVÍVAVOST A BUDU RÁDA, KDYŽ BUDOU NAKUPUJÍCÍ SPOKOJENI.
MÝM CÍLEM NENÍ VYDĚLÁVAT, ALE ZBAVOVAT SE VĚCÍ, PROTO VÁS PROSÍM, ABYSTE SI MÉHO ČASU VÁŽILY ASPOŇ TOLIK, JAKO SI VÁŽÍTE SVÉHO.
MÍRY A MĚŘENÍ, SNAŽÍM SE OMĚŘIT CO NEJLÉPE, JAK JSEM ZVYKLÁ, POKUD MĚŘÍTE JINAK, TAK PRO JISTOTU OD DALŠÍCH AUKCÍCH PO 30.4. 2017 BUDU FOTIT I S METREM. NIKOHO NECHCI ANI BALAMUTIT, ANI NIJAK ŠIDIT. KAŽDÝ MĚŘÍME V JINÉM MÍSTĚ.
POKUD MI NAKUPUJÍCÍ PŘESNĚ POPÍŠE VADY, KTERÉ MÁM V POPISCÍCH, A PÍŠE, ŽE
Podmínky byly naposledy upraveny: 10.3.2019, 22:30
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt