MIMIAUKCIE.sk
Simona Š. (Letavice77) ID 258618 100% (7000)
HODNOCENÍ ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ 3 MĚSÍCE | STARŠÍ NEŽ ROK
POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE CELKEM
Kladné 5 0 70
Záporné 0 0 0
100% - 100%
Naposledy 24.4.2018, 20:58 včera
Oblast: Mariánské Lázně
VLASTNÍ AUKCE
Probíhající aukce 4
Ukončené aukce 2484
Úspěšné aukce 196
Neúspěšné aukce 2288
Uspořádaných aukcí 2488
ÚČAST NA AUKCÍCH
Celkem vyhraných aukcí 5
Zúčastněných aukcí za poslední měsíc 0
Příhozů za poslední měsíc 0
HODNOCENÍ NA MIMIBAZARu
ZASLAT VZKAZ
PRODÁVAJÍCÍ NEZASÍLÁ DO ZAHRANIČÍ
PODMÍNKY PRODEJE
■■■■■■■■■■SOUKROMÝ PRODEJ■■■■■■■■■■
- nabízené věci jsou pečlivě popsány, vyčištěny a zkontrolovány.
Není-li výslovně v aukci uvedeno, i nové věci jsou bohužel bez paragonu (zpravidla jde o nevyhovující dárky).
Pokud něco vyhrajete v aukci, nahlédněte prosím ještě ke mně na MMB, cokoli ráda přibalím a poštovné bude odvozeno dle konečné hmotnosti balíčku. Při zájmu o více kusů (např. v aukci) předem raději poštovné domluvíme, neboť při hmotnosti zásilky nad 2kg již nelze zaslat jako doporučený balíček a cena poštovného pak bude určitě vyšší než je uvedeno u jedné konkrétní aukce.■ ■ ■ ■ PRODEJ NÁBYTKU ■ ■ ■ (detailně též rozepsáno na Mimibazaru):
Provozovatel (zároveň sídlo firmy): Martin Tvrz, Bor 63, 360 01 Sadov - Karlovy Vary
tel: 775 727 155, e-mail: drevosvet@seznam.cz
IČ: 73796280

●●●●●●●●●Veškerý nábytek prodávaný v aukci je SKLADEM!!!●●●●●●●●●Doprava nábytku je zajištěna vlastním firemním rozvozem po celé ČR za 250,-Kč. Při zakoupení zboží nad 10.000,-Kč je doprava zdarma!
Možnost osobního převzetí po skončení aukce, bez jakéhokoli poplatku.
Nábytek Vám bude dodán nejpozději do 2 týdnů od výhry v aukci, ovšem může to být i dříve, vše po dohodě přes e-mail či po telefonu:-)
Zboží bude zaplaceno buď hotově při převzetí zboží, popř. lze i předem na účet.
Nábytek je dodáván v demontovaném stavu s návodem a montážním materiálem.

■■■■■■■■■■■■■■■OBCHODNÍ PODMÍNKY■■■■■■■■■■■■■■■
Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě Dřevosvět profil. Následující podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem ČR.
OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY:
1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu Dřevosvět profil jsou závazné. Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i s reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.
2. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem odeslání objednávky kupujícím a přijetí objednávky provozovatelem.
3. Vlastnické právo na zboží přechází na kupujícího okamžikem zaplacení kupní ceny a převzetím zboží.

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY:
1. Délka záruky je podle zákona č. 136/2002 Sb na všechno spotřební zboží minimálně 24 měsíců. Tato doba začíná dnem prodeje a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. Na pozáruční opravy je záruka 6 měsíců a to pouze na stejnou vadu, jež se projevila při opravě.
2. Nárok na uplatnění záruky zaniká v následujících případech: -neodbornou montáží, zacházením či použitím, které jsou v rozporu s uživatelskou příručkou, -zboží bylo poškozeno živly, -zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedeným v dokumentaci.
Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s Reklamačním řádem internetového obchodu Dřevosvět profil a právním řádem platným v ČR.

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY:
1. V souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku, má kupující právo bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Odstoupí-li kupující od smlouvy, zašle nebo předá zakoupené zboží firmě Dřevosvět profil nejpozději do 14-ti dnů od odstoupení od smlouvy. Poštovné při vrácení zboží platí kupující. Nejpozději do 14-ti dnů po obdržení vráceného zboží prodávající obratem vrátí zákazníkovi odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.
2. Právo na odstoupení od smlouvy spotřebitel v souladu s ustanovením § 1837 občanského zákoníku nemá zejména v případě smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

PRÁVA A POVINNOSTI KUPUJÍCÍHO:
1. Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku do 14-ti dnů od jejího uz
Podmínky byly naposledy upraveny: 21.12.2015, 20:49
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Kontakt